Kemon, AND, Vamp Spray 44 ( (Lakier mocno utrwalający)

Kemon, AND, Vamp Spray 44 ( (Lakier mocno utrwalający)

Kemon Vamp Spray 44 szybkoschnący, mocno utrwalający lakier do włosów. Nadaje objętość, zdrowy blask włosom oraz długotrwałe utrwalenie. Doskonale rozdrobnione rozpylanie zapewnia szybkie schnięcie włosów bez ich moczenia. Lekka konsystencja nie zostawia resztek, do jej usunięcia wystarczy przeczesanie włosów grzebieniem. Lakier jest idealny do natychmiastowego utrwalania danego kształtu lub całej fryzury.

Utrwalenie
mocne
w sprayu
Struktura
lekkie

Polubiłam!

Mam włosy cienkie, ale mimo to trudne w stylizacji. Używam regularnie grubej lokówki, bo lubię naturalny skręt i fale na włosach.
Ten lakier trafił w moje ręce przypadkiem, bo był w dobrej cenie... i okazał się być bardzo dobrym wyborem!

Lakier do wlosow moj hit

Dlugo szukalam odpowiedniego lakieru i zaden nie przypadl mi do gustu jak wlasnie ten . Dobrze utrwala.wlosy a jednosczenie nie pozostawia efektu helmu na wlosach . Jest bardzo wydajny. Jesli chodzi o opakowanie to plusem.dodatkowym jest dla mnie.to ze nie zapycha sie wylot podczas uzytkowania jak w niektorych lakierach mocno utrwalajacych. Dobrze sie wyczesuje z wlosow . Lubie go i stosuje od niemal dwoch.lat - w tym okresie zdarzylo mo sie zakupic jakis inny lakier ( z powodu wysokiej ceny mojego ulubienca) ale tamte nadal zalegaja na polce. Zawsze kupujac go zastanawiam.sie czy jego cena nie moze byc troche nizsza. Na zadne promocje jak.do tej pory w sklepie dla fryzjerow nie trafilam. Polecam go ze wzgledu na jakosc ktora jak dla.mnie przewyzsza wszystkie inne lakiery ktore do tej pory stosowalam a bylo ich wiele glownie te.przeznaczone dla fryzjerow.

Dobry lakier, który nie tworzy kasku z włosów

Lakier jest dość drogi ale postanowiłam go wypróbować skuszona pochwałami fryzjerki. Ładnie pachnie, nie tworzy efektu kasku, nawet po mocnym utrwaleniu włos nadal w dotyku jest jak włos a nie jak twarde struny, a dobrze utrwala. Dzięki jego użyciu mogę być spokojna o trwałą fryzurę.

Bardzo nietrwałe utrwalenie.

Lakier kupiłam w sklepie Fale Loki Koki za korzystną cenę, w promocji ta wielka butla kosztowała 29 złotych. Tak więc mogłam stracić więcej. Bo to są właśnie stracone pieniądze.

Na plus liczę ładny zapach (kwestia gustu oczywiście) oraz fakt, że nie utworzył mi z włosów sztywnej siatki. Tyle zalet.

Niestety, lakier (pomimo deklarowanego wysokiego stopnia utrwalenia) utrwala na krótko. Godzinka, dwie i po wszystkim. Podejrzewam, że dzieje się tak, ponieważ straszliwie obciąża on włosy. Ja mam włosy długie, za pas, więc rozumiem, ze nie każdy lakier może dać sobie radę z utrwaleniem fryzury. Ale tez żaden mi wlosów tak koncertowo nie obciążył, jak ten. Lakier nie dał też rady w przypadku włosów do ramion (czesałam też koleżankę na imprezę). Tragedia.

Próbowałam tego lakieru używać w różnych kombinacjach. Przede wszystkim zamieniłam termoochronny spray z kemona na inny. Efekt ten sam: żaden lub prawie żaden. Próbowałam w duecie z zielonym, dwufazowym płynem Goldwella: to samo. Tytułem eksperymentu, część loków swoich i cudzych kręciłam bez termoochrony (nigdy tego nie robię i nikomu nie radzę). Nic.

Nie wiem, być może lakier sprawdzi się na krótkich włosach. Ale zupełnie odpada dla włosów długich i półdługich.

Używam tego produktu od: trzech tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego pełnowymiarowego.