Paula Begoun, Paula`s Choice, Skin Balancing Pore - Reducing Toner (Tonik dla cery mieszanej)

Paula Begoun Paula`s Choice Skin Balancing Pore - Reducing Toner to lekki, nawilżający tonik przywracający skórze jej naturalną równowagę. Bogaty w antyoksydanty, składniki komunikacji międzykomórkowej oraz składniki przeciwzapalne skutecznie redukuje zaczerwienienia i podrażnienia, widocznie zmniejsza widoczność porów.
Tonik Paula Begoun Paula`s Choice Skin Balancing Pore - Reducing Toner:
- redukuje suchość i łuszczenie skóry,
- pozostawia skórę jedwabiście gładką i nawilżoną.
- bez substancji zapachowych i barwników.

w butelce
płyn
>100ml

Tonikowe KWC

Pierwszy raz mogę o toniku powiedzieć, ze robi COŚ więcej, niż tylko tonizowanie, czy używanie dla rutyny.
Na prawdę odkąd go mam cera jest jeszcze lepsza. Już przestałam walczyć z porami, wiadomo, że nie znikną ale nie są już takim problemem.
W użytkowaniu jest bezproblemowy, nie lepi się skóra jest momentalnie nawilżona.
Do tej pory moim faworytem był fizjologiczny LRP ale ten jak mówię robi jeszcze to coś.
Jest drogi, a wydajność jak innych toników ale jest czymś więcej niż przeciętnym tonikiem.

Używam tego produktu od: ok 7 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 standarowe