Isana, Professional, Color Shine, Soforthilfe Haarkur (Kuracja do włosów farbowanych w ampułce)

Isana kuracja w ampułce nawilżająca Color Shine do włosów farbowanych. Zapewnia intensywne odzywienie, wygładzenie. Ułatwia rozczesywanie. Nadaje blask włosom farbowanym.

Moje włosy ją lubią

Co prawda nie mam włosów farbowanych, ale kuracje w ampułkach stosuję bardzo często i wybieram różne rodzaje. Na wersję Color Shine skusiłam się po spróbowaniu złotej kuracji z Isany, którą bardzo polubiłam. Ta jest równie dobra i jeszcze nie raz powędruje do mojego koszyka.

OPAKOWANIE

Standardowo jak na ta formę kosmetyków do pielęgnacji włosów, ampułka jest tubką wykonaną z miękkiego tworzywa wraz z zatyczką, którą należy oderwać przy pierwszym użyciu. Kolorystyka jest ciekawa – mamy tutaj srebro, czerń i jasny róż, taki metaliczny, które dobrze ze sobą współgrają tworząc całość miłą dla oka. Produkt łatwo wydobyć z opakowania, a po użyciu kiedy zostanie nam jego część można zamknąć tubkę i przechować do następnego razu.

KURACJA

Kuracja ma formę gęstego, białego kremu o ślicznym zapachu. Nie pachnie on jak owoce czy kwiaty, jest bardziej „chemiczny”, ale bardzo przyjemny dla nosa. Przypomina mi zapachy produktów marki Gliss Kur – intensywne, podobne do perfum. Kurację nakładam na kilka minut na umyte włosy i spłukuję. Jakie są efekty? Już podczas spłukiwania czuję miękkość i gładkość włosów. Łatwiej się one rozczesują, a po wyschnięciu są zdyscyplinowane, wygładzone, pełne blasku i zdecydowanie lepiej się układają. 1 ampułka wystarcza mi na 2 użycia – połowa, czyli 10 ml spokojnie wystarczy dla moich długich włosów, obawiam się, że cała ampułka mogłaby je przeciążyć. Zastosowana raz na jakiś czas na pewno odżywi nasze włosy. Produkt dobrze dostępny i tani, który warto wypróbować.

PLUSY:

+ praktyczne opakowanie
+ ładny zapach
+ wygładza, nabłyszcza i dyscyplinuje włosy
+ sprawia, że lepiej się układają
+ jest wydajna
+ dobrze dostępna
+ w korzystnej cenie

Używa produktu od: próbka

Trudno powiedzieć....

Raz w miesiącu nakładam na włosy, bo częstsze stosowanie bardzo obciąża. ale nie stosuję ich wg zaleceń producenta na 1-3 minuty. Nakładam je na całą głowę po zmoczeniu głowy i przed myciem. Ogólnie włosy są miękkie, nie sprawiają trudności w układaniu. Zużyłam dopiero jedno opakowanie jeden raz. Nie mogę w związku z tym napisać szerzej o tym produkcie. Trudno mówić tu o wydajności, ale na włosy do połowy szyi wystarczyła oczywiście w całości.