Isana, Professional, Color Shine Shampoo (Szampon do włosów farbowanych)

Isana, Professional, Color Shine Shampoo (Szampon do włosów farbowanych)

Szampon ISANA Professional Color shine jest przeznaczony do włosów farbowanych, koloryzowanych i z pasemkami. Szampon wzbogacony kompleksem zawierającym ekstrakty z jagód goji i żurawiny oraz prowitaminę B5 oczyszcza włosy. System chroniący kolor uszlachetnia włókna włosowe i nadaje włosom połysk. Dodatkowo filtry UV wydłużają trwałość koloru włosów farbowanych i z pasemkami. Włosy są lśniące i gładkie aż po końcówki. Tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie

Nawet ok

Kupiłam go całkowicie przypadkowo bo inny się skończył. Nie jest to jednak jakieś cudo. Zwykły szampon, który dobrze zmywa brud i ma w miarę ładny zapach. Włosy po umyciu są jakieś dziwne w dotyku i ciężko je rozczesać. Raczej nie użyję ponownie.

Tani i całkiem fajny

Szampon kupiony za grosze, natomiast bardzo przypadł mi do gustu. Mam suche włosy, a jednak po jego użyciu, ani się nie puszyły czy elektryzowały. Jedynie tuba jest trochę niewygodna w dozowaniu i dość twarda. Jednakże mimo to polecam.

to nie jest to czego szukam

Szampon kupiony na szybko, bo był jakiś potrzebny. Dobrze usuwa brud, wszelkie zanieczyszczenia czy reszki po produktach stylizacyjnych. Nadaje włosom mocny, ale znośny zapach. Nie obciąza włosów.Tyle z tych dobrych rzeczy. Niestety opakowania w formie tuby dla szamponu nie polubiłam, trudne do otwarcia i potrzeba więcej siły.
Łatwo dostępny, dość tani to tyle jeszcze z zalet.
Przechodząc do podsumowania- jak napisałam w tytule recenzji to nie jest to czego szukam i nie jestem z niego specjalnie zadowolona.

Nawet nawet

Z plusów:
-niska cena
-pojemność
-bardzo ładny zapach, taka żurawina, szkoda że się nie utrzymuje po myciu
-dostępność
-bardzo nowoczesne opakowanie :)
-świetnie się pieni

jedynym minusem dla mnie było to, że po myciu włosy były jakieś dziwne w dotyku, po odżywce uczucie znikało

Stosunek jakości do ceny nie jest najgorszy. Ale na pewno nie kupiłabym tego szamponu jeszcze raz.

Plusy:
+ włosy się nie elektryzują
+ kolr włosów faktycznie nie wyblakł
+ cena (w promocji kupiłam go za 4,99zł!)
+ dostępność
+ dla mnie plusem jest też zapach. Szkoda tylko, że nie utrzymuje się na włosach po spłukaniu
+ dostępność
+ poręczne opakowanie
+wydajność
Minusy:
- mam wrażenie,że odkąd używam tego szamponu moje włosy szybciej niż zwykle się przetłuszczają
- mimo tego co obiecuje producent na opakowaniu moje włos wcale nie lśnią, wręcz przeciwnie stały się matowe

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania