Lirene Dermoprogram, Utrwalający złocisty balsam po opalaniu

Lirene Dermoprogram, Utrwalający złocisty balsam po opalaniu

Kompozycja aktywnych składników odżywczych zapewnia niezwykle przyjemną i skuteczną pielęgnację opalonego ciała pozostawiając skórę aksamitną i jedwabiście miękką w dotyku. Alantoina łagodzi podrażnienia wywołane ekspozycją skóry na słońce. Wosk z oliwek i wyciąg z czerwonych liści winorośli znakomicie nawilżają i zabezpieczają skórę przed utratą wody, natomiast specjalne połączenie witamin E i C z substancją - Glucam zapewnia subtelny, złocisty blask. Zawarty w formule balsamu Lirene SunTan istotnie wpływa na przedłużenie efektu opalania*, wzmacniając naturalny kolor opalenizny. Formuła balsamu Lirene jest bogata w złote drobinki odbijające światło nadaje skórze promienny wygląd. Pięknie podkreśla naturalny kolor opalenizny.
Sposób uzycia: regularnie po każdym opalaniu i kąpieli równomiernie rozsmarować balsam na powierzchni ciała. Może być stosowany przez cały rok. Odpowiedni dla każdego rodzaju skóry. Konsystencja nietłusta. Przebadany dermatologicznie. Potwierdzone bezpieczeństwo i skuteczność.

Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Ceteareth-20, Glyceryl Stearate SE, Sorbitol, Cetearyl Alcohol, Triethanolamine, Aryclates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Calcium Aluminium Borosilicate, Arginine HCI, Silica, Ornithine KCI, Tyrosine, Silica (nano), Methyl Gluceth-20, Allantoin, Hydrogenated Olive Oil Decyl Esters, PEG-8, Tin Oxide, Tocopherol, Vitis Vinifera (Grape) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate, Citric Acid, Ascorbic Acid, Phenoxyethanol, Methylparaben, DMDM Hydantion, Propylparaben, Parfum, Linalool, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, CI 77891

Cena: 20zł / 150ml.
/w/

Dobrze Nawilżona "Złota" Skóra

Lubię ten balsam za jego nawilżającą konsystencję i pięknie mieniące się złote drobinki. Mimo, że jest to balsam po opalaniu - stosuję go praktycznie przez cały rok, jako balsam nawilżająco - rozświetlający do ciała.

Balsam mimo maluteńkich drobinek złota ma bardzo lekką formułę i szybko się wchłania w skórę nie pozostawiając uczucia tłustej warstwy - a co najważniejsze - NIE brudzi ubrania i nie pozostawia żadnego koloru, po prostu odżywia i pięknie rozświetla skórę, która mieni się delikatnymi drobinkami złota.

Ja stosuję zawsze w okresie letnim oraz w ciągu roku na różne okazje i wyjścia - te większe i mniejsze, kiedy chcę podkreślić kolor skóry na dekolcie, na plecach czy na ramionach. : - )

Dla mnie jest to dobrej jakości Nawilżający Złoty Balsam do Ciała.

dobry balsam :)

+ przeznaczony do wszystkich typów skóry
+ wygodne opakowanie ( miękka tuba, którą stawiamy zakrętką w dół )
+ nawilża
+ łagodzi podrażnienia jeżeli lekko przesadzimy ze słońcem
+ regeneruje
+ przynosi ulgę
+ rozświetla skórę, ale nie robi tego w chamski sposób
+ skóra tak szybko nie blednie, faktycznie opalenizna trzyma się dłużej i nie traci na intensywności

Bardzo polecam :)

od czasu do czasu może być

Bardzo rzadko używam tego rodzaju kosmetyki. Kupiłam ten balsam w promocji.
Ładnie nawilżył skórę po słońcu. Bardzo szybko się wchłania, więc jest bardzo praktyczny podczas wyjazdu. Delikatnie koi skórę po słońcu. Nie jest to jednak typowy balsam balsam po opalaniu.
Idealny do podkreślania opalenizny nóg. Drobinki są dość delikatne, więc można zaryzykować wyjście na spacer. bez efektu disco. Do używania przez krótki okres czasu. Czy utrwala opaleniznę? Nie wiem...

Tego szukałam

Szukałam czegoś na lato, co delikatnie podkreśli i rozświetli opaleniznę. Wzięłam ten produkt, bo wcześniej stosowałam kosmetyki z linii słonecznej tej firmy i byłm bardzo zadowolona, a w drogerii nie było zbyt dużo produktów tego typu.

- piękny zapach
- dobre nawilżenie
- efekt jedwabiście gładkiej skóry
- nienachalne drobinki, które pięknie wyglądają na skórze
- lekka konsystencja, szybko się wchłania, nie lepi się, nie klei, nie spływa przy wysokich temperaturach, nie czuć go na skórze