Kiko Make Up Milano, Rebel Romantic, Intensely Lavish Lipstick (Kremowa pomadka do ust)

Pojemność 3,5 ml

Kiko Kremowa pomadka do ust Intensely Lavish Lipstick, o intensywnym i błyszczącym kolorze. Formuła zawiera ekstrakt z orchidei, olej kukurydziany i gotu kola. W kontakcie ze skórą pomadka zmienia się w płynną warstwę, która nadaje ustom intensywny i niezwykle błyszczący kolor. Delikatna sensoryczność konsystencji uprzyjemnia aplikację i zapewnia późniejsze poczucie komfortu.
Kiko Kremowa pomadka do ust Intensely Lavish Lipstick jest dostępna w sześciu kolorach:
01 Lusty Peony
02 Pretty Mauve
03 Luscious Red
04 Mild Sangria
05 Heavy Cherry
06 Melodious Wine

Genialna

Bardzo, bardzo udany produkt. Kiko nie rozczarowuje.

Opakowanie jest bardzo solidne, wykonane z metalu. Magnesowa wkłada skutecznie zabezpiecza produkt przed otwarciem. Estetycznie też zachwyca prostotą i elegancją.

Produkt autentycznie powalił mnie na kolana swoją jakością. Pomadki są kremowe, ładnie się rozprowadzają, Łączą subtelne, lekko satynowe wykończenie z trwałością pomadek matowych. Kolory są intensywne, bardzo napigmentowane.

Jedyny minus, jaki przychodzi mi do głowy, to fakt, że ten produkt był elementem kolekcji limitowanej.

Świetna i piękna szminka - odcień nr 06

Polubiłam tą szminkę - to kolejny kosmetyk z Kiko który okazał się dla mnie produktem bardzo dobrym.

Oceniam odcień nr 06 - tą najciemniejszą w odcieniu wina.

Opakowanie jest bardzo eleganckie, ładnie chodzi. Jest metalowe co nie wskazuje, że ta szminka kosztuje tylko 30 zł. Trzyma się świetnie, więc i w podróży szminka się nie otworzy.

Szminka jest kremowa. Pięknie sunie po usta. Daje efekt satyny, bez wysuszania ust. Nie wychodzi poza kontur i ma świetne krycie. Nie podkreśla suchych skórek. Trzyma się długo i nie ma efektu nie równego schodzenia z ust. Jako bazę pod nią używam kredki z YR w odcieniu ciemna czerwień. Poza tym szminka jest mega.

Cena jest adekwatna do jakości, poza tym szkoda, że to edycja limitowana - ale mimo to polecam ją serdecznie i na pewno nie raz kupię szminki z KIko. Ta włoska marka po raz kolejny nie zawodzi mnie.

Używam tego produktu od: ponad 2 tygodnie

Rewelacja!

To był mój pierwszy produkt z Kiko i na pewno nie ostatni. Jakością ta pomadka dorównuje trzykrotnie droższym szminkom MAC.
Posiadam dwa odcienie - 02 i 04. Żałuję, że nie kupiłam wszystkich dostępnych (choć ile można mieć czerwonych szminek... :P).

Zalety:
- kolor jest napigmentowany,
- kremowa, pół-matowa formuła,
- nie podkreśla suchych skórek,
- nie wchodzi w załamania ani kąciki ust,
- trwałość trwałość i jeszcze raz trwałość- na ustach pozostaje wiele godzin!
- piękne, metalowe opakowanie z magnesowym zamknięciem, żaden tani plastik- nie znając ceny nigdy bym nie zgadła że kosztowała 30zł!

Wielka szkoda, że była to edycja limitowana, ale skusiła mnie do wyprówania innych pomadek z Kiko.

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 2 pomadki