18.URODZINY Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy
Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Glam, Pędzel do różu, pudru i rozświetlacza T17

Glam, Pędzel do różu, pudru i rozświetlacza T17

Średnia ocena użytkowników: 2 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 0 ml
Cena 33,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Pędzel T17 - wykonany jest z naturalnego, nie farbowanego włosia kucyka - włosie to charakteryzuje niebywała delikatność. Pędzel dzięki klasycznemu `języczkowatemu` kształtowi i ogromnej delikatności świetnie nadaje się do nakładania różu na policzki, do nakładania rozświetlacza, do pudrowania i rozświetlania okolicy pod oczami, do konturowania twarzy oraz precyzyjnego nakładania pudru. Ten pędzel to prawdziwy hit. wymiary włosia: długość w najdłuższym punkcie ok. 3,5 cm szerokość ok. 3 cm grubość ok. 1,3 cm

Cena: 33zł
/w/

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 2 /5

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania

średnio

Zacznę od plusów. Pędzel jest faktycznie miękki, niedrapiący, przyjemny w użytkowaniu. Ja dla niego znajduję najlepsze zastosowanie jako pędzel do rozświetlacza, również do mniej napigmentowanych róży.
Niestety właśnie spora część włosia mi z niego wypadła, przez co lekko stracił kształt. Przyznaję, iż nie cackam się bardzo z pędzlami przy myciu, woda mogła nalecieć do skuwki, jednak każdy pędzel traktuję tak samo, a zdarzyło mi się to pierwszy raz - mam też pędzle z innych firm, nawet takich, które są uważane za te gorszej jakości jak Lancrone czy z Aliexpress, a w ich wypadku jest wszystko ok po myciu. Fakt ten sprawił, że moja ocena jest niższa, i trudno mi go polecić, tym bardziej, że do najtańszych nie należy - jak pomyślę, że wydałam na niego 33 zł.....
Moja konkluzja jest taka, że choć uwielbiam Hanię, i bardzo chciałabym, żeby jej pędzle okazały się takie, jak je zachwala, to z co najmniej połowy nie jestem zadowolona. Jak zamawiam przykładowo pędzel Hakuro, to mam gwarancję jakości i zawsze super się sprawdza. W przypadku pędzli Hani bywa różnie, niektóre są faktycznie drapiące i nie grzeszą jakością, a cena zbliżona do Hakuro...Faktycznie polecić mogę jedynie te ze sztucznego włosia z jej kolekcji.
T17 nie polecam, bo jest drogi w porównaniu do reprezentowanej jakości i właściwie można się bez niego obyć, bo za pędzel do rozświetlacza może posłużyć prawie każdy.

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  13
  produktów

  60
  recenzji

  429
  pochwał

  10,00

 2. 2

  49
  produktów

  147
  recenzji

  268
  pochwał

  9,59

 3. 3

  17
  produktów

  28
  recenzji

  412
  pochwał

  8,77

Zobacz cały ranking