Couleur Caramel, Avant Premiere Base Lissante Velours Matifiante (Baza pod makijaż wygładzająca)

Aksamitna baza Couleur Caramel wygładza strukturę skóry i nadaje jej jedwabisty dotyk. Matuje cerę nie wysuszając jej. Skóra pozostaje jedwabiście miękka a makijaż na niej trwalszy. Baza wygładzająca Couleur Caramel idealnie absorbuje nadmiar sebum, dlatego rekomendowana jest do cery tłustej i mieszanej. Nie polecana natomiast do cery suchej.
Wskazówka: przed nałożeniem makijażu, za pomocą szerszego pędzelka nałóż na całą twarz wygładzającą bazę Couleur Caramel tylko na strefę T (czoło, nos, broda).
100% wszystkich składników jest pochodzenia naturalnego,

Tak jakby nie matuje...

Ten produkt odziedziczyłam po siostrze, którą uczulił. Byłam pełna nadziei, ale od razu pojawiły się schodki: baza ma bardzo gęstą konsystencję, którą ciężko jest wycisnąć z tubki i ciężko rozsmarować na twarzy (przypomina stwardniałe masło). Przez to sporo jej używam do jednorazowej aplikacji. Uczucie wygładzenia jest, ale sebum jak się wydzielało, tak wydziela się dalej :( Mam duży problem ze świecącym się nosem i ta baza mi w tym nie pomogła. Widziałam, że w cenie regularnej kosztuje 100 zł i absolutnie nie jest dla mnie warta tych pieniędzy. Daje 3 gwiazdki tylko dlatego, bo nie wydałam na nią własnych pieniędzy.

rewelacyjny!

Baza do twarzy jest rewelacyjna!

wygładza twarz dając niesamowity efekt aksamitnej skóry! Nie zatyka porów zato nawilża i pielęgnuje cerę.
Zamiast silokonów zawiera bawełnę a więc jest bez chemii i zdrowa!
Z minusów mogę podać, że cena nie jest niska.
Ale rekompensuje to całkowicie skład i wydajność ( dosłownie kropelka starczy, ma konsystencję żelową).

podsumowując - warta każdej wydanej złotówki!

Używam tego produktu od: styczeń 2015
Ilość zużytych opakowań: 2całe opakowania, 3 w trakcie