Serene EDT

Serene EDT

Bardzo lubię ten zapach. Nie jest intensywny, raczej delikatny i spokojny. Jeśli chodzi o trwałość, to nawet długo się trzyma. Kiedy szukamy czegoś niewinnego, Serene jest wprost idealna.

Cena ok. 95 zł

za górami za lasami

Postanowiłam zrobić porządek z resztkami zapachów, jakie posiadam. Tym razem wybór padł na Serene. Flakonik kupiony ładnych kilka lat temu. Zawartość nie uległa zmianie pod względem zapachu i jakości wody.

Zapach nie trwały zbytnio. Ta jak napisałam w podsumowaniu: coś "za górami, za lasami". Zapach delikatny, nie dla dorosłej kobiety, bardziej dla podlotka lub słodkiej kokietki. Nieco pudrowy, jakby zza mgły. Trudno rozpoznać poszczególne nuty.

Przeczytałam, że już nie produkowany. Trudno :)))

Używam tego produktu od: kilka lat, choć nieregularnie
Ilość zużytych opakowań: kilka

Ładny.

Dekadę temu mając lat 15 szalałam, jak wszystkie moje koleżanki ze szkoły zresztą, za kosmetykami Avon i Oriflame.
Zamawiałyśmy tego mnóstwo, samych zapachów miałam całą półkę.
Ten wspominam bardzo miło.
Wydawał mi się bajkowy.
Taki lekki, ale odrobinę tajemniczy, jak jakiś elf albo nimfa.
Trwały, nieduszący.
W sam raz dla młodej dziewczyny.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 10lat temu

Kchanie wróć do mnie !!!

Kocham te perfumy od pierwszego nichnięcia . Ostatnio upolowałam butelkę na Allu i muszę stwierdzić ,ze zapach nic a nic się przez tyle lat nie zmienił . Jakbył wspaniały tak wspaniały pozostał . Już 3 kobiety spytały mnie czy pachne tak bardzo im sie zapach spodobał . Mam za złe Oriflame ,że wycofali to cudeńko .

Ilość zużytych opakowań: 13-15

Bordowe usta H&M

Zapach alejek pełnych kwiatów

zapachu używałam lata lata temu . Pamiętam ,że był bardzo trwały i piękny .Cena byla wysoka ale i jakosc dobra. Kojarzył mi się z bukietem przecudownych kwiatów,ale nie takich zwykłych tylko wiązanek pogrzebowych ,a w dali taka luna bijaca od zniczy . Kojarzyl mi sie z czyms smutnym,przemijajacym. To zapach z klasą,napewno nie dla każdego.

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

idealny!

Zapach idealny.
Jest delikatny, odczuwalne nuty zarówno kwiatowe, jak i cytrusowe sprawiają, że perfumy są świeże, ale jednocześnie bardzo zmysłowe.
Nie męczą, mają w sobie coś bardzo pociągającego.

Niestety wycofane. Żałuję, bo był to najpiękniejszy zapach Oriflame.

Używam tego produktu od: ponad 3 lat
Ilość zużytych opakowań: dwa duże i próbki

Kwitnące akacje

Upojny, zmysłowy zapach. Zapach ciepłej majowej nocy, parkowych alejek, kwitnących akacji, soczystych mandarynek i błogiego stanu zakochania ;) Tak właśnie go zapamiętałam i tak mi się aż do dziś kojarzy.

Kwiat akacji i intensywna woń mandarynki zdominowały ten zapach. Nie wyczuwam innych nut. Ale też nic więcej nie chciałabym w nim czuć. Szkoda by było psuć ten upajający zmysły duet.

Zapach typowo wiosenno-letni, ciepły ale świeży zarazem.

Moim zdaniem najlepszy zapach Oriflame i jeden z moich ukochanych zapachów w ogóle.
Niestety już nie do kupienia, jak wszystkie moje ulubione zapachy :(
No chyba że upoluje go gdzieś na e-bayu :)

Buteleczka przeciętna, moim zdaniem zupełnie nie pasuje do tego pięknego zapachu, ale nie odejmę za to gwiazdki.
Ilość zużytych opakowań: duuużo- ok 12-13

Taki sobie

Zapach nietrwały, zajeżdżający mydłem czy też żelem pod prysznic. Lepiej wypłukać ubranie w płynie do zmiękczania tkanin o ładnym zapachu niż wydawać kasę na tą wodę.
W sumie: da się przeżyć u innych, ale na sobie jakoś go nie lubię

Używam tego produktu od: 2 lat.
Ilość zużytych opakowań: 1.

Mandarynki

Perfumy dostała moja siostra, ale nie odpowiadały jej więc się zamieniłam z nią i ona dostała moje Volare. Ja natomiast uwielbiałam ten zapach. Kojarzył mi się z czymś ciepłym, rozgrzewającym. Używałam ich tylko w zimie na specjale okazje. Potem, gdy zaczęło mi przybywać perfum zaczełam ich używac także na codzień. A były to wtedy początki jesieni. I wtedy mnie olśniło, co ja cały czas w nim uwielbiałam: mandarynki ! Mniam, jak herbatka mandarynkowa. Trwałośc całkiem niezła, ok. 5 godzin u mnie. Polecam wielbicielkom mandarynek :D

Używam tego produktu od: grudzień 2004-październik 2007
Ilość zużytych opakowań: opakowanie świąteczne 30 ml

Bardzo kobiecy

Uzywała go go kolezanka mojej i mialam okazje go wiele razy przetestowac.

Zapach jest bardzo delikatny i zwiewny w sam raz dla osob, ktore uwielbiaja takie kobiece aromaty. Nie wiem czemu, ale własnie kojarzy mi sie z bardzo spokojna i piekna kobieta, ktora jest nie zwykle delikatna w tym co robi i mowi. Osobicie sie w nim nie czułam, bo wole bardziej odwazne zapachy.

Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:...

bardzo ładny

Tak jak powyżej-bardzo ładny,ale do mnie nie pasuje. Jest spokojny, harmonijny i delikatny. Ja wolę żywsze zapachy,ale mimo to muszę Serene przyznać,ze ma coś w sobie. Kto wie-może sama zacznę go używać ;)

opakowanie-proste, ładne ,estetyczne. Sreberko może po dłuższym czasie złazić,ale nawet nakrętka nie odpada ;)

Używam tego produktu od......:
Ilość zużytych opakowań:.......

Nawet fajny

Hmmm.. Niby Ok, ale jednak chyba nie to, czasem boli mnie po nim głowa. Woń miękka, niepretensjonalna. Jednak czasem ciężka. Nie wiem sama jak go ocenić - niby w porządku, ale nie do końca ;)

ból głowy.

Zapach ogólnie jest ładny, kwiatowo owocowy, ale tylko gdy wącham go z flakonika. Gdy się nim spryskam boli mnie głowa. Na początku jest ostry i mydlany, później nieco łagodnieje.
Flakonik jest bardzo ładny, prosty i klasyczny, czyli to co lubię. Szkoda że zapach nie mój.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:używa moja mama