KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 78% osób
    misiania
    5 lutego 2011 o 23:41
    milutkie serum
    Żel utrzymuje piersi i dekold w super stanie, aksamitna gładkość jest po nim gwarantowana ;) Fajnie nawilża,napina i ujędrnia, produkt ma delikatny zapach, nie uczula, nie jest testowany na zwierzetach, fajna konsystencja, jest wydajny. Naprawdę jest to jeden z lepszych kosmetyków do pielęgnacji biustu, do tego made in poland i w przystępnej cenie ;) Używam tego produktu od: kilku lat Ilość zużytych opakowań: powyżej 5

jowisia
    28 marca 2010 o 10:59
    5 / 5
    YES
    Posiadam inne opakowanie, mam nadzieję, że chodzi o ten sam kosmetyk? Wątpliwości wynikają z faktu, iż moje serum w żadnym wypadku nie pachniało ZIOŁOWO, ale jeśli to wciąż jeden i ten sam produkt, to czas już chyba od dawna, Drodzy Moderatorzy, zmienić fotkę. Z kosmetyków do pielęgnacji biustu przetestowałam chyba wszystko co istnieje na rynku polskim i francuskim. Wśród większości produktów, których efekty są tak przeciętne, oceniam tylko te, które naprawdę mnie zachwyciły lub naprawdę zawiodły. Farmona należy do pierwszej grupy :) To serum naprawdę daje zadowalające rezultaty, i to jak na taką cenę. Bardzo ładnie nawilża, uelastycznia skórę, i co najważniejsze pojędrnia (!). Szybko się wchłania i sprawia, że skóra jest milutka i gładziutka. Bardzo wydajny, pompka działała bez zarzutu. Używam tego produktu od: pół roku Ilość zużytych opakowań: 2

FARISIEJ
    17 marca 2010 o 20:02
    5 / 5
    bardzo fajny!!!
    Ten krem jest po prostu doskonały!! Świetnie nawilża, uelastycznia, pojędrnia i wygładza skórę na piersiach i dekolcie. Szybko się wchłania i sprawia, że skóra jest taka milutka i gładziutka dosłownie jedwabista:))) aż chce sie jej dotykać:)) mam nową wersję w ciemniejszym opakowaniu. Dużo naczytałam się na wizażu o wadliwej pompce więc stwierdzam, że defekt ten usunieto (na szczęscie) bo moja działa bez zarzutu a dokładnie jedną porcją można bez problemów wysmarować całe piersi. polecam gorąco świetny krem widze same plusy: -działanie!! -zapach - taki ziołowo trawiasty -wydajność -opakowanie wygodne i higieniczne -cena polecam bo warto!!! Używam tego produktu od:kilka tygodni Ilość zużytych opakowań:1

agulan82
    12 grudnia 2009 o 21:58
    ŚWIETNY!!!
    Ten kremik jest cudny :) Jestem po karmieniu piersią - moje piersi pozostawiały wiele do życzenia. Skóra była wysuszona, zwiotczała i zero jędrności jakiejkolwiek. Serum pozwoliło mi spojrzeć w dół ;) bez strachu. Skóra zrobiła się delikatna, bardziej jędrna, nawilżona. Za taką cenę nie spodziewałam się takich rezultatów :) No i muszę dodać, że bardzo wydajny, faktem jest, że mam małe piersi ale mimo to mam go już około 8 miesięcy i końca nie widać a używam regularnie, codziennie - dodatkowo smaruje tez dekolt :) Używam tego produktu od: 8 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

Malwina84
    26 sierpnia 2009 o 15:02
    Rewelacja.
    Ujędrnia, napina i co najważniejsze w wyraźny sposób podnosi biust. Moje piersi były w fatalnym stanie ale po użyciu tego serum efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Jest bardzo wydajny, dobrze się wchłania tylko zapach mi nie odpowiada ale nie to jest najważniejsze. Jedyny minus to już wcześniej wspomniana pompka:/ Produkt rewelacyjny i godny polecenia. Używam tego produktu od:3tyg. Ilość zużytych opakowań:W trakcie pierwszego.