Nivelazione, Serum ujędrniające biust

Nivelazione, Serum ujędrniające biust

Serum ujędrniające biust Nivelazione woman zawiera roślinne składniki ujędrniające oraz aktywną kinetynę, która stymuluje mechanizmy naprawcze skóry, zapobiega jej przedwczesnemu starzeniu i wyraźnie wygładza.
Serum wzmacnia skórę podtrzymującą biust, przeciwdziała jego wiotczeniu i utracie elastyczności. Dostarcza niezbędnych składników odżywczych, głęboko nawilża, regeneruje, zmiękcza i wygładza. Poprawia strukturę, kształt i jędrność piersi. Pozostawia skórę elastyczną, jedwabiście miękką i satynową w dotyku.
Regularna pielęgnacja przez co najmniej 3 tygodnie, gwarantuje widoczny efekt ujędrnienia, wzmocnienia i napięcia skóry piersi.

Cena: 17-20 zł / 100 ml

milutkie serum

Żel utrzymuje piersi i dekold w super stanie, aksamitna gładkość jest po nim gwarantowana ;) Fajnie nawilża,napina i ujędrnia, produkt ma delikatny zapach, nie uczula, nie jest testowany na zwierzetach, fajna konsystencja, jest wydajny.
Naprawdę jest to jeden z lepszych kosmetyków do pielęgnacji biustu, do tego made in poland i w przystępnej cenie ;)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: powyżej 5

YES

Posiadam inne opakowanie, mam nadzieję, że chodzi o ten sam kosmetyk? Wątpliwości wynikają z faktu, iż moje serum w żadnym wypadku nie pachniało ZIOŁOWO, ale jeśli to wciąż jeden i ten sam produkt, to czas już chyba od dawna, Drodzy Moderatorzy, zmienić fotkę.

Z kosmetyków do pielęgnacji biustu przetestowałam chyba wszystko co istnieje na rynku polskim i francuskim. Wśród większości produktów, których efekty są tak przeciętne, oceniam tylko te, które naprawdę mnie zachwyciły lub naprawdę zawiodły. Farmona należy do pierwszej grupy :)

To serum naprawdę daje zadowalające rezultaty, i to jak na taką cenę. Bardzo ładnie nawilża, uelastycznia skórę, i co najważniejsze pojędrnia (!). Szybko się wchłania i sprawia, że skóra jest milutka i gładziutka. Bardzo wydajny, pompka działała bez zarzutu.

bardzo fajny!!!

Ten krem jest po prostu doskonały!! Świetnie nawilża, uelastycznia, pojędrnia i wygładza skórę na piersiach i dekolcie. Szybko się wchłania i sprawia, że skóra jest taka milutka i gładziutka dosłownie jedwabista:))) aż chce sie jej dotykać:)) mam nową wersję w ciemniejszym opakowaniu. Dużo naczytałam się na wizażu o wadliwej pompce więc stwierdzam, że defekt ten usunieto (na szczęscie) bo moja działa bez zarzutu a dokładnie jedną porcją można bez problemów wysmarować całe piersi. polecam gorąco świetny krem widze same plusy:
-działanie!!
-zapach - taki ziołowo trawiasty
-wydajność
-opakowanie wygodne i higieniczne
-cena
polecam bo warto!!!

Używam tego produktu od:kilka tygodni

ŚWIETNY!!!

Ten kremik jest cudny :)

Jestem po karmieniu piersią - moje piersi pozostawiały wiele do życzenia. Skóra była wysuszona, zwiotczała i zero jędrności jakiejkolwiek.
Serum pozwoliło mi spojrzeć w dół ;) bez strachu. Skóra zrobiła się delikatna, bardziej jędrna, nawilżona. Za taką cenę nie spodziewałam się takich rezultatów :)
No i muszę dodać, że bardzo wydajny, faktem jest, że mam małe piersi ale mimo to mam go już około 8 miesięcy i końca nie widać a używam regularnie, codziennie - dodatkowo smaruje tez dekolt :)

Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

Rewelacja.

Ujędrnia, napina i co najważniejsze w wyraźny sposób podnosi biust. Moje piersi były w fatalnym stanie ale po użyciu tego serum efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania.
Jest bardzo wydajny, dobrze się wchłania tylko zapach mi nie odpowiada ale nie to jest najważniejsze.
Jedyny minus to już wcześniej wspomniana pompka:/
Produkt rewelacyjny i godny polecenia.

Używam tego produktu od:3tyg.
Ilość zużytych opakowań:W trakcie pierwszego.

Rewelacyjny

Ujędrnia, napina, wygładza skórę, poprawia kształt...hmm no i dzięki temu powiększa (przynajmniej optycznie ;D ).
Jak dla mnie, spełnia wszystkie obietnice producenta.
Muszę jednak dodać, że nie dysponuję zbyt okazałym biustem ;)
Tak czy inaczej, latka lecą i trzeba zacząć bardziej dbać o siebie. Skusiła mnie promocja w aptece, z czego z perspektywy czasu bardzo się cieszę :)
Co prawda nie mam jeszcze porównania, ale dostałam w wyniku używania tego serum nawet więcej niż oczekiwałam, a zatem SZCZERZE POLECAM.

godny polecenia

Warto zainwestować - zwłaszcza, ze niewielkie pieniądze. Produkt jest po prostu skuteczny. Ujędrnia skórę, napina, przez co sam biust wydaje sie jędrniejszy, a mi tego akurat potrzeba, po urodzeniu i wykarmieniu piersią 3 dzieci :-).
W połączeniu z gimnastyką efekt jest super, nie to co inne tego typu produkty, które jedynie nawilżają.
Jest bardzo wydajne.
Minusy dla mnie to zapach i wspomniana już pompka.

Używam tego produktu od:klilku miesięcy

i gdyby nie ta pompka

doskonale wygładza, ujędrnia i sprawia, że chce się dotykać :P

a tak na poważnie. Preparat jest bardzo bardzo wydajny (może to zasługa tej znienawidzonej przez wszystkich pompki??) i działa tak jak powinien. Zapach mi odpowiada, konsystencja też. a mój TŻ stwierdził, że będzie mnie pilnował czy używam a jeszcze chętnie współuczestniczył w aplikacji :P

naprawdę polecam :)

Ilość zużytych opakowań:1/5

fatalne opakowanie

Powtórze za poprzedniczkami - fatalne opakowanie! Gęsty krem w malutkim pojemniczku z pompka...? Jego wyciskanie wymaga uwagi i obu rąk, a i tak dawkuje aptekarskie ilosci! Psuje humor i utrudnia stosowanie kosmetyku tak bardzo, ze zanizyłam ocene całości. Po co mam sie meczyc, skoro na rynku jest sporo niezłych preparatów w wygodnych tubach...?
Samo serum to - jak napisałam - gesty krem o intensywnym, ziołowym ( czy raczej zielonym) zapachu. Wchłania sie niezle, nawilza skórę. Reszta mnie i tak nie interesuje, bo don nie wróce, chyba, ze firma zmieni opakowanie ;)

Używam tego produktu od:3 tygodni

niepewność

Sam kosmetyk bardzo dobry, ładnie się wchłania i ujędrnia skórę (choć oczywiście nie należy oczekiwać cudownej poprawy biustu).
Przyjemny zapach.
Cena bardzo przyjazna.

I tylko jedno ale: kiepskie opakowanie z okropną pompką, zupełnie nie przystosowaną do gęstości produktu. Chciałabym go kupić w zwyczajnej tubce.
Zuzyłam jedno opakowanie i nie miałam siły męczyć się ponownie z wyciskaniem.
Ale może zdecyduję się jednak jeszcze raz bo sam preparat bardzo dobry.,

Używam tego produktu od: obecnie nie używam

Minus za pompkę

Jezu, tego idiotę co wymyślił taką pompkę należałoby skazać na pompowanie nią przez co najmniej rok. Poza tym krem jest świetny! Zapach bardzo mi się podoba, przypomina mi zmiażdżone kwiatki bzu z dzieciństwa (wtedy, gdy wysysało się z nich nektar). Konsystencja nie wodnista, a błyskawicznie się wchłania. Już po pierwszym posmarowaniu piersi i dekolt są jędrniejsze, miłe w dotyku, gładkie. Stosuję go od miesiąca (pompka poszła w ...) i jestem bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od: miesiaca

Bardzo dobry!

Używam tego kosmetyku od 2 tygodni i szczerze go mogę polecić! Mój biust jest bardziej jędrny i gładki jak nigdy dotąd. Choć producent tego nie obiecywał rozstępy zrobiły się mniej widoczne! Zdecydowanie mój KWC! Polecam :)

Używam tego produktu od: 2 tyg