Remington, Suszarka do włosów Pro - Air Shine D5215

Remington, Suszarka do włosów Pro - Air Shine D5215

Pojemność 1 szt
Pojemność 1 szt

Suszarka o mocy 2300W Remington Pro - Air Shine D5215 posiada generator jonów, który uwalnia o 90% więcej jonów zapobiegając elektryzowaniu się włosów. Dzięki 3 ustawieniom temperatury i 2 prędkościom nawiewu oraz funkcji zimnego nawiewu nasza suszarka pomoże Ci stworzyć doskonałą fryzurę.

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Moja pierwsza porządna suszarka

Nigdy nie suszyłam włosów suszarka, ale po przeczytaniu bloga Anwen zainteresowałam się tematem. Suszarka posiada jonizację, trzystopniową skalę ciepła ( przy czym pierwszy jest letni, a drugi już parzy po przyłożeniu ręki), dwustopniową regulację prędkości i przycisk cool shot. Suszarka na najchłodniejszym nawiewie dość szybko suszyła włosy, zapewne za sprawą 2300 w. Ale po 3 latach się zepsuła, czego nie spodziewałam się po tej suszarce, zwłaszcza, ze była okazyjnie używana (raz na 2 tygodnie). Najpierw zaczęły guziczki chodzić jeszcze gorzej (co i tak było ciężkie), a potem się poprzesuwały. Na końcu wybuchł silnik :D mimo to uważam, ze to był bardzo dobry produkt w tej półce cenowej, idealny dla początkującej wlosomaniaczki.
Nie kupię produktu ponownie, ponieważ za tę samą cenę, co kupowałam suszarkę kiedyś, mogę dostać sprzęt nowszej generacji. Pozostałam wierna marce i zaczynam testy kolejnego remingtona.

spodziewałam się rewelacji

Kiedyś rzadko używałam suszarki, więc miałam jakąś tanią za bodajże 40zł, teraz potrzebuję częściej wysuszyć włosy, skusiłam się na jonizację i firmę, którą lubię za genialne prostownice. Suszarka jest w porządku, ale tylko w porządku.
Mam kręcone, suche włosy i trudno żeby po suszeniu nie wyglądały jak siano. Nie jestem mistrzem suszenia na szczotce, stąd może słaby efekt, ale sianowatość włosów to już chyba wina suszarki. Nie widzę efektu nabłyszczenia, są tylko trochę mniej spuszone niż po zwykłej suszarce. Bardzo niewygodna jest obsługa ustawienia nadmuchu i temperatury, 2 przesuwane guziczki pracują bardzo ciężko i nie da się ich obsłużyć 1 ręką.

rewelacja

To moja pierwsza suszarka z funkcjÂą jonizacji. DÂługo siĂŞ zastanawiaÂłam ktĂłry model wybraĂŚ i nie ÂżaÂłujĂŞ. Czas suszenia zostaÂł skrĂłcony o poÂłowĂŞ w porĂłwnaniu do mojego starego philipsa.

Plusy

WÂłosy sÂą miĂŞkkie
LÂśniÂące
ÂŁatwiej siĂŞ ukÂładajÂą
Nie elektryzuja siĂŞ
Suszarka jest lekka
DoœÌ tania ( kupi³am w promocji za 79zl)
Elementy ceramiczno- turmalinowe
ÂŁuski wÂłosĂłw zamkniĂŞte