Polecamy: 3 DNI DO BIELI

L'Oreal Paris, True Match The Foundation Super Blendable (Podkład dopasowujący się do skóry (nowa formuła))

Cena już od 29,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

True Match to pierwszy tak doskonale dopasowujacy się podkład od L`Oréal Paris. Gama 9 odcieni pozwoli każdej kobiecie znaleźć swój idealny odcień. Udoskonalona formula z olejkami eterycznymi i składnikami nawilżającymi dopasowuje się do odcienia i struktury skóry.
Składniki aktywne:
Nowe pigmenty - Nowa formula True Match została wzbogacona o trzy nowe hybrydowe pigmenty. Dzięki temu podkład True Match osiąga jeszcze lepsza precyzje kolorystyczna. Nowe pigmenty efektywnie dopasowują sie do cieplej, zimnej i neutralnej tonacji skóry.
Olejki - Rewolucyjne połączenie czterech olejków eterycznych dla wyjątkowego komfortu aplikacji i równomiernego wykończenia makijażu. Zapewnia doskonale rozprowadzenie podkładu, łatwość użytkowania i wyjątkowo sensoryczne doświadczenie.
Składniki nawilżające - Nowa, kremowa formula zwiera kombinacje gliceryny, witaminy E i B5 dla wyjątkowego komfortu. Pozostawia skórę gładką i miękka w dotyku.

fluidy
nawilżające
w buteleczce, z pompką

Wykorzystała: kilka próbek

Genialny!

Szukałam dobrego podkladu juz dluuuugi czas. W wielu filmikach znanych youtuberek (nie wiem czy tak to sie pisze) znalazlam wsrod ulubiencow wlasnie ten podklad. Dlugo sie na niego czailam, ale w koncu nadeszla promocja w rossmanie a ja nie mialam sie czym malowac wiec pomyslalam, ze sprobuję. To byl celny strzal. Jego konsystencja jest idealna, fakt troszkę wodnista ale i tak cudo. Swietnie sie rozprowadza, wiele osob twierdzi, ze ma slabe krycie i to chyba Ci co maja pryszcz na pryszczu bo z moimi zaczerwieniami i krostkami poradzil sobie znakomicie. Utrwalony pudrem utrzymuje sie prawie caly dzien i wcale nie swieci sie tak bardzo, wlasciwie wcale. Po poprzednich podkladach po szkole ok. 16 wracalam z zaczerwieniami i z resztkami podkladu na buzi, a tu wielki szok, wygladam prawie tak samo jak rano. Mam skore przetluszczajaca sie ale odwodniona co jest wielkim utrapieniem a ten podklad radzi sobie znakomicie. Jesli nie mozecie zdecydowac jaki podklad wybrac - nie wahajcie sie go sprobowac :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1535656].usefull || 0 }}% pomocna.

JEST SUPER

Uważam, że to naprawdę porządny podkład wart polecenia. Super się nakłada dzięki specjalnej pompce, która pozwala odmierzyć odpowiednią ilość podkładu. Podkład łatwo się rozprowadza i świetnie kryje niedoskonałości. Jest naprawdę wydajny i starcza na dość długo.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1542151].usefull || 0 }}% pomocna.

Bez szału

Miałam 2 odcienie tego produktu, Ivory i Vanilla. Vanilla dziwnie zastygała mi na twarzy, dawała wrażenie " ściągnięcia" skóry po nałożeniu i bardzo podkreślała suche skórki. Na dodatek ciemniała. Ivory tych skórek aż tak nadto nie podkreślała, ta wersja bardziej pasowała do mojego koloru cery, lecz momentami miałam wrażenie, że wyglądam strasznie blado, ale lepiej stapiała się z cerą niż Vanilla. Konsystencja jest płynna. Szybko się ściera , z przypudrowaniem jest już lepiej lecz też nie jest to trwałość jakiej oczekiwałam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1541371].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Mój aktualny podkład, wreszcie dopasowany kolorystycznie do odcienia skóry. Używam 1N Ivory, nie jest ani chłodny, ani ciepły, tylko taki jak ma być- neutralny. Dwa, trzy razy w ciągu dnia ściągam nadmiar sebum w strefie T, na reszcie twarzy dobrze się trzyma, nie tworzy plam w ciągu noszenia.
Plusy:
+lekka, bardzo przyjemna konsystencja
+łatwo się rozprowadza
+dobrze współgra z różem, zarówno sypkim jak i kremowym
+cena (drogerie internetowe)
+duża możliwość wyboru odcienia
+opakowanie z pompką
+nie zapycha
+/- ma lekkie/ średnie krycie
+/- trwałość ok 6-8 godzin

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1540416].usefull || 0 }}% pomocna.

Kontigo - Karolina Pisarek - studio

Jeden z lepszych podkładów drogeryjnych

Cena za podkład jest dość wysoka, jednak nie żałuję ani złotówki na niego wydanej. Jest świetny!

+ładna gama kolorystyczna, ja mam odcien 1N i jest perfekcyjnie jasny
+nie oksyduje
+nie schodzi z twarzy, trzyma się przez większość dnia
+jest raczej łatwo dostępny
+bardzo wydajny, przy intensywnym użytkowaniu starcza mi na pól roku
+ładne opakowanie
+brak zapachu

-cena, w drogerii jest dość wysoka
-opakowanie, pompka zacina się, w dodatku przy resztce produktu cięzko go wydobyć, ponieważ fiolki nie da się odkręcić

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1540076].usefull || 0 }}% pomocna.

miłe zaskoczenie

Zacznę od tego, że nie darzyłam tej marki przesadnym zaufaniem. Ponadto, nie maluję się mocno i zawsze uważałam, że podkłady nie są dla mnie. I wtedy otrzymałam do testowania ten produkt, który bardzo pozytywnie mnie zaskoczył i cieszę się, że miałam możliwość przetestowania go.

Stosowałam tylko jedną warstwę tego produktu, ponieważ zależy mi jedynie na wyrównaniu kolorytu cery.
Podkład pozostawia na twarzy piękne, satynowe wykończenie. Taki efekt osiągnęłam nakładając go po prostu palcami, za co przyznaję mu dużego plusa. Formuła jest bardzo lekka i wodnista dzięki czemu uważam, że produkt będzie bardzo przyjemny do stosowania w lato. Trwałość podkładu oceniam jako taką na zadowalającym poziomie. Nie oceniam krycia niedoskonałości, ponieważ nie mam z tym problemu. Jeżeli zaś chodzi o wyrównanie kolorytu cery, to w tym celu sprawdził się dobrze. Nie zauważyłam, żeby miał negatywny wpływ na moją mieszaną cerę ze skłonnością do zapychania.
Opakowanie to szklana buteleczka ze srebrną pompką - bardzo przyjemne dla oka i wygodne jak na produkt za tę cenę.

Moje zarzuty wobec tego produktu to przede wszystkim brak odczucia nawilżenia skóry przez sam podkład, a taką obietnicę umieścił producent na opakowaniu. Kolejnym zarzutem jest moje wrażenie, że podkład nieco ciemnieje na twarzy (testowałam 4.N Beige).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1537606].usefull || 0 }}% pomocna.

Mieszane uczucia.

Nie pokładałam w tym podkładzie wielkich nadziei, wypróbowałam go z czystej ciekawości, czy faktycznie jest taki fantastyczny, jak wszyscy mówią. Odczucia mam bardzo mieszane. Z jednej strony ma dobre krycie, przy lekkiej konsystencji. Mam dużo zmian trądzikowych, a z odrobiną korektora uzyskuje się piękny efekt. Jest również bardzo wydajny, ponieważ dwie pompki pokrywają spokojnie twarz i szyję. Ale na tym koniec zalet. Na cerze tłustej niestety się nie sprawdza! Do dwóch godzin po aplikacji wygląda przyjemnie, jednakże później jest tylko gorzej. Wystarczy lekko musnąć twarz, aby powstały nieestetyczne smugi. Ponadto dopasowuje się do skóry, tylko czasowo. Czyli po kilku godzinach, mimo nałożenia go na szyję, odcina się od niej o dobry ton. Dodatkowo trochę zapycha.
Zdecydowanie nie jest wart swojej ceny!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1537596].usefull || 0 }}% pomocna.

jest ok

Jest leciutki idealny na codzień, konsystencje ma wodnistą, nakładałam go gąbeczką ,dobrze sie rozprowadzał i było ok. Mam cerę mieszaną z tendencją do przesuszania. Twarz ładnie wyglądała, kolor idealny, nie zbiera się w zmarszczkach, czasem uwidacznia suche skórki,nie wchodzi w pory, nie zapycha.Ujednolica twarz,kryje średnio, można stopniować krycie. Przy codziennym stosowaniu (1 warstwa) po 2 miesiącach zużyłam połowę. U mnie radzi sobie z małymi krostkami ale na coś wiekszego potrzebny korektor.Po przypudrowaniu radzi sobie nawet przyzwoicie dalej ładnie wygląda, ale już po ok. 3 / 4 godzinach zaczyna sie scierać z nosa i brody.Na początku myslałam, że może sama starłam ,ale niestety myliłam sie ;p Próbowałam różnych pudrów, Zmieniałam bazy, problem leży w podkładzie (tak, nakładałam na okolice nosa i brody dwie warstwy). Ogólnie krzywdy nie robi, wygląda naprawde ładnie ale za taką cenę oczekiwałam więcej. Mam do niego neutralny stosunek :) może problem leży w nieumiejetnym nałożeniu produktu ^^ ale z innymi podkładami nie miałam przygód z dość szybkim ścieraniem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1537331].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry!

Podkład ma wspaniałą konsystencję. Jest mega lekki i tworzy na skórze naturalny efekt. Wręcz satynową powłokę, która idealnie stapia się ze skóra. O efekcie maski można zapomnieć. Krycie całkiem dobre jak dla mnie. Na mojej mieszanej cerze wytrzymywał zwykle cały dzień, choć po kilku godzinach niestety trzeba go przypudrować. Ma ładną i dość szeroką game kolorów.
Posiada wygodną buteleczkę z pompką, która się nie zacina i dozuje dobrą ilość produktu. Podkład zwykle nakładałam palcami ze względu na jego bardzo płynną konsystencję. Nie wiem jak sprawdził by się gdyby jednak ktoś próbował nakładać go pędzlem lub gąbeczką.
Naprawdę go lubię. Idealny, lekki na lato.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1535581].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

Cienias

Przereklamowaby produkt przez blogerku. Naprawdę dawałam mu szansę. Za taka cenę spodziewalam się czegoś lepszego.
Minusy
- podkreala każda sucha skórkę, nawet takie o których nie miałam pojęcia przy stosowaniu innych podkładów
- mieni sie nie miłosiernie, jakby sie bylo posypanym brokatem
- na twarzy wygląda jakby zwarzony,
- wchodzi w pory i każde zakamarki
- kolor nie wiele różnił sie od skóry twarzy a po nałozeniu mega rozbielal
- uczucie pudrowosci,
- mialam wrazenie jakby byl tepy i suchy.
Produkt u mnie sie nie sprawdzil. Mam cere sucha i wrazliwa.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1534851].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z lepszych

Jeden z lepszych podkładów z jakimi miałam przyjemność pracować.
+lekka konsystencja
+jest lekko wodnisty, ale dla mnie na plus
+idealne dopasowanie do koloru skóry
+wydajny
+utrzymuje się cały dzień

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1534786].usefull || 0 }}% pomocna.