Polecamy: 3 DNI DO BIELI

L'Oreal Paris, True Match The Foundation Super Blendable (Podkład dopasowujący się do skóry (nowa formuła))

Cena już od 29,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

True Match to pierwszy tak doskonale dopasowujacy się podkład od L`Oréal Paris. Gama 9 odcieni pozwoli każdej kobiecie znaleźć swój idealny odcień. Udoskonalona formula z olejkami eterycznymi i składnikami nawilżającymi dopasowuje się do odcienia i struktury skóry.
Składniki aktywne:
Nowe pigmenty - Nowa formula True Match została wzbogacona o trzy nowe hybrydowe pigmenty. Dzięki temu podkład True Match osiąga jeszcze lepsza precyzje kolorystyczna. Nowe pigmenty efektywnie dopasowują sie do cieplej, zimnej i neutralnej tonacji skóry.
Olejki - Rewolucyjne połączenie czterech olejków eterycznych dla wyjątkowego komfortu aplikacji i równomiernego wykończenia makijażu. Zapewnia doskonale rozprowadzenie podkładu, łatwość użytkowania i wyjątkowo sensoryczne doświadczenie.
Składniki nawilżające - Nowa, kremowa formula zwiera kombinacje gliceryny, witaminy E i B5 dla wyjątkowego komfortu. Pozostawia skórę gładką i miękka w dotyku.

fluidy
nawilżające
w buteleczce, z pompką

Genialny!

Szukałam dobrego podkladu juz dluuuugi czas. W wielu filmikach znanych youtuberek (nie wiem czy tak to sie pisze) znalazlam wsrod ulubiencow wlasnie ten podklad. Dlugo sie na niego czailam, ale w koncu nadeszla promocja w rossmanie a ja nie mialam sie czym malowac wiec pomyslalam, ze sprobuję. To byl celny strzal. Jego konsystencja jest idealna, fakt troszkę wodnista ale i tak cudo. Swietnie sie rozprowadza, wiele osob twierdzi, ze ma slabe krycie i to chyba Ci co maja pryszcz na pryszczu bo z moimi zaczerwieniami i krostkami poradzil sobie znakomicie. Utrwalony pudrem utrzymuje sie prawie caly dzien i wcale nie swieci sie tak bardzo, wlasciwie wcale. Po poprzednich podkladach po szkole ok. 16 wracalam z zaczerwieniami i z resztkami podkladu na buzi, a tu wielki szok, wygladam prawie tak samo jak rano. Mam skore przetluszczajaca sie ale odwodniona co jest wielkim utrapieniem a ten podklad radzi sobie znakomicie. Jesli nie mozecie zdecydowac jaki podklad wybrac - nie wahajcie sie go sprobowac :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1535656].usefull || 0 }}% pomocna.

Często do niego wracam

Podoba mi się duzy wybór kolorów, ja zakupiłam ostatnio kolor Vanilla C2, wiadomo po zimie cera nie jest opalona,wiec wybieram kolory jaśniejsze,podoba mi sie naturalność jaką tworzy podkład,nie jest ciężki,trzeba tylko dobrać kolor,podkład nadaje sie do cery mieszanej, z tłustą nie wiem jak sobie poradzi,ja mam cere mieszaną i jest ok. Podkład fajnie kryje,nie jest to mocne krycie,ale mnie wystarcza.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1574156].usefull || 0 }}% pomocna.

Piękne wykończenie, bardzo dobra trwałość. Z drogeryjnych - doskonały wybór

Oceniam odcień: 2N Vanille

Bardzo lubię ten podkład i oceniam go jako jeden z lepszych drogeryjnych o naturalnym, ale skutecznym kryciu.

Kolor: Odpowiednio dla mnie jasny, ale nie blady. Sprawia wrażenie neutralnego, nie ma ani różowych, ani specjalnie żółtych tonów. Dość uniwersalny.
(załączam zdjęcie, myślę że odcień nie jest przekłamany).
W moim przypadku nie ma mowy o oksydowaniu podkładu.
Efekt oceniłabym jako naturalnie satynowy, na pewno nie określiłabym go jako podkładu stricte rozświetlającego. Wykończenie jest po prostu naturalne.
Konsystencja, aplikacja: odkąd po latach porzuciłam pędzle na rzecz gąbki typu BB, taką właśnie zwilżoną tonikiem gąbką nakładam podkłady, przy tej metodzie aplikacji True Match prezentuje się świetnie. Formuła podkładu jest nie lejąca ani nie gęsta, bardzo dobrze się aplikuje, świetnie adaptuje się do kolorytu cery.

Krycie: określiłabym jako średnie wzwyż, zależnie od ilości warstw. Warto wziąć pod uwagę, że mam bezproblemową cerę, więc dla mnie jest ono całkowicie wystarczające.

Trwałość: Krycie utrzymuje się cały dzień (podkład nakładany zawsze na bazę, utrwalany pudrem sypkim). Nie znika, nie transferuje, nie tworzy plam i prześwitów. Po wielu godzinach, a nawet pod koniec dnia na mojej cerze wygląda zawsze tak samo, świeżo, cera wygląda na wypoczętą. Ten efekt właśnie najbardziej w nim doceniam: ładny wygląd skóry po wielu godzinach, naturalne krycie, dzięki czemu nawet po wielu godzinach wygląda młodo, nie sprawia wrażenia suchej. Moja skóra ma tendencje do wysuszania, a True Match nie robi jej krzywdy, nie pozbawia jej nawilżenia.
Ciężko ocenić mi wydajność, bo nie używam jednego podkładu dzień po dniu. Ale sprawia wrażenie wydajnego - nie trzeba nakładać go nie wiadomo jak grubą warstwą, krycie jest zadowalające przy jednej, efekt można delikatnie stopniować, ale i tak nie zużywamy go bardzo dużo.

Opakowanie: super, wąska butelka z pompką, widać stopień zużycia, łatwo przechowuje się ją w szufladzie z innymi podkładami, bo nie ma "wybulwionego" kształtu. Plus dla producenta za zmianę opakowania na takie bardziej funkcjonalne. Jest też eleganckie, nieprzeładowane graficznie.

Minusem dla kogoś może być obecność drobinek (nie jest to brokat, ale jakby bardzo drobne, gęsto umieszczone perłowe drobiny rozświetlacza, równa poświata w formule podkładu, w złotej tonacji). Mnie to osobiście nie przeszkadza, ale może być dla kogoś wadą. Co ważne, skóra się nie świeci, drobinki nie są widoczne, dają raczej gładkie, nienachalne rozświetlenie. Nie ma powodu się ich obawiać, ale co kto lubi - poza tym przy tłustej cerze może się nie sprawdzić. Ponoć wcześniejsza wersja zawierała ich mniej, ale opakowanie z tych czasów już dawno zużyłam i nie mam porównania. Na pewno efekt jest jednak mniej wyrazisty niż np. w Rimmel Wake me up.

Świetnie sprawdza się na suchej skórze, nie podkreśla zmarszczek, nie uwidacznia suchych skórek (a znam podkłady, które wywoływały je u mnie po prostu z niczego). Nie wchodzi nieestetycznie w pory, świetnie pracuje ze skórą w ciągu całego dnia. Nie wysusza ani nie podrażnia.
Dobrze też współpracuje z innymi produktami (bazą, korektorem, pudrami, bronzerami), dobrze utrzymuje je na twarzy.

Jest to naprawdę dobry drogeryjny podkład, łatwo dostępny, także w promocyjnej cenie. Polecam go na pewno do normalnej / suchej skóry, dla osób które oczekują równego, ale nie sztucznego krycia. Używam go w dni, gdy wiem, że będę długo w pracy i cera musi wyglądać nieskazitelnie, a to już o czymś świadczy (słabsze podkłady z kolekcji zazwyczaj zużywam w wolne dni, na krótkie wyjścia czy latanie po ogrodzie) ;)
Polecam, jest wart kupienia, wiele osób się z nim polubi.

(moja cera: normalna w kierunku suchej, karnacja jasna)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1573616].usefull || 0 }}% pomocna.

Zmarnowane pieniądze

Skusiłam się na ten podkład po wielu pozytywnych opiniach (głownie z YouTube i głównie z zagranicznych profili).

Pierwszy minus - gama kolorystyczna. Po cholere mi oznaczenia czy odcień jest ciepły, chłodny czy neutralny, skoro np mój czyli ciepły zaczyna się gdzie od 4-5 koloru??? W Stanach gama kolorystyczn jest pełna, każdy ocień ma kilka kolorów, również najjaśniejsze. Może gdyby dostępna była wersja typu W01 to bym nie miała o tym produkcie tak negatywnej opinii.

Drugi minus - no skusiłam się jednak na jeden kolor, jasny, który wydawał mi się w miarę odpowiedni. Liczyłam na te cudowne właściwości dopasowujące podkład do koloru skóry ale zawiodłam się. Podkład był za jasny i o złym odcieniu, nic a nic nie dopasował się do mojej skóry.

Trzeci minus - jest ciężki i wygląda nienaturalnie. Formuła jest dziwna, trochę jakby ktoś do kremu dosypał sypkiego pudru. Na twarzy ciężki, włazi w pory i zmarszczki, ciężko się blenduje.

Jedyne jego plusy to opakowanie i niezłe krycie oraz trwałość na twarzy (chociaż i w tej dziedzinie to jest na poziomie ok, a nie jakiś majstersztyk).

Dla mnie to podkład mega przereklamowany, który kosztuje fortune jak za taką jakość.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1573311].usefull || 0 }}% pomocna.

Makijaż Maybelline

Dopasowujący? Na pewno nie...

...szkoda, że producent nie raczył dopisać, że jest to podkład typowo rozświetlający.

Zalety:
-ładne, wygodne opakowanie
-dobrze się rozprowadza
-nawet nie najgorzej kryje
-lekko lejąca konsystencja, dzięki czemu dobrze rozprowadza się pędzlem lub/i palcami (gąbką nie polecam, bo dużo produktu nam wypije).

Wady:
-kolor 1N tuż po nałożeniu lekko różowieje (i jak dla mnie to bardziej C niż N)
-mimo pudru ryżowego, wtłoczonego w twarz puszkiem i tak szybko się świecę
-z nosa znika bardzo szybko (nie dotykam twarzy w ciągu dnia), a z reszty zejdzie po delikatnym dotknięciu się o cokolwiek
-jest typowo rozświetlający, ma pełno złotych drobinek, o czym producent nie raczył napisać, a szkoda
-kolor wcale się nie dopasowuje (bo jak miałby to niby robić?), a mam nawet wrażenie, że z każdą godziną odcina się coraz bardziej,
-niemiłosiernie wchodzi we wszystko, co chcemy ukryć (mam 19 lat, dzięki niemu dowiedziałam się ile posiadam zmarszczek mimicznych... ), ale z tym łączy się malutka zaleta - częściej będziemy peelingowały skórę, bo pokaże każdą suchą skórkę, o której istnieniu nawet nie miałyśmy pojęcia. :D

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1571301].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla tłustej, tak dla suchej

Podkłady są moją zmorą.
Przetestowałam kolejny podkład, kolejny mi odpowiada i nie w tym samym czasie. Dramat. Na plus konsystencja podkładu i jego kolor (posiadam N4). Jest jednocześnie lekki i kryjący. Nie zapycha skóry, nie pojawiają mi się po nim żadne przykre niespodzianki.
Na mojej tłustej skórze, po przypudrowaniu, trzyma się 3-4 godziny, po czym świeci mi się czoło, nos, policzki i broda. wymaga poprawek, niestety, ale nie ściera się, nie zostają plamy. Tylko wybija sebum.
Skóra sucha go pokocha! Moja mama przetańczyła na weselu całą noc, a podkład został w nienaruszonym stanie.

Polecam, mimo, że u mnie się sprawdza średnio, bo sucha i mieszana cera znajdą w nim swojego faworyta!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1567771].usefull || 0 }}% pomocna.

Godny polecenia !

Świetny podkład dla skóry mieszanej i tłustej, skłonnej do trądziku. Matuje i idealnie dopasowuje się do kolorytu skóry, u mnie sprawdził się świetnie, a mam okropnie przetłuszczającą się twarz.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1565861].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny

Mam bardzo problematyczną skóre mieszaną i użycie nieodpowiedniego podkładu powoduje u mnie automatyczny wysyp ropnych pryszczy. Zanim odkryłam "True Match" próbowałam kilku innych podkładów znanych marek i zawsze kończyło się to pryszczami po jakimś czasie. stosowania. W końcu przyjaciółka poleciła mi spróbować ten podkład i od kilku lat nie rozstaję się z nim. Używam go od czasów starej wersji. Ostatnio zaczęłam korzystać z gąbeczki do makijażu i stwierdzam, że wtedy podkład o wiele lepiej prezentuje się na twarzy.

Plusy:
- wydajność,
- dobry dla cery ze skłonnością do wyprysków,
- nie zatyka porów,
- matuje,
- jest delikatny,

Jedyny minus to cena. W drogeriach internetowych można znaleźć ten podkład taniej, czy w promocjach w drogeriach stacjonarnych,.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1564531].usefull || 0 }}% pomocna.

EE tam

Podkład kupiłam bo również naczytałam się o nim dużo pozytywnych recenzji. Mnie ten podkład bardziej przypomina krem BB. Kiepsko z trwałością może z 4h , krycie też słabe no plus za kolory bo jest ich sporo. Cena jest zbyt wysoka jak za taką jakość chyba że jest jakaś promocja. Może być dobry na lato bo jest lekki i nie robi smug .Kupiłam , przetestowałam , więcej się nie skusze :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1563996].usefull || 0 }}% pomocna.

Może być

Posiadam numer 1N i to pierwszy podkład który jest idealny do koloru mojej cery, każdy był za ciemny, ten jest idealny. Jest leciutki, krycie ma raczej słabe, ale można te krycie "stopniować".
Wielkim minusem jest chyba to że podkreśla suche skórki, trzeba mieć dobrze nawilżoną twarz i od razu po nałożeniu wchodzi w zmarszczki(zwłaszcza pod oczami) ale jest to kwestia roztarcia tego palcami, później już jest okej.
Nie zauważyłam żeby na mojej twarzy ciemniał, długo się utrzymuje ale z bazą, bez bazy, przy zmywaniu makijażu, na waciku jest znikoma ilość w porównaniu do ilości którą nałożyłam.
Zużyłam już kilka opakowań tego podkładu i mimo kilku wad cały czas do niego wracam, ze względu właśnie na odcień, ciężko mi znaleźć podkład jasny, idealny do mojej cery który po czasie nie zacznie ciemnieć, ten jest właśnie idealny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1563581].usefull || 0 }}% pomocna.

Średniak

Niestety nie przekonałam się do tego podkładu.
Kiedyś też go miałam, ale średnio pamiętam jak się sprawował, tym bardziej że prawie zawsze go mieszałam z innymi podkładami (był za ciemny).
Postanowiłam zrobić drugie podejście. Nie powiem, sugerowałam się opiniami Youtuberek. Jednak i tym razem nie przypadł mi do gustu. Po pierwsze: podkład jest dość suchy i wg mnie mało treściwy - nie lubię bardzo lejących podkładów. Ja jestem fanką podkładów jedwabistych, kremowych, dających mokry efekt, gdyż moja skóra jest sucha i skłonna do przesuszania i jedynie takie rozświetlające podkłady wyglądają na mnie nienagannie. Ten, mimo precyzyjnego nakładania gąbką/pędzlem, nie wygląda dobrze na mojej cerze. Podkreśla każdą nierówność na skórze, powoduje że wygląda na suchą (mimo dobrego kremu nawilżającego i mgiełki nawilżającej do wykończenia), starszą i taką zniszczoną. Do tego łatwo się ściera mimo nałożonej bazy, pudru itp. Krycie takie średnie bym powiedziąła, idealne na co dzień. Może i można nałożyć kilka warstw, ale wtedy wszystko wygląda tak ciężko i bardziej nieświeżo. Wydaje mi się, że jest to podkład dla cer normalnych do tłustych, z równą fakturą skóry. Jeżeli chodzi o kolory: mam 01 i jest jaśniutki, idealny dla bladolicych, jednak brakuje mi żółtego pigmentu, jest taki czysto beżowy, minimalnie różowy bym powiedziała. Taki chłodniaczek. W mojej opinii drobinki rozświetlające widoczne w buteleczce są niewidoczne na skórze.

Podsumowując: podkład średni: suchy, przesuszający. Bardzo pudrowe wykończenie. Na pewno nie do cer suchych o nierównej fakturze. Dobry krem pod podkład nie pomaga. Wydaje mi się, że psuje cerę.
Teraz jedynie go używam do rozjaśniania innych podkładów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1560551].usefull || 0 }}% pomocna.