Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

L'Oreal Paris, True Match The Foundation Super Blendable (Podkład dopasowujący się do skóry (nowa formuła))

True Match to pierwszy tak doskonale dopasowujacy się podkład od L`Oréal Paris. Gama 9 odcieni pozwoli każdej kobiecie znaleźć swój idealny odcień. Udoskonalona formula z olejkami eterycznymi i składnikami nawilżającymi dopasowuje się do odcienia i struktury skóry.
Składniki aktywne:
Nowe pigmenty - Nowa formula True Match została wzbogacona o trzy nowe hybrydowe pigmenty. Dzięki temu podkład True Match osiąga jeszcze lepsza precyzje kolorystyczna. Nowe pigmenty efektywnie dopasowują sie do cieplej, zimnej i neutralnej tonacji skóry.
Olejki - Rewolucyjne połączenie czterech olejków eterycznych dla wyjątkowego komfortu aplikacji i równomiernego wykończenia makijażu. Zapewnia doskonale rozprowadzenie podkładu, łatwość użytkowania i wyjątkowo sensoryczne doświadczenie.
Składniki nawilżające - Nowa, kremowa formula zwiera kombinacje gliceryny, witaminy E i B5 dla wyjątkowego komfortu. Pozostawia skórę gładką i miękka w dotyku.

fluidy
nawilżające
w buteleczce, z pompką

Wykorzystała: kilka próbek

Genialny!

Szukałam dobrego podkladu juz dluuuugi czas. W wielu filmikach znanych youtuberek (nie wiem czy tak to sie pisze) znalazlam wsrod ulubiencow wlasnie ten podklad. Dlugo sie na niego czailam, ale w koncu nadeszla promocja w rossmanie a ja nie mialam sie czym malowac wiec pomyslalam, ze sprobuję. To byl celny strzal. Jego konsystencja jest idealna, fakt troszkę wodnista ale i tak cudo. Swietnie sie rozprowadza, wiele osob twierdzi, ze ma slabe krycie i to chyba Ci co maja pryszcz na pryszczu bo z moimi zaczerwieniami i krostkami poradzil sobie znakomicie. Utrwalony pudrem utrzymuje sie prawie caly dzien i wcale nie swieci sie tak bardzo, wlasciwie wcale. Po poprzednich podkladach po szkole ok. 16 wracalam z zaczerwieniami i z resztkami podkladu na buzi, a tu wielki szok, wygladam prawie tak samo jak rano. Mam skore przetluszczajaca sie ale odwodniona co jest wielkim utrapieniem a ten podklad radzi sobie znakomicie. Jesli nie mozecie zdecydowac jaki podklad wybrac - nie wahajcie sie go sprobowac :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1535656].usefull || 0 }}% pomocna.

Podkład bardzo różnie wygląda na buzi , nie jest to podkład idealny ;)

Podkład bardzo różnie wygląda na buzi , mam odcień ivory n1 (najjaśniejszy ) ,
często z pudrem tworzy "ciastko" , wpada w różowe odcienie
niestety szybko się ściera do stosownia na codzień , nie na duze wyjścia gdzie trwałość jest potrzebna ;) Mysle że jeszcze kiedys do niego wróce z uwagi na lekką konsystencje ;) i przede wszyskim nie ciemnieje ;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1606001].usefull || 0 }}% pomocna.

Niewypał

W chwili desperacji wzięłam z półki niewiele się zastanawiając.

Opakowanie wygodne i ładne. Najjasniejszy kolor świetny, wygląda naturalnie na twarzy, dobre krycie oraz trwałość. Mam cerę tłustą, a on bardzo ładnie się zachowywał.
Niestety, po ok. 3 miesięcach spowodował u mnie uczulenie. Na całej żuchwie i szyi pojawiły się krosty. Wyglądało to strasznie, potem rozprzestrzenilo się to na twarz. Nigdy nie wyglądalam tak źle, mimo że mam cerę trądzikową. Leczyłam to ok. pół roku, między innymi antybiotykami doustnymi.

Zapowiadał się świetnie, ale niestety nigdy do niego nie wrócę.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1605681].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie.

Nie rozumiem fenomenu tego podkładu. Nakładając go mam wrażenie że nie maluje skóry, ale te maleńkie przeźroczyste włoski co ma się na twarzy. Zostaje na nich i tworzy smugi. Jego wykończenie jest trudne do opisania, niby jest matowy, ale ten mat jest taki sztuczny. Jakby ktoś na buteleczce zakrył firmę z jakiej on jest to bym go pomyliła z jakimś tanim podkładem od chińczyka za rogiem. Źle się go nadkłada, a drobinki, które niby w nim są nic właściwie nie dają. Podkład ma się dopasowywać do koloru cery. Jestem bladziochem i mam najjaśniejszy egzemplarz a i tak jest jakiś ciemny. Jedyne co mi się podoba to opakowanie z wygodną pompką. Nie polecam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1604436].usefull || 0 }}% pomocna.
Inglot swatche sypkie cienie

nie dla mnie

Niestety, nie było mi dane jeszcze znaleźć TEN idealny podkład, a ten z L'Oreal był baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo daleki.
Może zacznę od plusów: kolor bardzo fajnie komponował się z moją cerą, świecące perełki, wygodna pompka, całkiem wydajny (niestety)
MINUSY: nie było szans żeby nałożyć go rękoma, wtedy efekt był właściwie zerowy, ani pędzlem, jakieś taki dziwne placki tworzył. Byłam więc zmuszona aplikować go tylko gąbeczką i wtedy jakoś dawał radę. Strasznie uwydatniał moje pory, suche skórki, wchodził w zmarszczki po kilku godzinach, tworzyło się takie ciasto miejscami i jak po kilku godzinach nie daj boże dotknęłam twarzy wszystko było na ręce. W ogóle też mnie nie matowił, chociaż to chyba akurat nie była jego funkcja.
Niestety bardzo się zawiodłam, a cena stacjonarnie też nie zachwyca.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1600986].usefull || 0 }}% pomocna.

Ideał!

Mam jeszcze inne podkłady, ale tylko ten nie zapycha mojej cery trądzikowej ani nie mam po niej pomarańczy na twarzy.
Ps; Kolor dobrałam do siebie vanilla

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1600631].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie...

Słyszałam bardzo dużo dobrych opinii na temat tego podkładu, ale niestety mi on nie podszedł do gustu... Za taką cenę wolałabym kupić sobie inny o wiele lepszy podkład, który mógłby mi bardzo dobrze służyć. W skrócie wielkie halo na przeciętny produkt.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1599476].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo mieszane uczucia

Na początku używania podkład był beznadziejny, ciastkował się i rolował, nie współgrał z kremem, podkreślał skórki, jednym słowem koszmar. Zaczęłam go mieszać z podkładem Rimmela Wake me up, co dawało ładny efekt, jednak Rimmel skończył się dużo wcześniej i zostałam z resztką Loreala. Dałam mu jeszcze jedną szansę solo i o dziwo było dużo lepiej. Przestał się ciastkować, ładnie stapiał się ze skórą, delikatnie krył, nie świecił się w strefie T i nawet go polubiłam. Podkład jest dość lejący, trzeba szybko z nim pracować. Gdy produkt się skończył-pompka nic nie dawała, odkręciłam nakrętkę i podkładu było jeszcze na kilka aplikacji. Plusem jest to, że ma szeroką gamę kolorystyczną. Nie wiem, czy kupię go ponownie, ponieważ jakoś bardzo mnie nie zachwycił, a lubię testować nowe produkty. Z pewnością będzie dobry na lato, bo jest lekki, jednak trzeba dobrać do niego dobrze nawilżający krem.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1595066].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy jaki do tej pory miałam, odcień 1N jest świetny dla bardzo bladych osób

Mam duży problem z dobraniem podkładu do swojej cery. Mam skórę mieszaną (ze skrajności w skrajność, policzki bardzo suche, a czoło,nos i broda niemiłosiernie się przetłuszczają), ze skłonnością do występowania wyprysków oraz jestem bardzo blada. Z ostatniego względu bardzo trudno mi znaleźć jakikolwiek podkład, o dobrym jakościowo produkcie nie wspominając. Najjaśniejsze odcienie podkładów Revlona, Bourjois, Estee Lauder, Pupy, Shiseido, Clarins są dla mnie zdecydowanie za ciemne. Z tego powodu przeżyłam spore zaskoczenie, gdy wypróbowałam True Match po raz pierwszy i okazało się, że kolor 1.N jest dla mnie wystarczająco jasny oraz,co bardzo ważne - nie ciemnieje po czasie. Dla mnie osobiście jedyną wadą jest to, że odcień jest troszeczkę zbyt różowy, ale dodaję dosłownie odrobinę żółto-neutralnego podkładu i wychodzi mi optymalny kolor. Inne zalety:

+ jest lekki ale mimo to dobrze kryje (jest to dla mnie ważne, zdarzają mi się zmiany trądzikowe i potrzebuję mocnego krycia)
+ nie waży się, nie zbiera w zagłębieniach twarzy
+ dobrze się rozprowadza, nie zostawia smug
+ idealnie stapia się ze skórą, nie daje efektu maski
+ mimo, iż nie ma właściwości matujących, cera nie świeci się zbyt mocno. W połączeniu z matującą bazą i pudrem ryżowym pierwsze błyszczenie w strefie T pojawia się u mnie po ok. 5 godzinach, co jest nadzwyczaj dobrym wynikiem.
+ nie zapycha
+ wydajny (mi wystarczy 1-1,5 pompki, buteleczka starcza na ok 2,5-3 miesiące)
+ szeroka gama kolorystyczna
+ dostępny w każdej drogerii
+ higieniczne, wygodne opakowanie

Minusem jest cena, mógłby być troszkę tańszy :P Opłaca się kupować na promocjach.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1594796].usefull || 0 }}% pomocna.

Tragiczny

Kupiłam ten podkład, bo szybko potrzebowałam czegoś jasnego i lekkiego. Przy okazji tego, że sama należę do grupy mega bladych ludzi, skusiłam się na ten wybór i to była kompletna wpadka. Podkład, który został przypudrowany, po pół godzinie ścierał się z nosa i już go wcale tam nie było. Do tego brzydko rolował się w zagłębieniach. Próbowałam podejść do niego na wiele sposobów, na różne kremy, bazy czy bez niczego i za każdym razem było to samo. Zdołałam zużyć pół butelki przy tego typu eksperymentach i na dzień dzisiejszy widzę jego zastosowanie tylko jako rozjaśniacz do innych moich podkładów.

Zalety:
+ paleta odcieni (każdy znajdzie tu coś dla siebie)
+ najjaśniejszy odcień 1N jest naprawdę jasny,
+ ładnie stapia się z cerą i nie tworzy efektu maski,

Wady:
- ściera się i to bardzo szybko,
- roluje się,
- cena,
- ma bardzo małe krycie,
- podkreśla suche skórki,
- nie matowi,
- lejąca konsystencja,

+/- fajna butelka z pompką, jednak jeśli chcielibyśmy ją odkręcić to się najzwyczajniej nie da tego zrobić

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1594456].usefull || 0 }}% pomocna.

Takie 4-

Oceniam kolor 1.N IVORY

OGÓLNY OPIS:
Podkład znajduje się w szklanym opakowaniu z pompką, co jest bardzo higieniczne i wygodne w użytkowaniu. Wielki plus za szeroką gamę kolorystyczną. Gdy weźmiemy buteleczkę pod światło zobaczymy dużo złotych maleńkich drobinek, których nie widać na szczęście na twarzy.

APLIKACJA:
Średnio potrzeba 1,5 pompki podkładu, żeby uzyskać właściwy efekt na buzi. Produkt dość szybko "zastyga", więc trzeba sprawnie go rozprowadzać lub nakładać częściami na partie buzi.

WRAŻENIA:
Podkład jest lekki, nie czuć go na twarzy, na lato bardzo dobry.
Ja mam dość problematyczną strefę T, a zwłaszcza okolica nosa to jest jakiś dramat. W tym właśnie miejscu podkład schodzi najszybciej i to w bardzo nieestetyczny sposób, tworzą się plamy i smugi. Na reszcie twarzy zachowuje się przyzwoicie.
Po zastygnięciu daje wrażenie bardzo suchego, wykończenie mogłoby być nieco bardziej satynowe.
Podkreśla suche skórki.

KRYCIE:
Od lekkiego po średnie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1586836].usefull || 0 }}% pomocna.