Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

L'Oreal Paris, True Match The Foundation Super Blendable (Podkład dopasowujący się do skóry (nowa formuła))

True Match to pierwszy tak doskonale dopasowujacy się podkład od L`Oréal Paris. Gama 9 odcieni pozwoli każdej kobiecie znaleźć swój idealny odcień. Udoskonalona formula z olejkami eterycznymi i składnikami nawilżającymi dopasowuje się do odcienia i struktury skóry.
Składniki aktywne:
Nowe pigmenty - Nowa formula True Match została wzbogacona o trzy nowe hybrydowe pigmenty. Dzięki temu podkład True Match osiąga jeszcze lepsza precyzje kolorystyczna. Nowe pigmenty efektywnie dopasowują sie do cieplej, zimnej i neutralnej tonacji skóry.
Olejki - Rewolucyjne połączenie czterech olejków eterycznych dla wyjątkowego komfortu aplikacji i równomiernego wykończenia makijażu. Zapewnia doskonale rozprowadzenie podkładu, łatwość użytkowania i wyjątkowo sensoryczne doświadczenie.
Składniki nawilżające - Nowa, kremowa formula zwiera kombinacje gliceryny, witaminy E i B5 dla wyjątkowego komfortu. Pozostawia skórę gładką i miękka w dotyku.

fluidy
nawilżające
w buteleczce, z pompką

Wykorzystała: kilka próbek

Genialny!

Szukałam dobrego podkladu juz dluuuugi czas. W wielu filmikach znanych youtuberek (nie wiem czy tak to sie pisze) znalazlam wsrod ulubiencow wlasnie ten podklad. Dlugo sie na niego czailam, ale w koncu nadeszla promocja w rossmanie a ja nie mialam sie czym malowac wiec pomyslalam, ze sprobuję. To byl celny strzal. Jego konsystencja jest idealna, fakt troszkę wodnista ale i tak cudo. Swietnie sie rozprowadza, wiele osob twierdzi, ze ma slabe krycie i to chyba Ci co maja pryszcz na pryszczu bo z moimi zaczerwieniami i krostkami poradzil sobie znakomicie. Utrwalony pudrem utrzymuje sie prawie caly dzien i wcale nie swieci sie tak bardzo, wlasciwie wcale. Po poprzednich podkladach po szkole ok. 16 wracalam z zaczerwieniami i z resztkami podkladu na buzi, a tu wielki szok, wygladam prawie tak samo jak rano. Mam skore przetluszczajaca sie ale odwodniona co jest wielkim utrapieniem a ten podklad radzi sobie znakomicie. Jesli nie mozecie zdecydowac jaki podklad wybrac - nie wahajcie sie go sprobowac :)

nie dla mnie

Podkład kupiłam ze względu na dostępność jasnego koloru, jednak 1N nadal był dla mnie trochę za ciemny. Ładnie wyrównuje koloryt skóry, ale do przykrycia większych problemów będzie potrzebny korektor. Niestety podkładu już więcej nie kupię, ponieważ zostawał wszędzie. Nigdy nie miałam takiego problemu z podkładem, a przy tym każde dotknięcie twarzy telefonem przy rozmowie skutkowało całym brudnym ekranem.

W porządku

Podkład wygląda ładnie na twarzy, chociaż niestety dla mnie najjaśniejszy odcień nadal jest za ciemny. Krycie jest całkiem fajne, przy mojej cerze z niedoskonałościami poradził sobie bardzo dobrze :) Zauważyłam, że czasem się lekko ciastkował, ale tragedii nie było.

idealny!

Dla mnie podkład L'oreal True Match to strzał w dziesiątkę. Od ponad roku używam odcienia N1 Ivory i mimo tego, że mam bardzo jasną karnację, podkład nie odznacza się. Na mojej twarzy nie ma wielu niedoskonałości, a L'oreal True Match dodatkowo ładnie mi ją wygładza i matuje. Podkład jest dość trwały, potrafi utrzymać się ładnie cały dzień w pracy bez konieczności poprawiania go.

Makijaż - najmodniejsze światowe trendy w make-upie

Brak jasnych ciepłych odcieni

Dobrze się nakłada i trzyma, niestety nie mogę go używać, bo w Polsce nie da się kupić jasnych odcieni z serii WARM, czyli z żółtymi tonami, a N1 jest zbyt różowe dla mnie. Nie rozumiem jak to możliwe w kraju, w którym większość kobiet ma ciepły odcień skóry.

Średnio

Pierwsze wrażenie sprawił świetne, lecz czar prysł po ok. 2 tygodniach.
- Kolor zrobił się ciemniejszy
- Zaczął się ważyć na twarzy
- Trwałość drastycznie się zmniejszyła

Najlepszy drogeryjny podkład dla mega jasnej cery!

Kupiłam go skuszona szeroką gamą odcieni. Mam bardzo jasną cerę i właściwie z całego Rossmanna tylko odcień N1 True Match wyglądał na mojej skórze naturalnie. I to był strzał w dziesiątkę! Podkład rozprowadza się miło, nie zastyga w maskę, matuje całkiem nieźle. No i krycie! Krycie średnie w stronę pełnego. Nie tworzy teatralnej maski, ale zgodnie z obietnicą ładnie dostosowuje się do skóry i wygląda bardzo naturalnie. Niestety, obecnie mieszkam w kraju (Turcja), gdzie paleta odcieni zaczyna się od C1, szukałam długo podobnego produktu (NYX, MAC, Folrmar, Golden Rose) i z żadnego nie byłam tak zadowolona jak z True Match.

Mam cerę trądzikową i bardzo problematyczną ,łatwo się zapycha , pojawiają mi się suche skórki na policzkach. Długo szukałam podkładu , który odpowiednio pokryję moje niedoskonałości nie zapychając przy tym skóry . Ten podkład ma bardzo dobre krycie mimo że ma lekką formułę . Utrzymuję się naprawdę długo , nawilżając przy tym skórę , rzeczywiście dopasowuję się do cery , jedyną wadą jest podkreślanie suchych skórek ale tylko wtedy gdy nie użyje wcześniej kremu nawilżającego lub źle rozprowadzę podkład. Ale ostatecznie polecam bo cena też nie jest wysoka jak na taką jakość.

Ładny, mało trwały

Na poczatku wygląda pięknie, stapia się że skórą, ma piękne "satynowe" wykończenie, jest ani matowy ani błyszczący. Jednak po czasie jest gorzej, zbiera się w załamaniach i bardzo szybko się wyciera. Poza tym trochę się utlenia.

dobry, ale nie najlepszy

Ma dobre krycie, ale bardzo wysusza moją skórę. Łatwy w rozprowadzaniu na twarzy, bardzo dobrze dostosowuje się do cery. Ma dość bardzo płynną konsystencję.

Niezastąpiony podkład!

Bałam się,że wszystko,co zaczyna mieć nową formułę okazuje się gorsze, ALE nie w przypadku True Match :)
Faktycznie , jak w reklamie :), dopasowuje się do koloru i struktury skóry.
Nie muszę w ciągu dnia dodatkowo go przypudrowywać. Trzyma pięknie mat :)
Krycie jest średnie,ale jednolite :)
Nie ciemnieje:)
Przyjemny zapach i bardzo wydajny :)
W drogeriach stacjonarnych troszke kosztuje,ale w internetowych są nawet o połowę tańsze ! ;)

Moje cudo!

Najlepszy ze wszystkich. Nigdy mnie nie zawiódł i będę mu wierna do końca życia;) Przetestowałam już bardzo wiele podkładów, wszelkie matujące, nawilżające, kryjące... ech, wszystkie kategorie. True Match jest bezkonkurencyjny. Kupuję go przez internet, bo w drogeriach cena jest za wysoka. Podkład idealnie dopasowuje się do skóry, wtapia się w nią i buźka jest bajecznie gładka. Podkład jest bardzo wydajny, nie wysusza skóry, nie zbija się. Długo pozostaje na twarzy. Pracuję fizycznie, większość czasu na zewnątrz. Moja praca wymaga ode mnie trwałych kosmetyków i ten jest idealny.

Niestety nie!

Jestem osobą, która ułatwia sobie życie. Wszystkie kosmetyki dzielę na Kupię i OUT. Jasne są takie, które nie wiem czy kupię ale to nie kolorowe kosmetyki. Ten produkt nie zamierzam kupić. Dlaczego? Teoretycznie nie jest zły bo ma fajną bazę odcieni, fajny aplikator i dość ciekawy zapach ale niestety po pewnym czasie zaczyna zmieniać barwę na ciemniejszy więc dla mnie to OUT.