Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

L'Oreal Paris, True Match The Foundation Super Blendable (Podkład dopasowujący się do skóry (nowa formuła))

True Match to pierwszy tak doskonale dopasowujacy się podkład od L`Oréal Paris. Gama 9 odcieni pozwoli każdej kobiecie znaleźć swój idealny odcień. Udoskonalona formula z olejkami eterycznymi i składnikami nawilżającymi dopasowuje się do odcienia i struktury skóry.
Składniki aktywne:
Nowe pigmenty - Nowa formula True Match została wzbogacona o trzy nowe hybrydowe pigmenty. Dzięki temu podkład True Match osiąga jeszcze lepsza precyzje kolorystyczna. Nowe pigmenty efektywnie dopasowują sie do cieplej, zimnej i neutralnej tonacji skóry.
Olejki - Rewolucyjne połączenie czterech olejków eterycznych dla wyjątkowego komfortu aplikacji i równomiernego wykończenia makijażu. Zapewnia doskonale rozprowadzenie podkładu, łatwość użytkowania i wyjątkowo sensoryczne doświadczenie.
Składniki nawilżające - Nowa, kremowa formula zwiera kombinacje gliceryny, witaminy E i B5 dla wyjątkowego komfortu. Pozostawia skórę gładką i miękka w dotyku.

fluidy
nawilżające
w buteleczce, z pompką

Najlepszy!

Uwielbiam ten podkład. Jako kremu używam tego oliwkowego lub matującego z avonu. Pod podkład nakładam coś w stylu kremu BB nawilżającego, który też może być bazą z Isa Dora. Z takim przygotowaniem jest to jedyny podkład, który wytrzymuje w nienaruszonym stanie przez cały dzień (ok. 10 -14 h) na mojej mieszanej cerze. Nie roluje, nie ciastkuje, nie zapycha. Nim "wyleczyłam" cerę po koszmarnym zapchaniu jej przez Catrice HD liquid coverage. To jest zbawienie dla mojej cery! I w dodatku wygląda o niebo lepiej niż ten słynny z catrice.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1607191].usefull || 0 }}% pomocna.

Za bardzo zachwalany

Na początek opowiem parę słów o mojej skórze, która przetłuszcza się, ma rozszerzone pory, nie mam suchych skórek, ale jej faktura nie jest równa i ma żółte tony. Podkład od Loreal'a nie potrafi sprostać moim oczekiwaniom i uważam go za zbyt przereklamowany. Po pierwsze, ma dawać rozświetlony, ale naturalny, dzienny efekt. Tymczasem jego wykończenie jest dla mnie bardziej tępe, matowe, a samo rozświetlenie ogranicza się do błyszczących drobinek, co wygląda źle. Widać je szczególnie w naturalnym świetle kiedy świeci słońce.
Po drugie, wchodzi w zmarszczki. Muszę go używać w minimalnych ilościach bo podkreśla linie mimiczne. U mnie najbardziej jest to widoczne obok ust. Zresztą większa ilość podkładu powoduje ciastko na twarzy.
Po trzecie, gama kolorystyczna jest niezbyt dopasowana do naszych "polskich warunków". Owszem, mamy do wyboru wiele kolorów, ale totalne bladziochy nie mają co tutaj szukać, a posiadaczki jasnej cery, ale z żółtymi tonami, nie znajdą tych tonów w najjaśniejszych odcieniach. Nawet mam wrażenie, że są one lekko różowe. Zaznaczę, że używałam dwóch najjaśniejszych kolorów.
Plus za to, że podkład dopasowuje się do cery, ale mówię tutaj o małych ilościach. Boje się go nakładać chociażby tyle, ile używają go np. youtuberki.
Jeśli chodzi o trwałość to nie zauważyłam z tym problemu. W ciągu dnia nie dotykam rękoma twarzy co ma na to duży wpływ. O wydajności nie chcę się wypowiadać bo używam go w minimalnych ilościach, gdzie nie jest to nawet jedna pompka. Jak już wspomniałam o pompce to to rozwiązanie jest super, buteleczka jest przezroczysta, więc wiemy ile jest produktu.
Nie zauważyłam też problemu z nietrzymaniem się na podkładzie kosmetyków do konturowania.
Podsumowując, nie kupię go ponowie a wręcz żałuje zakupu. Nie wart swojej pełnej ceny. Radzę poprosić o próbkę i wypróbować go w domowym zaciszu niż w zakłamanym, drogeryjnym świetle.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1607086].usefull || 0 }}% pomocna.

Podkład bardzo różnie wygląda na buzi , nie jest to podkład idealny ;)

Podkład bardzo różnie wygląda na buzi , mam odcień ivory n1 (najjaśniejszy ) ,
często z pudrem tworzy "ciastko" , wpada w różowe odcienie
niestety szybko się ściera do stosownia na codzień , nie na duze wyjścia gdzie trwałość jest potrzebna ;) Mysle że jeszcze kiedys do niego wróce z uwagi na lekką konsystencje ;) i przede wszyskim nie ciemnieje ;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1606001].usefull || 0 }}% pomocna.
Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

Niewypał

W chwili desperacji wzięłam z półki niewiele się zastanawiając.

Opakowanie wygodne i ładne. Najjasniejszy kolor świetny, wygląda naturalnie na twarzy, dobre krycie oraz trwałość. Mam cerę tłustą, a on bardzo ładnie się zachowywał.
Niestety, po ok. 3 miesięcach spowodował u mnie uczulenie. Na całej żuchwie i szyi pojawiły się krosty. Wyglądało to strasznie, potem rozprzestrzenilo się to na twarz. Nigdy nie wyglądalam tak źle, mimo że mam cerę trądzikową. Leczyłam to ok. pół roku, między innymi antybiotykami doustnymi.

Zapowiadał się świetnie, ale niestety nigdy do niego nie wrócę.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1605681].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie.

Nie rozumiem fenomenu tego podkładu. Nakładając go mam wrażenie że nie maluje skóry, ale te maleńkie przeźroczyste włoski co ma się na twarzy. Zostaje na nich i tworzy smugi. Jego wykończenie jest trudne do opisania, niby jest matowy, ale ten mat jest taki sztuczny. Jakby ktoś na buteleczce zakrył firmę z jakiej on jest to bym go pomyliła z jakimś tanim podkładem od chińczyka za rogiem. Źle się go nadkłada, a drobinki, które niby w nim są nic właściwie nie dają. Podkład ma się dopasowywać do koloru cery. Jestem bladziochem i mam najjaśniejszy egzemplarz a i tak jest jakiś ciemny. Jedyne co mi się podoba to opakowanie z wygodną pompką. Nie polecam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1604436].usefull || 0 }}% pomocna.

nie dla mnie

Niestety, nie było mi dane jeszcze znaleźć TEN idealny podkład, a ten z L'Oreal był baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo daleki.
Może zacznę od plusów: kolor bardzo fajnie komponował się z moją cerą, świecące perełki, wygodna pompka, całkiem wydajny (niestety)
MINUSY: nie było szans żeby nałożyć go rękoma, wtedy efekt był właściwie zerowy, ani pędzlem, jakieś taki dziwne placki tworzył. Byłam więc zmuszona aplikować go tylko gąbeczką i wtedy jakoś dawał radę. Strasznie uwydatniał moje pory, suche skórki, wchodził w zmarszczki po kilku godzinach, tworzyło się takie ciasto miejscami i jak po kilku godzinach nie daj boże dotknęłam twarzy wszystko było na ręce. W ogóle też mnie nie matowił, chociaż to chyba akurat nie była jego funkcja.
Niestety bardzo się zawiodłam, a cena stacjonarnie też nie zachwyca.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1600986].usefull || 0 }}% pomocna.

Ideał!

Mam jeszcze inne podkłady, ale tylko ten nie zapycha mojej cery trądzikowej ani nie mam po niej pomarańczy na twarzy.
Ps; Kolor dobrałam do siebie vanilla

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1600631].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie...

Słyszałam bardzo dużo dobrych opinii na temat tego podkładu, ale niestety mi on nie podszedł do gustu... Za taką cenę wolałabym kupić sobie inny o wiele lepszy podkład, który mógłby mi bardzo dobrze służyć. W skrócie wielkie halo na przeciętny produkt.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1599476].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo mieszane uczucia

Na początku używania podkład był beznadziejny, ciastkował się i rolował, nie współgrał z kremem, podkreślał skórki, jednym słowem koszmar. Zaczęłam go mieszać z podkładem Rimmela Wake me up, co dawało ładny efekt, jednak Rimmel skończył się dużo wcześniej i zostałam z resztką Loreala. Dałam mu jeszcze jedną szansę solo i o dziwo było dużo lepiej. Przestał się ciastkować, ładnie stapiał się ze skórą, delikatnie krył, nie świecił się w strefie T i nawet go polubiłam. Podkład jest dość lejący, trzeba szybko z nim pracować. Gdy produkt się skończył-pompka nic nie dawała, odkręciłam nakrętkę i podkładu było jeszcze na kilka aplikacji. Plusem jest to, że ma szeroką gamę kolorystyczną. Nie wiem, czy kupię go ponownie, ponieważ jakoś bardzo mnie nie zachwycił, a lubię testować nowe produkty. Z pewnością będzie dobry na lato, bo jest lekki, jednak trzeba dobrać do niego dobrze nawilżający krem.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1595066].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy jaki do tej pory miałam, odcień 1N jest świetny dla bardzo bladych osób

Mam duży problem z dobraniem podkładu do swojej cery. Mam skórę mieszaną (ze skrajności w skrajność, policzki bardzo suche, a czoło,nos i broda niemiłosiernie się przetłuszczają), ze skłonnością do występowania wyprysków oraz jestem bardzo blada. Z ostatniego względu bardzo trudno mi znaleźć jakikolwiek podkład, o dobrym jakościowo produkcie nie wspominając. Najjaśniejsze odcienie podkładów Revlona, Bourjois, Estee Lauder, Pupy, Shiseido, Clarins są dla mnie zdecydowanie za ciemne. Z tego powodu przeżyłam spore zaskoczenie, gdy wypróbowałam True Match po raz pierwszy i okazało się, że kolor 1.N jest dla mnie wystarczająco jasny oraz,co bardzo ważne - nie ciemnieje po czasie. Dla mnie osobiście jedyną wadą jest to, że odcień jest troszeczkę zbyt różowy, ale dodaję dosłownie odrobinę żółto-neutralnego podkładu i wychodzi mi optymalny kolor. Inne zalety:

+ jest lekki ale mimo to dobrze kryje (jest to dla mnie ważne, zdarzają mi się zmiany trądzikowe i potrzebuję mocnego krycia)
+ nie waży się, nie zbiera w zagłębieniach twarzy
+ dobrze się rozprowadza, nie zostawia smug
+ idealnie stapia się ze skórą, nie daje efektu maski
+ mimo, iż nie ma właściwości matujących, cera nie świeci się zbyt mocno. W połączeniu z matującą bazą i pudrem ryżowym pierwsze błyszczenie w strefie T pojawia się u mnie po ok. 5 godzinach, co jest nadzwyczaj dobrym wynikiem.
+ nie zapycha
+ wydajny (mi wystarczy 1-1,5 pompki, buteleczka starcza na ok 2,5-3 miesiące)
+ szeroka gama kolorystyczna
+ dostępny w każdej drogerii
+ higieniczne, wygodne opakowanie

Minusem jest cena, mógłby być troszkę tańszy :P Opłaca się kupować na promocjach.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1594796].usefull || 0 }}% pomocna.