L`Oreal Paris, True Match The Foundation Super Blendable (Podkład dopasowujący się do skóry (nowa formuła))

True Match to pierwszy tak doskonale dopasowujacy się podkład od L`Oréal Paris. Gama 9 odcieni pozwoli każdej kobiecie znaleźć swój idealny odcień. Udoskonalona formula z olejkami eterycznymi i składnikami nawilżającymi dopasowuje się do odcienia i struktury skóry.
Składniki aktywne:
Nowe pigmenty - Nowa formula True Match została wzbogacona o trzy nowe hybrydowe pigmenty. Dzięki temu podkład True Match osiąga jeszcze lepsza precyzje kolorystyczna. Nowe pigmenty efektywnie dopasowują sie do cieplej, zimnej i neutralnej tonacji skóry.
Olejki - Rewolucyjne połączenie czterech olejków eterycznych dla wyjątkowego komfortu aplikacji i równomiernego wykończenia makijażu. Zapewnia doskonale rozprowadzenie podkładu, łatwość użytkowania i wyjątkowo sensoryczne doświadczenie.
Składniki nawilżające - Nowa, kremowa formula zwiera kombinacje gliceryny, witaminy E i B5 dla wyjątkowego komfortu. Pozostawia skórę gładką i miękka w dotyku.

fluidy
nawilżające
w buteleczce, z pompką

Zdecydowany faworyt na co dzień

Używam od lat!
Lekki podkład, który rzeczywiście wtapia się w skórę. Najjaśniejszy kolor nie utlenia się, pozostaje bardzo jasny. Podkład ma konsystencję bardzo lejącą, dzięki temu lekko się go nosi i nie nadaje ciężkości cerze. Minimalne krycie. Mocniejszych zaczerwienień nie zakrywa, o bliznach potrądzikowych nie wspominam. :) Jednak nie wymagam tego od niego. Dość słabo się trzyma (moja cera mieszana), na większe wyjście zdecydowanie nie. Bardzo estetyczne i porządne opakowanie. Wydajny. Dla mnie w sam raz, kiedy muszę tylko lekko wyrównać koloryt cery i wyglądać świeżo. :)

Mieszane odczucia

Z tym podkładem mam prawdziwy love/hate relationship. Utrwalony w odpowiedni sposób potrafi wyglądać naprawdę pięknie zaraz po aplikacji. Ładnie wtapia się w naszą skórę, krycie jak na tak lekki podkład również bardzo przyzwoite. Ogromny plus za jasne, neutralne odcienie - kolor 1N jest idealny dla jasnej karnacji.
Po kilku godzinach od aplikacji zaczyna się robić nieciekawie. Być może posiadaczki cery suchej bądź normalnej bardziej polubią się z tym podkładem. Na mojej tłustej cerze podkład zaczyna być mocno widoczny i co najgorsze podkreśla dosłownie każdy por.

Idealny dla mojej skory

Podklad w dobrej cenie. Wydajny, wystarczy kilka kropel aby pokryc idealnie twarz. Zostawia aksamitna powloke, dobrze matuje I dlugo sie utrzymuje. Dla mnie rewalacja

Poprawny

Z każdą ulepszoną formuła jestem mniej zadowolona. Kilka lat temu naprawę często używałam i był u mnie hitem teraz jakoś mniej za nim szaleje. Ciężko dobrać odcień bo oksyduje, ściera sie w okolicach nosa i mam wrażenie ,ze wykończenie jest bardziej pudrowe niż u poprzednika. Pomimo tego nadal od czasu do czasu go stosuje ze względu na to ,ze nie powoduje u mnie efektu maski.

Dobry

Podkład jest dobry, ale nic więcej. Na pewno nie jest to żaden hit ani kosmetyk wszechczasów, jednak warto go wypróbować bo jest naprawdę dobry jako podkład na co dzień, krycie jest średnie, jest lekki, nie czuć go na skórze jednak największym problemem jest wybór odcieni, ja nie odnalazłam idealnego.

Zbyt przechwalony

Podkład True Match zdecydowanie nie zasługuje na takie pochwały. W moim przypadku szybko się ścierał z buzi, zbierał w załamaniach oraz mimo najjaśniejszej opcji nie dopasował się do mojej karnacji gdyż zciemniał...

Mój numer 1 na chłodniejsze dni

Jak dla mnie najlepszy podkład jaki do tej pory stosowałam, a próbowałam mnóstwo. Do mojej bardzo jasnej cery ciężko znaleźć idealny odcień podkładu, a takim jest 01 Ivory. Produkt łatwo się rozprowadza, ma piękne, matowe wykończenie, kryje mocno, ale bez efektu maski. Nie wysusza i nie obciąża skóry. Dozownik-pompka fajne rozwiązanie, niestety czasem się zacina, ale nie wiem czy taki wadliwy egzemplarz trafiłam czy takie po prostu są. Wadą jest cena i to, że raczej nie nadaje się na upały.

Bardzo przeciętny

Szczerze mówiąc kompletnie nie rozumiem zachwytów nad tym podkładem, moim zdaniem jest co najwyżej przeciętny. Może i wygląda całkiem naturalnie, łatwo się nakłada i blenduje, ale trwałość pozostawia wiele do życzenia. Nie ważne czym go utrwale i tak pod koniec dnia jest mocno starty, waży sie, kompletnie nie trzyma matu, efektu rozświetlenia również brak. Krycie ok.

True False

Podkład True Match jest produktem znanym i reklamowanym. Moim zdaniem nie zasługuje na taki rozgłos. Podkład jest mocno przeciętny, żeby nie powiedzieć słaby. Ale do rzeczy...

Moj ukochany

Tego podkładu używam od lat, w nowej wersji jak tylko się pojawiła na rynku.
True match jako jedyny (mam w tej chwili jeszcze 7 innych podkładów drogeryjnych i perfumeryjnych- szukałam czegoś lepszego i nie znalazłam...) daje na mojej twarzy efekt naturalnej, promiennej cery! Nie wchodzi w linie i zmarszczki, nie wazy się, nie robi efektu maski, a mimo wszystko ładnie kryje przebarwienia i niedoskonałości. Wytrzymuje na mojej mieszanej cerze do 9 godz, po tym czasie zaczyna schodzić, należy poprawić makijaż.

Przystępny

Do podkładu wracam co jakiś czas dla odmiany. Przyznam, że ma fajną oleistą konsystencje którą dobrze się rozprowadza za pomocą pędzelka do podkładu lub gąbeczki. Skóra jest po nim wygładzona :jakby satynowa". Niestety produkt nie jest zbyt trwały... dość szybko się ściera, poza tym osoby z cerą tłustą lub mieszaną będą miały z nim spory problem po 2/3 h skóra twarzy w okolicach T bardzo mi błyszczała, po przypudrowaniu powstawały brzydkie plamy ...

Średniawo

Podkład kupiłam na promocji w Rossmanie.
Od razu dam minusa za nie zrozumiałe dla mnie oznaczenie konkretnych odcieni.
W odczuciu lekki, trochę oleisty. Na buzi satynowy. Stosowałam przed ok. 4/5 msc zaopatrując się w kolejne opakowania. Odłożyłam podkład ok miesiąc temu ,gdyż zaczął oksydować na buzi co najmniej 2 odcienie ciemniej.
Nie zapycha skóry i pozwala jej oddychać. Trwałość podkładu pozostawia jednak wiele do życzenia. Nienaruszony wytrzymuje na buzi do 3 godzin.

Z początku zadowolona, na końcu zła. Podkład robił z twarzy wosk, podkreślał pory i suche miejsca. Oksyduje.