Polecamy: 3 DNI DO BIELI

L'Oreal Paris, True Match The Foundation Super Blendable (Podkład dopasowujący się do skóry (nowa formuła))

Cena już od 29,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

True Match to pierwszy tak doskonale dopasowujacy się podkład od L`Oréal Paris. Gama 9 odcieni pozwoli każdej kobiecie znaleźć swój idealny odcień. Udoskonalona formula z olejkami eterycznymi i składnikami nawilżającymi dopasowuje się do odcienia i struktury skóry.
Składniki aktywne:
Nowe pigmenty - Nowa formula True Match została wzbogacona o trzy nowe hybrydowe pigmenty. Dzięki temu podkład True Match osiąga jeszcze lepsza precyzje kolorystyczna. Nowe pigmenty efektywnie dopasowują sie do cieplej, zimnej i neutralnej tonacji skóry.
Olejki - Rewolucyjne połączenie czterech olejków eterycznych dla wyjątkowego komfortu aplikacji i równomiernego wykończenia makijażu. Zapewnia doskonale rozprowadzenie podkładu, łatwość użytkowania i wyjątkowo sensoryczne doświadczenie.
Składniki nawilżające - Nowa, kremowa formula zwiera kombinacje gliceryny, witaminy E i B5 dla wyjątkowego komfortu. Pozostawia skórę gładką i miękka w dotyku.

fluidy
nawilżające
w buteleczce, z pompką

Bardzo dobry

Bardzo dobry drogeryjny podkład, za standardową ceną bym się zastanowiła,ale na promocji (ok.30 zł) lub w drogerii internetowej (ok. 35 zł) jak najbardziej godny uwagi. N1 bardzo jaśniutki, po chwili od nałożenia idealnie wtopiony w kolor skóry przez to niewidoczny. Krycie nie jest jakieś powalające, ale jest okej. Konsystencja nie każdemu może pasować, bo nie jest taka kremowa tylko bardziej sucha czy tępa, ale nakłada się bardzo dobrze zarówno palcami jak i pędzlem. Przypudrowany trzyma się cały dzień bez poprawek.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1548351].usefull || 0 }}% pomocna.

Tak! Tak! Tak!

Boski! Nie jeden podkład już miałam w swojej kosmetyczce, ale jakoś nigdy nie przepadałam za podkładami akurat tej firmy. Może odstraszała mnie cena?
Kupiłam na promocji w Rosmannie, -49% więc ok. 30 zł. Wrociłam do domu, nałożyłam i... Jestem zachwycona.
+ opakowanie
+ dostępność
+ odcień idealny dla mojej cery (N2)
+ wygładza
+ dobrze kryje
+ nie podkreśla skórek
+ nie wchodzi w zmarszczki
+ porządnie matuje
+ niewyczuwalny
+ niewidoczny

- cena regularna, chociaż i tak do niego wrócę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1546581].usefull || 0 }}% pomocna.

Mocno widoczny na skórze

+ładne kolory
+lekka konsystencja
+dobre krycie
+trwały
-wchodzi w zmarszczki
-wchodzi w pory
-bardzo mocno ciastkuje się na nosie i w okolicy usty (próbowałam różnych baz, ale nie pomogły)
-mało wydajny
-nie wart swojej ceny
-delikatnie ciemnieje

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1546466].usefull || 0 }}% pomocna.

Swatche Urban Decay Naked Ultimate Basics

Mnie nie przekonał

Mam cerę mieszaną z tendencją do świecenia w strefie T. Po nałożeniu na twarz wygląda jak "zważony", wyglada bardzo nie estetycznie, podkreśla suche skórki oraz ściera się pozostawiając plamy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1546096].usefull || 0 }}% pomocna.

nie dla suchej cery

Kupiłam go, bo to numer jeden od lat mojej przyjaciółki. Zachwala go pod niebiosa. Mnie niestety nie zachwycił.
Kupiłam go w kolorze 1N i tu wielki plus, bo kolor jest naprawdę ładny. Nie jest żółty, może delikatne różowe podtony w nim dostrzegam, ale mi one pasują.
Konsystencja jest sucha, jakby pudrowa. Sam podkład jest dość rzadki.
Nakładałam go na twarz potraktowaną tylko kremem nawilżającym i niestety, ale podkład jakby ważył się w ciągu dnia, zbierał się w nieestetyczne plamy. Dodatkowo podkreślał każdą, nawet najmniejszą suchą skórkę.
Kiedy nakładałam go na serum, krem i filtr sprawował się lepiej. Miałam wrażenie, że nie wysuszał tak twarzy, ale nakładałam go na naprawdę tłusty filtr.
Wg mnie najlepiej aplikuje się gąbeczką, choć przez swą rzadką konsystencję sporo zostaje w gąbce. Traci sporo na wydajności.
Podkład u mnie średnio radził sobie z utrzymaniem kolorówki. Róż na nim migrował. Puder go jeszcze bardziej wysuszał.
Jestem na nie. Nie dla suchych cer. W tej cenie znam o wiele lepsze podkłady.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1543921].usefull || 0 }}% pomocna.

Tak, ale po dokładnym poznaniu

Świetny podkład, nie byłam jednak od razu do niego przekonana. Dopiero po kilku próbach udało mi się nauczyć go nakładać i wyglądać dobrze, nawet bardzo dobrze. Ważne, że nie czuję go, skóra oddycha i jest wygładzona. Polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1543776].usefull || 0 }}% pomocna.

Tak tak tak !!!

Początki z tym podkładem miałam trudne, jednak polubiliśmy się :) wydawało mi się, że podkład jest mało trwały, ale było to tylko wrażenie po rimmel lasting finish, który mi sprawdził się rewelacyjnie.
+ pięknie dopasowuje się do koloru skóry
+ najjaśniejszy kolor nie jest "świnkowy", tylko beżowy
+ trwały
+ nie "łazi" po skórze
+ NAWET wydajny (czyli średnio)
+ nawilżający
Jedyny minus to wysoka cena tego produktu, jednak uważam, że warto wydać za niego to 60 zł nawet bez przeceny :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1543596].usefull || 0 }}% pomocna.

BEZNADZIEJNY

Cera sucha i ten podkład to złe połączenie. Podkład ma nieprzyjemne wykończenie i na suchej cerze widać skórki, po godzinie wyraźnie odznaczają się wgłębienia w skórze. Do tego nie nadaje się dla bladych osób. Nawet N1 jest ciemny. Wygląda u mnie okropnie. Zdecydowanie nie wart swojej ceny. Jakie kolwiek zastosowanie znajduje jedynie w połączeniu z kremem nawilżającym.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1543591].usefull || 0 }}% pomocna.

JEST SUPER

Uważam, że to naprawdę porządny podkład wart polecenia. Super się nakłada dzięki specjalnej pompce, która pozwala odmierzyć odpowiednią ilość podkładu. Podkład łatwo się rozprowadza i świetnie kryje niedoskonałości. Jest naprawdę wydajny i starcza na dość długo.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1542151].usefull || 0 }}% pomocna.

Bez szału

Miałam 2 odcienie tego produktu, Ivory i Vanilla. Vanilla dziwnie zastygała mi na twarzy, dawała wrażenie " ściągnięcia" skóry po nałożeniu i bardzo podkreślała suche skórki. Na dodatek ciemniała. Ivory tych skórek aż tak nadto nie podkreślała, ta wersja bardziej pasowała do mojego koloru cery, lecz momentami miałam wrażenie, że wyglądam strasznie blado, ale lepiej stapiała się z cerą niż Vanilla. Konsystencja jest płynna. Szybko się ściera , z przypudrowaniem jest już lepiej lecz też nie jest to trwałość jakiej oczekiwałam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1541371].usefull || 0 }}% pomocna.