L'Oreal Paris, True Match The Foundation Super Blendable (Podkład dopasowujący się do skóry (nowa formuła))

True Match to pierwszy tak doskonale dopasowujacy się podkład od L`Oréal Paris. Gama 9 odcieni pozwoli każdej kobiecie znaleźć swój idealny odcień. Udoskonalona formula z olejkami eterycznymi i składnikami nawilżającymi dopasowuje się do odcienia i struktury skóry.
Składniki aktywne:
Nowe pigmenty - Nowa formula True Match została wzbogacona o trzy nowe hybrydowe pigmenty. Dzięki temu podkład True Match osiąga jeszcze lepsza precyzje kolorystyczna. Nowe pigmenty efektywnie dopasowują sie do cieplej, zimnej i neutralnej tonacji skóry.
Olejki - Rewolucyjne połączenie czterech olejków eterycznych dla wyjątkowego komfortu aplikacji i równomiernego wykończenia makijażu. Zapewnia doskonale rozprowadzenie podkładu, łatwość użytkowania i wyjątkowo sensoryczne doświadczenie.
Składniki nawilżające - Nowa, kremowa formula zwiera kombinacje gliceryny, witaminy E i B5 dla wyjątkowego komfortu. Pozostawia skórę gładką i miękka w dotyku.

fluidy
nawilżające
w buteleczce, z pompką

Nie dla mnie

Podkład L'Oreal ma bardzo dobry wybór odcieni, nie miała problemu ze znalezieniem odpowiedniego dla siebie. Jak dla mnie niestety nie jest zbyt dobry. Mam cerę trądzikową a ten nie ma zbyt dobrego krycia, jest zbyt lekki. Nie podoba mi się też tekstura - jest zbyt wodnisty. Dobre jest jednak to, że fajnie matuje, nie zostawia plam, nie wysusza i nie tworzy efektu maski. A trwałość? Jak dla mnie dość słaba. Używałam go od czasu do czasu kiedy buzia była w całkiem dobrym stanie.

Przyzwoity

Mam bardzo duży problem z doborem odpowiedniego odcieniu podkładu. Ten podkład mam w odcieniu 2N Vanilla i jest delikatnie ciemniejszy niż odcień mojej skóry, ale wygląda ok.
Nie ciemnieje, troszkę się ściera z nosa-ale to u mnie normalne przy wszystkich podkładach, kryje średnio(na swoje blizny potrądzikowe muszę nałożyć drugą warstwę.
Podkład ma matowe wykończenie, wytrzymuje ponad 12h, po kilku godzinach troszkę zaczynam się świecić,ale nie tak żebym musiała przypudrować twarz w ciągu dnia.

Przyzwoity - ponieważ spełnia swoją funkcję, na chwilę obecną nie mam nic lepszego, więc używam codziennie. Nie podkreśla rozszerzonych porów co jest dużym plusem ;) Ogólnie jest fajny,będę do niego wracać jeśli nie znajdę nic lepszego.

w porządku

Zużyłam 1 buteleczkę tego podkładu, miałam kolor N2 Vanilla.

Ogólnie chwalę sobie.
+ spory plus za duży wybór odcieni (bledsze panie wiedzą o czym mówię)
+ nie ciemnieje
+ nie tworzy maski na twarzy i nie wchodzi w zmarszczki

+/- mógłby troszkę mocniej kryć

- nie jest zbyt dobry do stosowania w lato, jak dla mnie za ciężki na lato
- cena

Myślę, że w zimę będę do niego jeszcze nieraz wracać.

Mieszane odczucia

Posiadam ten podkład w odcieniu 1N. Podkład jest lekki, nie zmienia koloru, jak dla mnie jest wydajny. Po kilku godzinach twarz się niestety świeci. Mam cerę trądzikową i niestety podkład nie jest w stanie zakryć wszystkiego, co chciałabym ukryć.

Megaaa

Jak dla mnie podkład mega!!! Mam cere mieszana z niedoskonalosciami i lekkimi zmarszczkami. Podklad jest mega lekki co jest duzym plusem po dlugim stosowaniu revlon jestem zadowolona ze trafilam na true mach ktory nie zapycha i nie tworzy efektu maski . Super konstystencja bardzo lekka . Dla mnie doskonaly bo rozsmarowuje sie na zmarszczkach a nie jak inne podklady zbiera sie na nich i staja sie bardziej widoczne . Polecam . Uzywam na zmiane z lancome.

Świetny podkład

Jestem z niego bardzo zadowolona, jeden z moich ulubionych podkładów szczególnie na większe okazje typu wesele.
Bardzo dobrze kryje, dopasowuje się do koloru skóry.
Jedyny minus to na czole potrafi podkreślić zmarszczki.

Masakra

Dziwie się, że ten podkład ma tyle dobrych recenzji bo to chyba najgorszy podkład jakiego używałam. Plusem są rzeczywiście kolory bo znalazłam odpowiednio blady dla siebie, ale na tym kończą się zalety. Po nałożeniu wygląda co prawda ładnie, ale po około dwóch godzinach zważył się na całej twarzy, pościerał i to bez dotykania twarzy ( jak?! ), twarz świeci się okropnie i ogólnie efekt jest poprostu straszny. Nawet mam wrażenie, że kolor ściemniał na twarzy. Robiłam do niego dwa podejścia, bo myślałam, że ten podkład, ale już wypuszczony na anglie może bedzie lepszy, ale była taka sama maskara :-(

Wysusza skórę

Podkład dobrze kryjący aczkolwiek nie mam cery problematycznej. Dobrze wygląda na twarzy i świetnie sprawdza się na dłuższych dystansach szczególnie w komplecie z pudrem z tej samej serii. Niestety po zmyciu go skóra jest nie przyjemna, wysuszona.

Świetny podkład dla suchej cery

Mam cerę mieszaną w kierunku suchej i dla mnie bardzo dobrze ten podkład się rozprowadza, idealnie nawilża i nie zmienia koloru po zastygnięciu. Ma delikatny zapach. Jest bardzo wydajny (buteleczka starczyła mi na pół roku!!). Nie zapycha mnie.

Extra !

To już moje drugie opakowanie tego podkładu. Mam cerę mieszaną, ten kosmetyk ładnie stapia się ze skórą i wygląda bardzo naturalnie dzięki drobinkom, które delikatnie rozświetlają. Może jednak podkreślać suche skórki.Dla mnie jak dotąd najlepszy podkład z drogeryjnych, który nie zapycha porów i nie jest zbyt ciężki.

Mój numer 1

Po wielu latach szukania idealnego podkładu w końcu znalazłam taki, który pasuje do mojej cery zarówno kolorem jak i konsystencją. Stosuję go już ponad dwa lata i naprawdę jestem zadowolona jak nigdy. Jest lekki, przyjemny i dobrze się rozprowadza. Nie utlenia się (a przynajmniej nie zaobserwowałam tego na swojej skórze). Jedynym minusem jest dość słabe krycie, kiedy stan cery się pogarsza, chociaż taki to minus, w którym można znaleźć dobrą stronę, bo przynajmniej nie daje on efektu maski, ale tworzy bardzo naturalny rezultat. Póki co nie znalazłam lepszego.

Idealny na co dzień

Podkład jest lekki, świetnie się wtapia i wyrównuje koloryt skóry. Podkład ma za zadanie wyrównywać kolor twarzy z kolorem szyi i dekoltu. Ważne, żebyście przy kupowaniu naniosły kolor na żuchwę i pochodziły w nim trochę, żeby sprawdzić jak się dopasuje do waszej cery, czy nie ściemnieje, czy ma dobry ton (różowy/żółty). W światłach drogeryjnych nie dopasujecie dobrze podkładu.
Jest niewidoczny ! (a uwielbiam przystawiać twarz do lustra i sprawdzać czy niczego nie widać). Można oczywiście nałożyć go więcej i wtedy będzie widać, jak każdy produkt. Bardzo dobrze buduje nim się warstwy :) Mimo, że jest lekki to całkiem ładnie kryje niedoskonałości. Jednak dla jakiś mocniejszych trzeba użyć jeszcze korektora.
Podkład jest rozświetlający i warto mieć przy sobie puder, żeby po ok.8 przypudrować twarz, bo trochę zaczyna się świecić twarz.
L'Oreal ma fajną gamę kolorystyczną. Myślę, że nawet lepszą niż Revlon. Tutaj Ivory ma tony różowe, ale nie są tak mocne jak w Revlonie. Najjaśniejszy dla tonów żołtych jest Vanilla. Też bardzo ładny odcień.
Cena to ok. 60-70 zł, ale można poczekać na promocję i kupić go za ok. 30zł.
Dobry na co dzień, jednak na wyjścia będę używała Revlonu.