L'Oreal Paris, True Match The Foundation Super Blendable (Podkład dopasowujący się do skóry (nowa formuła))

True Match to pierwszy tak doskonale dopasowujacy się podkład od L`Oréal Paris. Gama 9 odcieni pozwoli każdej kobiecie znaleźć swój idealny odcień. Udoskonalona formula z olejkami eterycznymi i składnikami nawilżającymi dopasowuje się do odcienia i struktury skóry.
Składniki aktywne:
Nowe pigmenty - Nowa formula True Match została wzbogacona o trzy nowe hybrydowe pigmenty. Dzięki temu podkład True Match osiąga jeszcze lepsza precyzje kolorystyczna. Nowe pigmenty efektywnie dopasowują sie do cieplej, zimnej i neutralnej tonacji skóry.
Olejki - Rewolucyjne połączenie czterech olejków eterycznych dla wyjątkowego komfortu aplikacji i równomiernego wykończenia makijażu. Zapewnia doskonale rozprowadzenie podkładu, łatwość użytkowania i wyjątkowo sensoryczne doświadczenie.
Składniki nawilżające - Nowa, kremowa formula zwiera kombinacje gliceryny, witaminy E i B5 dla wyjątkowego komfortu. Pozostawia skórę gładką i miękka w dotyku.

fluidy
nawilżające
w buteleczce, z pompką

Beznadziejny

Zachwycona wieloma opiniami skusiłam się na jego zakup w rosku na promocji.

Produkt beznadziejny. Waży się na twarzy, konsystencja wody, w ogóle nie wtapia się w skore tylko osadza się na niej.
Nie widzę żadnych plusów. Totalnie nie jest wart swojej ceny nawet na promocji.
Żałuję że go kupiłam

Zawiodłam się

Kupiłam go na promocji w rossmannie, bo czytałam I oglądałam wiele dobrych opinii na temat tego podkładu. Ale to był zły wybór. Nie nadaje się do cery tłustej (mieszanej) I z wypryskami. Nie kryje ,tylko podkreśla niedoskonałości. Trzeba ciągle pudrowac twarz I nie wygląda to dobrze.

Przeciętny bardzo

Skusiłam się ze względu na jasny kolor.Podkład średnio kryje.Dobrze aplikuje sie go beautyblenderem,ale nie wtapia sie w cere.Uzywany regularnie nie robi krzywdy cerze.Nie zapycha ani nie przesusza.

Bobbi Brown - Jak dobrać puder

pozytywna

Ten podkład od loreal był moim pierwszym produktem tego typu. Kupiłam najjaśniejszy odcień i sprawdził się on super przy mojej bladej karnacji. Pod względem nawilżania wypada średnio, dlatego aplikuję pod niego mocno nawilżający krem, wtedy nie straszne mi suche skórki ;) Nie jest on mocno kryjący, ale to akurat mi nie przeszkadza. Nakładam go dłonią i uważam, że jest on łatwy w aplikacji. Opakowanie jest bardzo ładne i praktyczne. Produkt starcza na długo, choć nie używam go codziennie, zwykle co 2 dzień. Pod koniec dnia strefa T jest już u mnie błyszcząca mimo makijażu. Ogólnie jestem zadowolona i na pewno kupię jeszcze nie raz.

Drogi i niezbyt dobry

Podkład kupiłam jakieś kilka miesięcy temu. Skusiło mnie ładne opakowanie i fakt, że podkład dobrze ma wtapiać się w skórę. Niestety bardzo się zawiodłam.

Zależy kiedy

Jestem osobą, która co do podkładów ma zawsze mieszane uczucia: to, czy mi sie podoba zależy nie wiem od czego, ale tak jest:D zaczne od kolorów: masakra. Wszystkie jasne sa za rozowe, ale po nałożeniu odcień sie w miare neutralizuje za co należy sie plus. Krycie jak dla mnie w porzadku, ale trzeba uważać, aby nie zalozyc go za duzo (potrafilam czasem zrobic sobie maske-jednak musze przyznać, że trzeba naprawde duuuzo go nałożyć). Utrzymuje sie na mojej cerze wzorowo, za co go najbardziej cenie. Polecam osobom o zadbanej (dobrze nawilzonej) cerze, które nie wymagaja dużego krycia. Bedziecie wtedy zadowolone!:)

Ma wady i zalety

Kupiłam go kilka dni temu na promocji w rossmannie -55% wiec testuje go dopiero kilka dni ale to zo zauważyłam to, to że rzeczywiście ładnie się stapia ze skóra, ma lekkie krycie, na mojej skórze szybko się swieci ale mam cerę mieszana i a to podkład rozświetlający który posiada naprawdę sporo złotych drobinek. Utrzymuje się tez średnio ale to ze względu na moja skore. Podsumowując jestem w stanie mu to wszystko wybaczyć bo naprawdę pięknie wyglada na twarzy :)

przyjemny

Pierwsze wrażenie? Szok! Jeszcze nigdy nie miałam tak płynnego podkładu, ma dosłownie konsystencje wody. Jest przez to bardzo lekki. Ładnie wtopił się w skórę aplikowany za pomocą gąbeczki.
Plusem jest bardzo ładny kolor, rzeczywiście idealnie dopasowany, ja wzięłam 2n.
Krycie jest niewielkie,mogłoby być większe. Przez zawarte drobinki ładnie rozświetla buzię - ja taki efekt bardzo lubię.
Póki co jestem zadowolona.

Dobry, ale nie idealny

Znalazłam w tym podkładzie wiele zalet, ale niestety też wady.
Podkład jest lekki, nie tworzy efektu maski, fajnie się rozprowadza. Duża gama kolorystyczna to również wielki plus - w końcu dopasowałam coś do mojej trupio bladej cery. Nie ciemnieje, ściera się równomiernie bez plam na twarzy. Pokryta nim twarz wygląda zdrowo, promiennie. Niestety, przy dłuższym stosowaniu zaczyna mi robić efekt 'ciastka' na twarzy - fajny jest do połowy opakowania, później już co raz gorzej, dlatego nie używam go ciągle lecz na zmianę z innymi podkładami. Zauważyłam też, że lubi podkreślać suche skórki, zbierać się w zmarszczkach mimicznych, co działa na jego niekorzyść. Krycie średnie, ale dla mnie to akurat plus. Bez przypudrowania świeci się dość szybko

Raczej nie..

Moje uczucia związane z tym produktem są mieszane, ale niestety w ostatecznym rozrachunku muszę stwierdzić, że jestem na NIE. Próbowałam na wielu kremach, bazach, ale za każdym razem moje użytkowanie kończyło się na efekcie "ciastka" w strefie T. Trzeba przyznać, podkład pięknie rozświetla i ujednolica koloryt cery, ale nie trzyma się idealnie na mojej twarzy.

50 zł za nic specjalnego

Pamiętam bardzo dobrze ten produkt, gdy wchodził na rynke, używałam go mieszkając jeszcze w UK i bardzo sobie chwaliłam ten podkład. Nowa wersja niewiele przypomina tamtą, jedynie kolor pozostał ten sam ( mam N2 Vanilie) Podkład ładnie rozprowdza sie na twarzy, ma przyjemna lekką konstystencję, ale niestety nie matuje wcale i to go dyskwalifikuje. Po kilku godzianch w pracy czuję i widzę jak mi po prostu spływa z twarzy.

Mój ulubieniec

Tego podkładu używam już od dawna i jest moim ulubionym podkładem. Jest lekki, bez efektu maski. Skóra wygląda świeżo, na co dzień jest idealny. Podkład jest wydajny! Jedno opakowanie starcza mi na bardzo długo. Jest wart swojej ceny, polecam:)