L`Oreal Paris, True Match The Foundation Super Blendable (Podkład dopasowujący się do skóry (nowa formuła))

Sprawdź ceny produktu

True Match to pierwszy tak doskonale dopasowujacy się podkład od L`Oréal Paris. Gama 9 odcieni pozwoli każdej kobiecie znaleźć swój idealny odcień. Udoskonalona formula z olejkami eterycznymi i składnikami nawilżającymi dopasowuje się do odcienia i struktury skóry.
Składniki aktywne:
Nowe pigmenty - Nowa formula True Match została wzbogacona o trzy nowe hybrydowe pigmenty. Dzięki temu podkład True Match osiąga jeszcze lepsza precyzje kolorystyczna. Nowe pigmenty efektywnie dopasowują sie do cieplej, zimnej i neutralnej tonacji skóry.
Olejki - Rewolucyjne połączenie czterech olejków eterycznych dla wyjątkowego komfortu aplikacji i równomiernego wykończenia makijażu. Zapewnia doskonale rozprowadzenie podkładu, łatwość użytkowania i wyjątkowo sensoryczne doświadczenie.
Składniki nawilżające - Nowa, kremowa formula zwiera kombinacje gliceryny, witaminy E i B5 dla wyjątkowego komfortu. Pozostawia skórę gładką i miękka w dotyku.

fluidy
nawilżające
w buteleczce, z pompką

Polubiliśmy się

Wpadłam do drogeri po mój ulubiony revlon colorstay do skory suchej i ku mojemu zdziwieniu mój ulubiony kolor 180 zmienił się w różowe tony. Postanowiłam przetestować coś nowego aż trafiłam na szafę z loreala. Wzięłam kolor 1.5. N . Spodobał mi się już po pierwszej aplikacji. Konsystencja jest dość rzadka ale bardzo ładnie kryje, i nie tworzy na mojej twarzy efektu maski. Jak na razie jestem zadowolona a używam go już 3 tydzień

Mieszane uczucia

Gdy testowałam go u koleżanki nie miałam nic do zarzucenia - zapowiadał się super.
Kupiłam dla siebie i nie nadawał się ani do jednego użycia! Tragedia.. pieniądze rzucone w błoto. Od razu po nałożeniu wyglądał jakby się zważył, bardzo nieestetycznie!! Nigdy nie widziałam takiego strasznego efektu z żadnym innym podkładem nawet po wielu godzinach w makijażu. Próbowałam nakładać go różnymi metodami - zawsze to samo. Ogromna szkoda i rozczarowanie.
Zastanawiam się czy trafiłam na wadliwą partię, ale boję się zaryzykować i kupić go jeszcze raz.

słaby

Nie spodziewałam się że podkład z L'oreal może być tak słaby. Za tą cenę oczekiwałam czegoś lepszego. Konsystencja produktu była niemal jak woda, na twarzy nie chciała współpracować z gąbką, odznaczała suche skórki, w końcu schodził z całej twarzy.

True Match

Faktycznie bardzo dobrze się wtapia. Jednak nie posiadam swojego odcienia gdyż w sklepie chyba były jakies braki i mam odcień vanilla 2, który jest zbyt ciemny. Używam go głownie do konturowania twarzy a la na mokro. Nie ściera się.

Polecam!

Podkład idealny jak dla mnie dobrze nawilża producent twierdzi że dopasowywuje się do koloru skóry pomyślałam co za absurd ale to prawda nałożyłam go i wydawał się pomarańczowy pomyślałam wtedy że to raczej nie mój kolor niestety ale poczekalam chwilę nałożyłam jeszcze puder i wtedy zauważyłam że na prawdę dopasował się do mojej skóry na prawdę mega podkład opakowanie solidne dobrze dozuje jest dosyć płynny ale mi to nie przeszkadza.

Super podkład

Jestem bardzo zadowolona , podkład świetnie się stapia i dopasowuje ze skórą. Łatwo i gładko się z nim pracuje jest bardzo trwały, nie ściera się ani nie rozmazuje. Ma konsystencje rzadką, wodnistą. Polecam nie zdecydowanym.

Nie dla każdego

Jest to produkt, który bardzo ciężko jest mi ocenić. Kupiłam go mojej mamie i u niej sprawdza się rewelacyjnie. Dla mojej skóry jest to natomiast prawdziwy gwóźdź do trumny.
Zaczną od kolorystyki, która jest godna pochwały. Dodatkowo podkład bardzo ładnie wpasowuje się do koloru cery. Pod tym względem jest świetny.
Po pierwszych 3 użyciach tego produktu byłam zakochana, a to co się działo później to tragedia. Podkład strasznie wysuszył mi skórę, podkreślał skórki, których dotąd wcześniej nie miałam. Zapychał pory. Nigdy nie miałam gorszego makijażu. Po tym produkcie musiałam długo walczyć o to, żeby moja skóra wróciła do wcześniejszego stanu. Do mojej mieszanej skóry zupełnie się nie nadaje.
Moja mama ma cerę normalną. Dla niej z kolei jest to jeden z najlepszych podkładów. Wygląda bardzo dobrze, jest trwały. Nie ma żadnych problemów z cerą.
Nie jest to produkt dla każdego. U mnie nie sprawdził się, a nawet zaszkodził mi, z kolei u mojej mamy spisuje się doskonale i od jakiś 8-9 miesięcy używa tylko jego.

Liczba gwiazdek, którą daję dotyczy mojej skóry i moich odczuć związanych z tym produktem.

Kocham !

Następny mój ulubiony podkład. Często ich nie zmieniam ;)
To co mi się podoba to fajna , zgrabna szklana buteleczka z pompką, dzięki której mogę odmierzyć odpowiednią ilość produktu.
Bardzo dobrze rozprowadza się gąbeczką do makijażu.
Pięknie kryje niedoskonałości i jest dosyć lekki.
Moja skóra nie jest po nim zapchana, ani nie wywołuje niespodzianek na mojej cerze.
Nie zapycha porów.
Nie podkreśla skórek, co jest dla mnie bardzo ważne.
Już przy pierwszym nałożeniu delikatnej warstwy, skóra wygląda na promienną i wypoczętą. Zdecydowanie polecam. Naprawdę, podkład godny uwagi. ;)

Nie taki cudowny jak go malują

Sam podkład znajduje się w porządnym opakowaniu, pompka jest wydajna i daje odpowiednią ilość. Mam go w odcieniu Vanille i generalnie się zawiodłam. Nawet w połączeniu mojej ulubionej bazy Master prime od Maybelline i pudru od AA Dust Matt podkład spływał mi z twarzy (cerę mam mieszaną) i próba ratowania go bibułkami kończyła się dramatem i prześwitami. Jednak znalazłam na niego sposób. Jeśli łącze go z podkładem L'Oreal Infallible 24 h Matte jest wtedy idealny i trzyma się średnio 10 h dziennie. Dlatego mam mieszane uczucia co do oceny tego podkładu bo sam w sobie jest dramatem ale mieszany z innymi podkładami daje naprawdę świeża, naturalna cerę i długo się utrzymuje. Będę testować dalej.

Bardzo często do niego wracam

Jeden z lepszych podkładów,który mnie nigdy nie zawiódł, w swoim życiu zużyłam około 10-15 opakowań, ale wiadomo jak kobieta na rynku jest tyle nowości że szkoda czasu na używanie tego samego produktu przez całe życie. Podkład wygładza moją skórę , nie waży się, dostosowuje się do karnacji, jest lekki , można budować nim krycie,nie uczula i nie zapycha.

BEZNADZIEJA

Przetestowałam wiele podkładów, ten jest jednym z najgorszych. Dziwi mnie duża ilość pozytywnych opinii. Ja wątpię, że znajdę choć jeden jego plus. Stracone pieniądze! Nawet opakowanie jest okropne. Próbowałam nakładać beauty blenderem, palcami, pędzlem- nic nie pomaga.

Lekki, trwały? Mój hit

Uważam, że fajny produkt. Bardzo lekki na twarzy, średnio kryje, ale krycie można budować. Długo utrzymuje się na twarzy, dobrze reaguje z innymi kosmetykami. Dla mnie hit!