Aussie, Aussome Volume, Miracle Dry Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Aussie, Aussome Volume, Miracle Dry Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Suchy szampon Aussie Aussome Volume Miracle Dry Shampoo z ekstraktem z nasion jojoby to szybki ratunek, gdy włosy tracą formę między kolejnymi myciami. Zwiększa objętość fryzury i odświeża cienkie włosy.

100 – 250ml
oczyszczające
w spray'u

Jest ok!

Ten suchy szampon jest w porządku. Spełnia swoje zadania, ale nie zachwyca. Łatwy w użyciu, nie podrażnia, raczej nie zostawia białych śladów. Ma dość specyficzny zapach. Na plus, ze jest również dostępna wersja mini, podróżna.
Cena jest dość wysoka na tle innych produktów tego typu.

Zalety:
- odświeża włosy,
- nie pozostawia praktycznie białych śladów,
- nie podrażnia skóry,
- łatwa aplikacja,
- dostępna wersja mini,
- dostępność.

Wady:
- cena.

dobry produkt

To był mój pierwszy suchy szampon jaki kupiam i muszę przyznać że byłam miłe zaskoczona bo ten produkt naprawdę działa a moje przetluszczajace się włosy wyglądały po jego zastosowaniu świeżo i czysto. Teraz zawsze staram się go mieć pod ręka, aby w razie nagłej potrzeby móc z niego korzystać

Słaby jest.

Zostawia białe ślady które szczególnie brunetka ciężko usunąć, naprawdę muszę się porządnie naszczotkowac a i tak wyglądam jakby zaczynała siwiec :/ zapach bez szału, krótko utrzymanie włosy czyste, w ciągu dnia musiałam używać dwa razy. Do tego jest drogi. Nie no niewypał kompletny. Uwierzcie, że dużo lepiej oceniam domowy suchy szampon w postaci kartoflanki i kakao...

Całkiem ok

Duchy szampon to świetny wynalazek, który nieraz ratował mnie w sytuacjach kryzysowych. Niestety jeszcze się taki nie znalazł, który nie zostawił by białego nalotu na moich ciemnych włosach, nie inaczej jest w przypadku tego szamponu. Pięknie pachnie i naprawdę daje radę odświeżyć nasze włosy, do tego nadaje im odrobinę objętości. Produkt bardzo wydajny.

Klapa

Włosy po użyciu nie wyglądały na odświeżone, właściwie to wglądały gorzej - szampon ich nie matowił, włosy wyglądały na ciężkie i oklapnięte.
Żadnego efektu objętości nie było. Włosy wyglądały na trochę zesztywniałe - po pozostałych tego typu produktach zawsze są miękkie i miłe, ale nie w tym przypadku. Zapach jest nieciekawy. Ogólnie wielkie rozczarowanie i klapa.

Dramat

Nie spełnia swojej roli. Zrobiłam do niego kilka podejść, bo nie lubię wyrzucać pieniędzy w błoto, ale wiem, że nigdy więcej go nie kupię.
Używając suchego szamponu chcemy sobie zafundować błyskawiczne odświeżenie - po Aussie miałam wrażenie, że moje włosy są w jeszcze gorszym stanie :/. Starałam się go aplikować z jak największej odległości, żeby uniknąć dziwnego "lakierowego" odczucia, nic nie pomagało.

Średniak

Kupując suchy szampon za taką cenę spodziewamy się czegoś z kategorii ''wow''. Ten szampon jednak takiego efektu nie daje - owszem, oczyszcza włosy, ale przy tym daje efekt lakieru - włosy są sztywne i twarde. Efekt zmatowienia utrzymuje się raczej krótko. Zapach jest okej, ale mnie nie urzeka. Nie polecam

wybierz coś innego

Użuwam suchych szamponów bo , gdy muszisz ciągle wyglądać dobrze a Twoje włosy przetłuszczają się u nasady i są suche na końcach to dobry ratunek gdy musisz wyjśc albo jesteś poza domem .Ten suchy szampon kupiłam po raz pierwszy i nie uważam żeby zachwycił albo zadowolił.
Zapach produktu trochę drażni,jest mocno wyxczuwalny dla mnie zapach lakieru .Skleja trochę wlosy jak po użyciu zwukłego lakieru , po wyszczotkowaniu( co napisane jaest na opakowaniu) włosy i tak pozostaja sztywnawe i przesuszone.
Bardzo spodobało mi się ,że nie pozostawia białych śladów ,przy rudych lub przy innych intensywniejszych kolorach włosów to duży plus.
Efekt nie jest zbyt długotrwały ,ale to tylko suchy szampon ;P
Podsumowując nie jestem bardzo anty lecz nie zgrał się z moimi wlosami szczególnie dobrze( nie mam cienkich zbyt cienkich ) .Wedlug mnie inne marki mają lepsze i tańsze szampony z właściwościa volume. Jak macie możliwośc to raczej wybierałabym inne .

nie polecam

Nie ma efektu, miałam wrażenie, że używam zwykłego lakieru do włosów. Moczy włosy, nie ma białej mgiełki jak w przypadku innych tego typu szamponach, więc nic nie daje.

Średniak

Nie miałam jeszcze suchego szamponu marki Aussie, więc skusiłam się na mini wersję tego szamponu w CND za niecałe 5 zł. Akurat miałam krótki wyjazd i chciałam mieć przy sobie coś na sytuację awaryjną. Szampon nie jest zły, ale dla mnie nie jest tez ideałem - znam inne o o wiele lepszym działaniu.

OPAKOWANIE

Typowe dla produktów tej marki - ma charakterystyczną grafikę oraz kolorystykę. Od razu widząc je na półce wiemy jaka to marka - rozpoznawalność dzięki tym cechom jest świetna. Oczywiście produkty różnią się kolorem nazw, reszta pozostaje praktycznie bez zmian, układ zawsze jest ten sam. Szampon ma małe, poręczne i wygodne opakowanie, które można ze sobą wszedzie zabrać. Spray działa bez zarzutu, nie zacina się i dozuje odpowiednią ilośc produktu.

SZAMPON

Ma bardzo intensywny, ale również przyjemny zapach. Nie umiem określić czym dokładnie pachnie, ale podoba mi się na tyle, że jego wyczuwalność przez długie godziny mi nie przeszkadza. Aplikacja jest łatwa, ja dodatkowo wcieram go we włosy a potem wyczesuję. Plusem jest na pewno to, że nie bieli tak jak inne szampony. Łatwo go wyczesać, nie matowi włosów, pozostawia je naturalnie błyszczące i faktycznie nieco unosi u nasady zwiększając objętość. Efekt jest jednak chwilowy- po kilku godzinach po aplikacji włosy są oklapnięte i wyglądają na przetłuszczone, cały pozytywny efekt szamponu gdzieś znika. Niestety szampon jest dobry, ale jego działanie krótkotrwałe. Cena jest dosyć wysoka za pełnowymiarowe, choć wydajność całkiem dobra. Kupiłabym ponownie gdyby nie krótkie działanie.

PLUSY
+ nie bieli
+ dobrze oczyszcza
+ unosi u nasady
+ ma ładny zapach
+ praktyczne opakowanie
+ dobra wydajność

MINUSY
- krótkotrwałe działanie

Zły

Szampon nie odświeża tylko obciąża i skleja włosy. Po użyciu włosy są matowe, szorstkie i źle się układają. Produkt ma ładny zapach i nie pozostawia widocznego osadu.

Jeden z najlepszych

Używam suchych szamponów od dawna. Wypróbowałam większość dostępnych na rynku drogeryjnym. Większość mimo obietnic zostawiła biały nalot na włosach. Dopiero szampon od Aussie spełnił moje oczekiwania pod tym względem. Bardzo łatwo można wyczesać włosy. Włosy zachowują świeżość na wiele godzin. Moje włosy są przetłuszczające u nasady, dlatego ten szampon to moje zbawienie kiedy nie mam czasu rano na stylizacje włosów.