Aussie, Aussome Volume, Miracle Dry Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Aussie, Aussome Volume, Miracle Dry Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Suchy szampon Aussie Aussome Volume Miracle Dry Shampoo z ekstraktem z nasion jojoby to szybki ratunek, gdy włosy tracą formę między kolejnymi myciami. Zwiększa objętość fryzury i odświeża cienkie włosy.

oczyszczające
w spray'u
100 – 250ml

O k r o p n y

Totalny bubel.
Szampon bielił ciemne włosy, w ogóle nie dał się wyczesać.
Mam wrażenie że w ogóle nie odświeżał, a wręcz pogarszał sytuację. Tępił masakrycznie włosy.
Najgorszy był jednak zapach, strasznie duszący, sztuczny, który na dodatek utrzymywał się na włosach aż do umycia(co normalnie byłoby plusem)

Jak dla mnie beznadziejny

Kupiłam ten szampon zachęcona pozytywnymi ocenami mojej koleżanki. U mnie ten produkt nie sprawdził się w ogóle. Po spryskaniu włosów są one dokładnie takie same jak przed aplikacją, albo i gorsze. Mam ciemno brązowe włosy, po użyciu szamponu zostaje biały osad, którego bardzo trudno się pozbyć - nawet pomimo długotrwałego wyczesywania. Na plus można zaliczyć przyjemny, utrzymujący się przez cały dzień zapach oraz to że (całe szczęście) kupiłam do testu najmniejsze z możliwych opakowań.

Szybki ratunek

Od suchego szamponu nie oczekuję więcej niż natychmiastowego odświeżenia w awaryjnych sytuacjach. Wiadomo, nie używa się go ciągle, bo to też mało korzystne, ale czasami sytuacja zmusza. Zapach dla mnie na plus, nic mi w nim nie przeszkadzało, ale tutaj trzeba wziąć pod uwagę kwestię gustu. Sposób aplikacji szybki i prosty. Mam włosy w kolorze ciemnego blondu i na pewno tym co mi się nie podobało jest fakt, że gdy przypadkiem spryskamy za dużo preparatu, ciężko go wyczesać bo zostawia lekki biały osad. Jedynym ratunkiem na to jest uważne nakładanie produktu. :)

Jeden z lepszych suchych szamponów

Ten suchy szampon zdecydowanie działa. Moje włosy są odświeżone a objętość jest większa niż po zwykłym umyciu. Opakowanie jest estetyczne a dzięki temu, że ma również mniejszą wersję można go łatwo mieścić w podręcznej kosmetyczce.

Tragedia

Baaaaardzo nie podobał mi się ten suchy szampon. Wydawało mi się, że to przez zły sposób używania, ale nawet kiedy podchodziłam do niego ostrożnie, dawał... właściwie to nic nie dawał. Być może odrobinę odświeżał włosy, ale z zalet to tyle. Na moich ciemnych, brązowych włosach zostawiał biały osad, wyglądały jak oszronione i wyczesywanie nie pomagało. Moje włosy po krótkiej chwili stawały się oklapnięte. Jednak najgorsze to zapach: to oczywiście kwestia gustu, ale dla mnie jest on sztuczny, chemiczny, duszący. A najgorsze, że utrzymuje się przez cały dzień, zapach jest fatalny.
Być może na innych włosach się sprawdza, ale na moich zdecydowanie nie.

Działa, ale trzeba uważać

Z tym szamponem trzeba ostrożnie. Przyzwyczajona do tego, że mogę prysnąć ile chce i palcami roztrzepać tak też zrobiłam za pierwszym razem z tym szamponem. Efekt? Włosy uniesione jak lwia grzywa, ale też trzeszczące i nieprzyjemne w dotyku. Trzeba wyczuć ilość. Naprawdę mniej, znaczy więcej. Długo mi zajęło opracowanie techniki, ale szampon faktycznie odświeża włosy na kolejny dzień i dodatkowo je unosi. Jednak jest trudny w obsłudze.

Jest ok!

Ten suchy szampon jest w porządku. Spełnia swoje zadania, ale nie zachwyca. Łatwy w użyciu, nie podrażnia, raczej nie zostawia białych śladów. Ma dość specyficzny zapach. Na plus, ze jest również dostępna wersja mini, podróżna.
Cena jest dość wysoka na tle innych produktów tego typu.

Zalety:
- odświeża włosy,
- nie pozostawia praktycznie białych śladów,
- nie podrażnia skóry,
- łatwa aplikacja,
- dostępna wersja mini,
- dostępność.

Wady:
- cena.

dobry produkt

To był mój pierwszy suchy szampon jaki kupiam i muszę przyznać że byłam miłe zaskoczona bo ten produkt naprawdę działa a moje przetluszczajace się włosy wyglądały po jego zastosowaniu świeżo i czysto. Teraz zawsze staram się go mieć pod ręka, aby w razie nagłej potrzeby móc z niego korzystać

Słaby jest.

Zostawia białe ślady które szczególnie brunetka ciężko usunąć, naprawdę muszę się porządnie naszczotkowac a i tak wyglądam jakby zaczynała siwiec :/ zapach bez szału, krótko utrzymanie włosy czyste, w ciągu dnia musiałam używać dwa razy. Do tego jest drogi. Nie no niewypał kompletny. Uwierzcie, że dużo lepiej oceniam domowy suchy szampon w postaci kartoflanki i kakao...

Całkiem ok

Duchy szampon to świetny wynalazek, który nieraz ratował mnie w sytuacjach kryzysowych. Niestety jeszcze się taki nie znalazł, który nie zostawił by białego nalotu na moich ciemnych włosach, nie inaczej jest w przypadku tego szamponu. Pięknie pachnie i naprawdę daje radę odświeżyć nasze włosy, do tego nadaje im odrobinę objętości. Produkt bardzo wydajny.

Klapa

Włosy po użyciu nie wyglądały na odświeżone, właściwie to wglądały gorzej - szampon ich nie matowił, włosy wyglądały na ciężkie i oklapnięte.
Żadnego efektu objętości nie było. Włosy wyglądały na trochę zesztywniałe - po pozostałych tego typu produktach zawsze są miękkie i miłe, ale nie w tym przypadku. Zapach jest nieciekawy. Ogólnie wielkie rozczarowanie i klapa.

Dramat

Nie spełnia swojej roli. Zrobiłam do niego kilka podejść, bo nie lubię wyrzucać pieniędzy w błoto, ale wiem, że nigdy więcej go nie kupię.
Używając suchego szamponu chcemy sobie zafundować błyskawiczne odświeżenie - po Aussie miałam wrażenie, że moje włosy są w jeszcze gorszym stanie :/. Starałam się go aplikować z jak największej odległości, żeby uniknąć dziwnego "lakierowego" odczucia, nic nie pomagało.