Aussie, Volume + Conditioning, Miracle Styling Mousse (Pianka do włosów)

Aussie, Volume + Conditioning, Miracle Styling Mousse (Pianka do włosów)

Formuła stylizująca pianki Aussie Volume + Conditioning Miracle Styling Mousse z ekstraktem z krasnorostów morskich dba o właściwą objętość włosów od rana do wieczora, a przy tym zapewnia im odpowiednią pielęgnację.

zapachowa
w butelce
Struktura
lekkie
Utrwalenie
mocne

Działa efektywnie

Nie lubię pianek do włosów. Tę dostałam, więc po prostu zaczęłam używać i... wow. Jedną porcję pianki wgniatam u nasady mokrych włosów, a potem suszę głową w dół. Objętość i utrwalenie gwarantowane. Pianka naprawdę unosi i utrzymuje uniesione włosy u nasady przez wiele godzin. Żeby poprawić ich wygląd wystarczy przeczesać palcami. Do tego pianka jest wydajna, bo wystarczy jedna pompka na cały skalp.

Nie utrwala włosów

Niezależnie czy tej pianki użyłam czy nie, na głowie miałam suche siano (jak zwykle). Mam cienkie mocno kręcone włosy, ta pianka ani nie dodała elastyczności, ani fryzury nie utrwaliła. Bubel.

Szału nie ma...

Piankę kupiłam w Rossmanie, w cenie promocyjnej bodajże 16 zł. Nie kupilalabym jej w cenie regularnej, a to dlatego, że to żadna rewelacja. Zapach akurat dla mnie nie przypadł do gustu, słodki, może jak guma balonowa. Drażnił mnie cały dzień... Wlosy po ułożeniu układały się miękko, nie były posklejane. To jest plus. Ale nie były też jakoś szczególnie uniesione. Pianka jest ok, ale za 8 zł to w promocji można kupić Wellę, która moim zdaniem jest ok.

zawiedziona

używam pianki od 2 miesięcy i już nie mogę się doczekać, żeby ją wywalić- próbowałam dać jej szanse. Rozpocznę od zalet, fajna butelka mało zajmuje miejsca, zapach ok i nie skleja włosów to wszystko. Minusy- ja nakładam piankę szerokim grzebieniem nim trzy razy nabiorę z puszystej pianki robi się wodnista konsystencja. U mnie efekt objętości przy życiu okrągłej szczotki jest taki sam jak bez użycia pianki, włosy są porowate, Odradzam.

Porażka.

Pianka niestety okazała się totalnym rozczarowaniem.
Opakowanie ładne, zachęcająco wyglądało na półce. A że uwielbiam szampony i odżywki Aussie zaryzykowałam i ze stylizacją.
Niestety owa pianka okazała się bublem. Nie dość że konsystencja jakaś dziwna (pianka błyskawicznie staje się uwodniona) to jeszcze jej działanie jest byle jakie. Nie zwiększa objętości, nie wpływa na utrwalenie fryzury. Czasami sklejała włosy.
Nie, nie i jeszcze raz nie.

nie polecam

Zakupiłam w Rossmanie zachęcona wcześniejszymi opiniami o produktach Aussie. Myślałam, że pianka wpłynie na objętość włosów i podkreśli fale. Nałożyłam produkt na lekko wilgotne włosy i wmasowałam leciutko.

Pianka nie skleja włosów. I to jedyny plus. Modelowanie nie jest wcale łatwiejsze. Słaby produkt. Nie polecam.

Nie przypadła mi do gustu.

Moje włosy: cienkie, ale gęste, sięgają mi za łopatki. U nasady przetłuszczające się, od połowy suche.

Często sięgam po produkty zwiększające objętość włosów. Po przeczytaniu wielu pozytywnych ocen, postanowiłam kupić ten.

Miałam do tej pory kilka kosmetyków marki, jedne się sprawdziły, inne wręcz odwrotnie. Niestety, ale ten produkt muszę zaliczyć do drugiej grupy.

Plusem jest ładny zapach i opakowanie, które aplikuje dobrą ilość pianki. Największym minusem, który jednocześnie ją dla mnie skreśla, jest to, że pianka obciążała i sklejała moje włosy. Nakładałam jej naprawdę mało, aplikowałam mniej więcej na środku moich włosów. Raczej nie należy nakładać takich produktów przy ich nasadzie, a na końcówki stosuję olejek.

Próbowałam nakładać jej minimalną ilość, ale wtedy kompletnie nie było efektu. Przy normalnej "dawce" było widoczne lekkie zwiększenie objętości. Jednak nie było dla mnie satysfakcjonujące, bo normalnie myję włosy raz na dwa dni, a tutaj tego drugiego dnia wyglądały one gorzej niż zazwyczaj.
Pomęczyłam się z nią trochę i dałam sobie spokój.

Pięknie pachnie

Jestem pozytywnie zaskoczona tym produktem. Pianka pięknie pachnie zapach jest bardzo świeży utrzymuje się bardzo długo na włosach więc możemy sobie odpuścić przy niej perfumy.Używam jej zazwyczaj gdy kręcę włosy lub gdy są za bardzo napuszone. Bardzo fajnie wygładza włosy stają się po niej miekkie i błyszczące . Aplikator działa bez zarzutu dozuje odpowiednią dawkę .Pianka jest dość droga ale jakość jest adekwatna do ceny więc myśle że warto. Jeśli dodawania objętości nie zauważyłam mimo to polecam ją;)

Porażka

Moje cienkie i delikatne włosy po tej piance całkiem okłapły , przykleiły się do głowy. Nie ma mowy o żadnym nadaniu objętości jak obiecuje producent, a nawet wydaje się ich jeszcze mniej.Używałam już wiele pianek ale takiego bubla zwłaszcza za nie małą cenę(24zł 150ml) to jeszcze nie miałam. Powinni zwracać pieniądze za nabijanie ludzi w butelkę!Pianka jest kila razy użyta i jest do wyrzucenia

Bubel!

Nie wiem skąd te pozytywne opinie, bo pianka nie robi absolutnie nic!
Nie ma żadnego efektu zwiększenia objętości i żadnego uniesienia. A jeśli już bardzo usilnie staramy się wymodelować pasmo włosa na szczotce, to owszem lekki efekt objętości się pojawi, natomiast utrzyma się tylko kilka minut. Moje włosy są cienkie i rzadkie i nawet z tak lekkimi włosami nie dała sobie rady.

najlepsza jaką do tej pory miałam :)

po moim dość sceptycznym nastawieniu do pianką do włosów (większość, z którymi miałam styczność do tej pory obciążała i sklejała włosy do tego stopnia, że dawała więcej szkody, aniżeli korzyści).

Pianka Aussie naprawdę działa :)
po wysuszeniu włosów rzeczywiście jest ich optycznie więcej, włosy się lepiej rozczesują i układają, wieczorem również wyglądają nienagannie.

z do tej pory przetestowanych ta jest numerem 1 :) ale...nadal szukam :)

Niezła

Miałam okazję przetestować tę piankę w ramach konkursu Świat Aussie. Jest lekka, ładnie pachnie. Wystarcza niewielka ilość, żeby wystylizować włosy. Stosowałam na mokre, trochę wyszły posklejane, ale uniesione u nasady, z mega objętością. Pianka dobra do cienkich i trudnych do ułożenia włosów. Myślę, że spełnia obietnice producenta. Minus za to, że powoduje powstawanie niedoskonałości na skórze głowy, co potwierdza również moja mama. Robią się dziwne "guzki", krostki napełnione wodą, szczególnie na czole, na skroniach przy linii włosów.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno