Body Expert, Balsam do ciała ujędrniający

Body Expert, Balsam do ciała ujędrniający

Balsam polecany jest do skóry delikatnej, wymagającej aktywnego nawilżenia oraz narażonej na utratę jędrności i elastyczności. Aktywne czynniki: koenzym Q10, ekstrakt z bluszczu, entelina (wyciąg z zielonych alg) i alantoina - wygładzają, ujędrniają i modelują ciało. Preparat doskonale się wchłania, skutecznie redukuje uczucie ściągnięcia i wysuszenia skóry, łagodzi podrażnienia.
Polecany do każdego rodzaju skóry, również do skóry wrażliwej, ponieważ spełnia wymagania stawiane preparatom hypoalergicznym. Rezultat: ciało jędrne, elastyczne i gładkie jak aksamit, tryskające blaskiem i świeżością.

Marniutko

Balsam właściwie wcale nie nawilża ani nie odżywia skóry. Nie ujędrnia. Marnie się wchłania, ciężko rozsmarowuje. Do niczego. Jedyna zaleta to taka, że nie szkodzi.

co to jest?

nabylam to cudo tez wieki temu
och jaka ja głupia byłam :)
przeciez tego nie idzie wsmarowac
jak zaczniesz wsmarowywyanie tego szajsu to gwarantuje ze sie spoznisz na spotkanie lub gdziekolwiek indziej. Macać sie mozna pol godziny a to cos i tak zalega na skórze. Smierdzi chemią. Nie pielegnuje w zakresie ujedrnienia nic a nic. Nie zaszkodzil ale jest do niczego. Po takich przezyciach watpie abym kiedykolwiek juz zaufala tej firmie na nowo. Doceniam jedynie płyn do demakijażu oczu tej firmy-innych produktow juz raczej nie kupie ;p

Używam tego produktu od:dawno

Nic ciekawego

Zużyłam 2 butelki troszke zagęszcza skórę, jakby od środka była bardziej zwarta i twarda- ale jakiś taki ciężki ogólnie do używania, pachnie jak farbki plakatowe. Już nie kupię

Używam tego produktu od:1,5miesiaca

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

Czym oni go zagęścili?

Postać Sherlocka Holmes'a nie jest może tak popularna jak np. znana postać mojego wujka, porucznika Zubka :) Ale w kwestii prześledzenia historii procesu produkcyjnego tego balsamu musiałam zabawić się w detektywa.
Opakowania miałam dwa - jedno zawierało treść rzadką, drugie - gęstą. To drugie, zakupione w tesco ok. dwa miesiące temu przeszło bowiem swoistą metamorfozę. Nie wiem, czy na półce sklepowej, czy linii produkcyjnej, ale po kilkunastu telefonach do firmy Miraculum Pani z działu marketingu, molestowana przeze mnie z siłą wodospadu przyznała się, że w ostatnim czasie formuła balsamu została "ulepszona", czyli jak to powiedziała... "zagęściliśmy go" :)
Czym? Nie wiem. Mam nadzieję, że w najgorszym przypadku krochmalem, bo znając krakowską rozrzutność ;) zamiast gumy guar możemy w tym balsamie znaleźć zapewne mąkę ziemniaczaną.
Ma to jednak swoje plusy - nie będziemy przynajmniej musieli odnosić pościeli do magla. Sama się wymagluje, gdy wytarzamy się w niej podczas nocy, wysmarowane po wieczornej kąpieli tym właśnie balsamem.
Nie narzekam na drugie opakowanie - jest przyjemny, szybko się wchłania, kupię kolejne sztuki, bo lubię inwestować w krakowski przemysł kosmetyczny - znanego światowego giganta w produkcji preperatów upiększających.

kpina z klientek!

Jeden z gorszych balsamów do ciałą jaki miałam. Słabo nawilża, po krótkim czasie od aplikacji wogóle nie czuć, że coś nakładałam na skórę. Jest wodnisty, "tępy" przy nakładaniu. Mam wrażenie, że tylko marze się po skórze a w nią wcale nie wnika. Nie ujędrnia i nie odżywia. Dziwię się, że marka z takimi tradycjami jak miraculum wypysciła taki bubel.

Zmęczył mnie

Taki dosyć przeciętny balsam. Na początku nawet mi się podobał. Teraz już mi się nieco znudził... zapach - nienajgorszy. Konsystencja mleczka, dość płynna, ale nie wodnista. Szybko się wchłania. Dosyć dobrze nawilża - ale dla naprawdę suchej skóry to za mało. Nie ujędrnia ale i tak nie wierzę w taką możliwość. U mnie dosć wydajny. Drażni mnie szata graficzna tej serii, niechybnie kojarząca się z Lorealem. A przecież Miraculum to firma z dośc dużą tradycją, nie musi się uciekać do takich sztuczek!

Jako lekki balsam do ciała - ok. Nawilża poprawnie.

Balsam ma konsystencje wody, wylewa się z opakowania, co wpływa na jego małą wydajność. Zapach jest sztuczny, mi nie przypadł do gustu. Nie uczulił mnie. Nie ujędrnia, ale bardzo dobrze nawilża. Mimo zapewnień producenta balsam moim zdaniem jest przeznaczony dla niewymagającej skóry. Preparat ten nabyłam z myślą o ujędrnianiu, więc nie spełnił moich oczekiwań. Bardzo dobrze nawilża, więc daje mu dwie gwiazdki. Jeśli ktoś oczekuje dobrego nawilżania balsam ten może się sprawdzić.