Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Aussie, Volume + Hold, Miracle Hairspray (Lakier do włosów)

Aussie, Volume + Hold, Miracle Hairspray (Lakier do włosów)

Lakier Aussie Volume + Hold Miracle Hairspray zapewnia elastyczne utrwalenie, unosi włosy. Polecany dla fryzur bez objętości. Formuła stylizująca z ekstraktem z krasnorostów morskich nadaje włosom dodatkową objętość i połysk. Aussie Volume + Hold Miracle Hairspray stosowany do gęstych włosów, nadaje fryzurze lekkości i trwałości, bez pozlepianych kosmyków.

jak można wytrzymać ten zapach ?

Strasznie irytuje mnie zapach całej tej linii, jest mega duszący i po prostu nieprzyjemny. Przypomina mi odświeżacze do łazienki...
Nie oczekuje od lakieru zbyt wiele i używam go również baaardzo rzadko. Jedyna rzecz, którą oczekiwałam od niego to utrzymanie mojej grzywki lekko uniesionej na bok na wysokości oczu, niestety efekt był krótkotrwały i po niecałej godzinie włosy zaczęły żyć własnym życiem. Chciałam lakier oddać mamie, jednak jej również zapach ani trochę nie podpasował.

+ faktycznie nie skleja włosów

- przeokropny zapach
- nie utrzymał mi włosów nawet pół h

Używam tego produktu od: wakacji
Ilość zużytych opakowań: użyłam go może z 3 razy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1143041].usefull || 0 }}% pomocna.

Okej, ale zadka nie urywa

Przyzwoity lakier, chociaż miałam już lepsze, i to za mniejszą cenę (ten kupiłam za ok. 20 zł w Rossmannie).
Fajnie "zagęszcza", daje taki naturalny efekt puszystych i uniesionych włosów , jednak utrwalenie trochę leży. Mam włosy za ramiona, z ogromną tendencją do oklapywania - bez wspomagania wyglądam jak wierzba płacząca, co strasznie mnie irytuje, dlatego oczekuję od lakieru z łatką Volume + Hold dobrego "usadzenia" moich włosów na miejscu.
Na tym polu porażka, bo o ile Aussie dobrze je napusza i zagęszcza, to niestety w miejscu to one się nie trzymają wcale.
Testowałam jakiś czas temu również na większe wyjście, gdzie sprawdził się średnio, bo loki opadły koncertowo szybko.
Z pewnością zapach na ogromny plus, bo wśród typowo duszących, chemicznych lakierów, ten bardzo lubi się z nosem. Pachnie watą cukrową, lukrem, czymś słodkim, ciepłym, trochę jak po wejściu do dobrej cukierni.
Nie sądzę, abym kupiła go znowu, lecz nie żałuję, że go wypróbowałam. Polecam na pewno osobom z krótszymi włosami, bo na dłuższe i grubsze może działać zbyt delikatnie

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie skończone

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1129751].usefull || 0 }}% pomocna.

rewelacyjny!

Mam długie i ciężkie włosy, które nierzadko lekko tapiruję, dlatego od lakieru oczekuję głównie utrwalenia i uniesienia włosów.
Ten lakier w 100% spełnia swoje zadanie. Mega utrwala, włosy po nim nie są posklejane i oklapnięte. Do tego ładnie pachnie. Nie znam trwalszego lakieru. Zdecydowanie nr 1!

Wad nie ma, ale zauważyłam, że strasznie dużo trzeba się namachać, zanim można przystąpić do pryskania :D może tylko ja tak mam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1111191].usefull || 0 }}% pomocna.

Studio fryzur kucyk Beyonce

Do króciutkich włosów idealny

Jest bardzo lekki
Bardzo naturalny efekt- nie skleja włosów!
Cudowny zapach
Przy codziennym stosowaniu stracza na ok 3 miesiące
Z pianką z tej samej serii działa jeszcze lepiej- dobrze utrzymuje efekt push-up\'u

Minusem jest tylko to, że dla długich włosów może mieć zbyt lekkie działanie

Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1081566].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie

Ze wszystkich testowanych produktów z tej serii, lakier najmniej przypadł mi do gusty. Po użyciu włosy były posklejane, zrobiły się z nich strąki, nie chciały się układać. Obciążył moje cienkie i delikatne włosy, wyglądały smętnie. Zaraz po zastosowaniu lakieru miałam ochotę umyć włosy, również z powodu bardzo sztucznego, cukierkowego i męczącego zapachu, który utrzymuje się długo, czułam go nawet podczas mycia włosów.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1040759].usefull || 0 }}% pomocna.

Można kupić

Moje pierwsze wrażenie to zapach przywołujący wspomnienia z dzieciństwa - tak pachniało w salonie fryzjerskim gdzie chodziłam z moją mamą. Lakier oprócz ładnego zapachu sprawia, że włosy są lekkie, nie posklejane, fryzura ma naturalny wygląd za co cenię ten lakier. minusem tego produktu jest to, że ten efekt utrzymuje się na moich włosach około 4 godziny. Myślę jednak, że w przyszłości jeszcze kupię ten lakier.

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1039970].usefull || 0 }}% pomocna.

Produkt poprawny

Produkt miałam przyjemność przetestować w ramach akcji Świat Aussie. Jestem wielką włosomaniczaką więc starannie staram się dobierać kosmetyki z którymi współpracuję.

Plusy:
+ nie skleja włosów
+ nie obciąża ich
+ piękny zapach
+ dobra aplikacja
+ poręczne opakowanie
+ nie podrażnia
+ nie plącze
+ nie podrażnia
+ połysk

Minusy:
- nie daje efektu push up
- utrwala fryzurę na 3,5
- cena

Produkt mnie nie zachwycił, ponieważ potrzebuję lakieru który trwale zabezpieczy moją fryzurę. Nie jest to produkt tani, a niestety nie spełnił do końca moich oczekiwań.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1038662].usefull || 0 }}% pomocna.

Lekki

Testowałam ten lakier w ramach współpracy z Aussie. Jako plus zaliczam to że jest lekki, nie obciąża włosów i utrwala na 3+/5. Więc jest to raczej produkt do średnio wymagających włosów lub do włosów które nie wymagają silnego utrwalenia. Ma przyjemny zapach i nie uczula. Na minus zaliczam dziwny atomizer, ale może tylko mi trafił się felerny.

Używam tego produktu od: 1miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1037353].usefull || 0 }}% pomocna.

Delikatny

Delikatny lakier na codzień. Nie skleja, nie usztywnia. Mam krótkie włosy i używam do stylizacji również pianki. Lakier dobrze wykańcza fryzurę, utrwala. Jednocześnie nie czuć go na włosach, nie skleja (chyba, że wypsikamy pół butelki), ładnie podkreśli fryzurę.
Właśnie to przychodzi mi do głowy, na myśl o tym lakierze, że jest delikatny :) Nie utrwali szalonej fryzury, ale gładki kok, grzywkę. Włosy będą trzymać fason, ale jednocześnie będą naturalne.
Może pomóc unieść włosy u nasady, ujarzmić jakieś odstające kosmyki.
Łatwo go zmyć. Dobry, łagodny lakier :)

Używam tego produktu od: 6-8 tygodni
Ilość zużytych opakowań: w użyciu jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1036136].usefull || 0 }}% pomocna.

Lakier jak najbardziej ok. Przede wszystkim:
* nie skleja włosów
* super pachnie
*nie uczula(bynajmniej mnie)
* włosy cały dzień świetnie ułożone
* nie obciąża włosów
* nie wysusza skóry głowy

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1036028].usefull || 0 }}% pomocna.