Elite Model's Fashion, Eponge Precision Oeuf (Gąbeczka jajko do makijażu)

Elite Model's Fashion, Eponge Precision Oeuf (Gąbeczka jajko do makijażu)

Pojemność 1 szt

Gąbeczka - jajko Elite do precyzyjnego, kompletnego makijażu twarzy. Ergonomiczna, nadaje jednolity kolor: część spiczasta – do specyficznych miejsc (kontury oka, skrzydełka nosa, blizny i pryszcze); część szeroka – do większej powierzchni twarzy (czoło, policzki, podbródek).

gąbki
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Nigdy w życiu

Kupiłam ten aplikator, ze względu na brak w Rossmannie ich gąbeczki z For Your Beauty, której używałam wcześniej. Była tylko ta, więc postanowiłam ją wypróbować... i popełniłam największy błąd w życiu. Gąbka jest OKROPNA. W dużym skrócie:
- Jest twarda, okropnie twarda, przez co jest bardzo nieprzyjemna dla twarzy i utrudnia to aplikację podkładu.
- Zmoczenie jej nie zwiększa ani trochę jej objętości, co w przypadku innych takich gąbek byłoby sprawą dziwną.
- Żeby wycisnąć z niej wodę potrzeba na prawdę duuuuuuuuużo sily,
- Mycie jest udręką. Zajmuje bardzo dużo czasu i mimo pozornej czystości gąbka w dalszym ciągu jest brudna.
- Aplikacja podkładu wręcz nie występuje - gąbka wpija kosmetyk i na twarz nie zostaje już nic.
- Pożera podkład. Dosłownie pożera. Ale o tym dalej...
- Czarę goryczy przelał fakt, że gąbkę kupiłam dokładnie 5 dni temu, natomiast wczoraj przy myciu zrobiła się w niej dziura (dla porównania, gąbka z Rossmanna wytrwała ponad 3 miesiące). Ale nie to było najgorsze. Dopiero dziura, która się w niej zrobiła ukazała w jakim stopniu gąbka pochłania podkład. Mimo DOKŁADNEGO mycia po każdym użyciu i mimo tego, że warstwa wierzchnia gąbki była zupełnie czysta - w środku była cała brudna od podkładu i kiedy nawet po uszkodzeniu próbowałam ją wyczyścić, nie dało rady. Cały czas była tak samo brudna.

Krótko mówiąc - odradzam. Lepiej kupić nawet tańszą Rossmannowską gąbkę niż tą. KOSZMAR.

Używam tego produktu od: Tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1, w trakcie

A miało być tak pięknie

Z racji braku tańszego blendera, który chciałam przetestować, zdecydowałam się na kupno tego. Firma ma porządne rzeczy, a przynajmniej taka była moja opinia, dopóki nie kupiłam tej gąbki.

Plusy:
- fajna w dotyku
- ładnie nakłada się nią podkład
- dobrze rozprowadza

Minusy:
- mimo zmoczenia jej przed użyciem nie zwiększa swojej objętości
- wchłania bardzo dużo podkładu, dlatego lepiej nałożyć podkład pędzlem i wtedy blendować
- bardzo ciężko ją umyć, mam wrażenie, że podkład mimo mycia zostaje w gąbce, zwykłe mydło w kostce daje dobry efekt, ale ciężko wymyć mydliny i wycisnąć ją do końca, co jest równoznaczne z długim czasem wysychania

Używam tego produktu od: Miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Jedno