Douglas, Devil Eyes Volume Mascara (Pogrubiająco - podkręcający tusz do rzęs)

Douglas, Devil Eyes Volume Mascara (Pogrubiająco - podkręcający tusz do rzęs)

Douglas tusz do rzęs Devil Eyes pogrubia rzęsy, a dzięki zakrzywionemu aplikatorowi podkręca i pokrywa tuszem każdą rzęsę. Włosie aplikatora tworzy również efekt push-up na rzęsach, podkreślając nawet te najdrobniejsze.

Zaiste dzieło szatana.

Nie, nie i jeszcze raz nie.
Zacznę od plusów: otóż co to samej formuły tuszu i efektu nic nie mam. Świetna gęsta formuła, nie kruszyła się ani nie drazniła. Za wygląd rzęs dostawałam komplementy, były piękne wydłużone i zagęszczone, dało się dokładać kolejne warstwy i stopniować dramaturgię spojrzenia. Więc w czym problem?
W. Beznadziejnej. Szczoteczce.
Jej design nie ma sensu. Składa sie z 4 rzędów grzebyków, po jednym na każdą stronę trzonka. Ani tego za bardzo obracać, ani stosować pojedynczo. Tusz osadzał się pomiędzy grzebykami. Nakładanie wymagało maksimum skupienia, a i tak w najlepszej wersji tusz był wszędzie poza rzęsami, w najgorszej szczotka trafiała w moje oko. Lubię docierać do nawet najmniejszych rzęs i do ich nasady, tutaj było to karkołomnym wyzwaniem.
Z ulgą wyrzuciłam do kosza jak tylko mi się skończył.

nie polecam

Tusz skleja rzesy a nie pogubia, poza tym po kilku uzyciach zbrylil sie.
Cena nie jest adekwatna do oferowanego produktu.
Mozna kupic o wiele lepszy produkt za ta kase.

działa jak tani z rossmanna ale za większą kwotę

Skuszona opakowaniem oraz namową konsultantki douglas zakupiłam ten tusz.Jednak mnie nie zachwycił choć mam gęste,dosyć długie rzęsy więc jedynie co wymagam to rozdzielenie,pogrubienie,może lekkie wydłużenie,brak grudek,sklejania oraz obsypywania się i rozmazywania przez cały dzień niestety ten tusz zawiódł po części...

Plusy tego tuszu?
-ładne opakowanie
-szczoteczka całkiem wygodna w użytkowaniu

+/-całkiem dobrze rozczesuje rzęsy ale trzeba się namachać
+/- silikonowa szczoteczka w łuk wygięta,nie każdy lubi

Minusy:
-słaba pigmentacja koloru
-marnie pogrubia nawet jak nakładam 3-4warstwy
-robi grudki
-nie podkręca
-odbija się
-rzęsy wyglądają na suche wióry
-kruszy sie a usuwając okruchy spod oczu rozmazują się i tworzą czarny plamy
-wysoka cena a nie wart jest wart nawet 5zł

Używałam ten tusz wpierw przez tydzień(potem drugi tydzień gdy odleżał) gdy był nowy i świeży,potem zrobiłam sobie z nim przerwę na 3tyg by sprawdzić czy z czasem jak odleży stanie się konsystencja ciekawsza,niestety efekty były jeszcze gorsze ponieważ zaczął robić okropne grudki a tusz na rzęsach wysychał tak mocno że wyglądały jakbym nie zmywała tuszu przez 2 dni...

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Diabelskie spojrzenie łani.

Paliłam się na tą maskarę od dawna. Trochę odstraszała mnie cena. No ale w końcu odważyłam się i zaryzykowałam. Nie żałuję. W końcu mam takie rzęsy o jakich marzyłam od dawna, czyli:
- podkręcone
- wydłużone
- pogrubione
- uniesione
- rozczesane.
Nie wiem czy są to oczy diabła czy oczy łani...dla mnie coś pomiędzy. Tusz bardzo łatwo się zmywa micelem. Jedyne co odstrasza to cena, ale dla takiego efekty warto uzbierać pieniążki, a potem uwodzić rzęsami.

Używam tego produktu od: prawie 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie.