Kavai, Pędzel do korektora i podkładu nr 22

Kavai, Pędzel do korektora i podkładu nr 22

Pędzel Kavai nr 22 przeznaczony do nakładania i mieszania podkładów. Doskonale sprawdza się przy nakładaniu produktów płynnych i kremowych (podkład, korektor, róż). Niezawodny również podczas aplikacji pudru i kosmetyków mineralnych. Subtelny kształt włosia idealnie przylega do twarzy, co umożliwia wykonanie profesjonalnego makijażu, bez efektu maski.
Pędzel Kavai nr 22 został wykonany z wysokiej jakości dwukolorowego taklonu (syntetycznego włosia wegańskiego). Główkę z miękkiego, puszystego i delikatnego włosia umieszczono w aluminiowej skuwce na drewnianej, czarnej rączce. Dbałość o detale i solidne wykonanie sprawia, że pędzel nie gubi włosia, jest elegancki i łatwy w utrzymaniu czystości. Zaletą syntetycznej włókniny jest brak chłonności kosmetyków płynnych. Odpowiednia miękkość i elastyczność sprawia, że nie podrażnia ono delikatnej skóry powiek.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Super

Świetnie się sprawdza do podkładu. Nigdy wcześniej nie używałam pędzli do podkładu, więc trochę się martwiłam czy nie będzie "wchłaniał" go między włoski. Ale w rzeczywistości wydajność bardzo dobra i większość podkładu faktycznie znajduje się na twarzy, czyli tam gdzie trzeba.
Miękki, dobrze rozprowadza, nie gubi włosków. Pędzle Kavai jak zwykle niezawodne.
Polecam!

(Szkoda że teraz robią je z błyszczącymi rączkami, bo matowe mi się bardziej podobały, ale to taki drobiazg)

bardzo fajny

jest to mój pierwszy pędzel do podkładu i na jego rzecz na razie rezygnuję z gąbki :)
+bardzo ładnie rozprowadza podkład,
+uzyskujemy większe krycie niz w przypadku aplikowania rękami lub gąbką
+jest porządnie wykonany
+bardzo wysoka jakość w stosunku do ceny

minusów na razie nie zauważyłam

Ilość zużytych opakowań: jeden pędzel