L`Oreal Paris, Volume Million Lashes, Feline Mascara (Tusz do rzęs)

L`Oreal Paris, Volume Million Lashes, Feline Mascara (Tusz do rzęs)

Maskara L’Oreal Paris Volume Million Lashes Feline posiada wyprofilowaną szczoteczkę Millionizer, któa nadaje rzęsom objętość i podkręcenie, aż po same końce.
Błyszcząca formuła z drogocennymi olejkami: arganowym, kameliowym i z kwiatu lotosu nadaje rzęsom zmysłową objętość.

NA TĄ CHWILĘ MÓJ HIT !

Używam go obecnie,aczkolwiek mam super długie i gęste rzęsy po stosowaniu serum więc nie wiem czy to dlatego?czy jest taki dobry?
Bardzo ładnie je podkreśla,unosi i pogrubia,ale nie przesadnie(nie lubię efektu sztucznych rzęs) Dodatkowo mam go już chyba rok!!!
Cena jest dosyć wysoka,ale po pierwsze to w końcu L`OREAL ,a po drugie można go wyhaczyć taniej w promocji lub w drogerii internetowej

Tusz jednej warstwy

Mam mieszane uczucia odnosnie tego produktu. Dla mnie jest to tusz, ktory sprawdza sie tylko wtedy, gdy naloze jedna warstwe - efekt jest estetyczny, delikatnie podkreslone rzesy bez sklejenia i grudek. Jednak ja wole mocniej podkreslone rzesy i zawsze nakladam druga warstwe. I tu sie zaczynaja schody - tusz zaczyna sie rolowac i sklejac wloski, tworzy owadzie nozki. Dlatego tez nie kupie go ponownie.

Najlepszy od lat

Jestem wierna temu tuszowi od dawna. W międzyczasie zdradzałam go z innymi...i zawsze wracam z podkulonym ogonem :)
Plusy:
- nie osypuje się i nie odbija, a mimo to łatwo się zmywa
- piękne opakowanie
- przyjemny zapach
- dostępność
- daje bardzo ładny efekt podkręconych i wydłużonych rzęs
CUDOWNY!!!
Minusów nie widzę - no, może cena, ale teraz cały czas są jakieś promocje.
Koniecznie spróbujcie!

Wykorzystała: kilka próbek

Moja opinia

Niezły tusz, bardzo dobrze wydłuża rzęsy lecz niestety jak dla mnie zbyt gęsty, zdecydowanie jest go za dużo na szczoteczce po wyjęciu, przez to rzęsy się sklejają. Dość szybko też wysycha, ale ogólnie nie jest zły. Szczoteczka w moim typie, silikonowa i ma wygodny kształt.

Przeciętny

Tusz nie zachwycił mnie aż tak jak jego podstawowa wersja. Nie rozdziela dobrze rzęs i średnio je wydłuża. Zaletą jest jednak, że je podkręca i nieco pogrubia.
Jest trwały i nie osypuje się w ciągu dnia. Daję mocne 3 bo uważam, że w tej cenie można znaleźć o wiele lepszy tusz.

Tusz do rzęs L'Oreal Paris, Volume Million Lashes, Feline.

Bardzo lubię ten tusz także i za to, że w ogóle się nie osypuje, nie kruszy, zmywam go wieczorem w takim stanie, w jakim go nałożyłam. Łatwo się go zmywa płynem do demakijażu od @nivea_pl , posiada wyprofilowaną silikonowa szczoteczkę , która nadaje objętość, wydłuża i pozwala podkręcić rzęsy, aż po same końce co daję razem cudny efekt wręcz sztucznych rzęs

Podkreśla rzęsy

Fajny tusz do rzęs L'Oreal Million Lashes Feline NOIR , który mam od przyjaciółki. Tusz nadaje moim rzęsom głęboką czerń, ładnie podkręca je, co powoduje, że spojrzenie moich oczu robi się tajemnicze i uwodzicielskie. Tusz nie skleja rzęs, nie grudkuje się a potem nie osypuje. Niestety szczypią mnie po nim oczy i łzawią a nie mam żadnej alergii. Zmywa się on łatwo zwykłym płynem do demakijażu oczu.

Bez szału

Tusz podkręca rzęsy, nadaje objętości i pięknego czarnego koloru, ale jednak potrafi skleić rzęsy. Jest wydajny, trwały i łatwo się zmywa, choć podrażnia moje wrażliwe oczy podczas demakijażu.
Myślę, że najsłabszym punktem maskary jest jej zbyt ruchoma szczoteczka, która potrafi się wygiąć w najmniej spodziewanym momencie, a tusz ląduje nie tam, gdzie należy.
Maskara nie jest najgorsza, ale za tak wysoką cenę oczekuje lepszej jakości.

Prawie same plusy.

Tusz jest świetny, tylko mi trochę skleja rzęsy. Boli mnie to, ale i tak jest dobry. Nie kupię go ponownie, chyba, że na jakiejś promocji, ale jeżeli nie interesuje Was kasa to polecam :) i polecam uważać na szczoteczkę, bo mi się rozwaliła :(

Najlepszy

Ten tusz ma u mnie miano najlepszego kosmetyku. Wygięta szczoteczka ułatwia aplikację i dociera do każdego włoska. Tusz wydłuża rzęsy i pęknie je rozdziela, jednak u mnie ich nie pogrubia (w tym celu używam dodatkowo fioletowego tuszu od L'oreal). Po nałożeniu na rzęsy utrzymuje się cały dzień, nie osypuje się i nie trzeba go poprawiać. W dodatku bardzo ładnie pachnie. Nie zauważyłam też, aby źle wpłynął na kondycję moich rzęs. Co więcej super łatwo zmywa się go z oczu i jest wydajny. Bardzo polecam!

Nie polubiliśmy się

Moim ulubionym tuszem od lat jest Collosal Volume z Maybelline i jeszcze nie znalazłam takiego, który by go przebił. Z tego tuszu byłam średnio zadowolona przez 2 miesiące, a teraz, gdy już się kończy w końcu zaczęliśmy się dogadywać. Koszmarnie sklejał mi rzęsy. Trudno go zmyć. Dopiero teraz, gdy lekko przysechł i na szczoteczce jest go mniej jestem z niego zadowolona, bo rzęsy ładnie podkręca i podnosi oraz rozdziela i wydłuża, a wcześniej miałam jedną, czarną rzęsę :) Właściwie to skrzydło kruka.

Najlepszy tusz L'Oreal !

Maskara L’Oreal Paris Volume Million Lashes Feline posiada wyprofilowaną szczoteczkę , która nadaje objętość, wydłuża i pozwala podkręcić rzęsy, aż po same końce co daję razem cudny efekt wręcz sztucznych rzęs, bądź jak producent zapewnia efekt miliona rzęs. Cudna błyszcząca formuła, która zawiera (pewnie w niewielkiej ilości) olejki: arganowym, kameliowym i z kwiatu lotosu nadaje rzęsom zmysłową objętość i połysk. Idealna szczoteczka dla każdego rodzaju rzęs sylikonowa wyprofilowana z różną długością "włosia", pozwala na dokładne wymalowanie rzęs nawet w kącikach oczu. To co w nim uwielbiam, to t że tusz daję rzęsą dosłownie wszystko czego można wymagać od tuszu, a przy tym nie skleja rzęs, nie kruszy się, nie odbija na powiekach jest bardzo trwały i wydajny. Tusz należy do moich ulubieńców. Polecam