Avon, Scent Essence, Vibrant Fruity EDT

Avon, Scent Essence, Vibrant Fruity EDT

Soczyste i kusząco słodkie owoce przyciągają świeżością i energią, której nie sposób się oprzeć.

Kategoria: owocowo-kwiatowa

Nuty zapachowe: dojrzałe jeżyny, kwiaty jabłoni, delikatny aromat drzewny

bardzo mocno owocowe

Uwielbiam ten zapach na okres wiosenno-letni. Jest beztroski, radosny, żywy, intensywny, bardzo mocno owocowy. Na wyjście ze znajomymi, grilla czy wypad za miasto świetny. Wydaje mi się, że nada się zarówno dla młodych kobiet, jak i tych dojrzałych. Opakowanie proste, bez zbędnych dodatków, wygodny atomizer. Pojemność 30 ml byłaby ok, gdyby nie fakt, że słabo tutaj z trwałością. Wytrzymują najwyżej kilka godzin, a i to nie zawsze. Przy takiej pojemności słabo z wydajnością, bo trzeba je poprawiać w trakcie dnia. Odświeżają i energetyzują, dlatego to moja chyba 3 buteleczka. Na lato w sam raz. W dodatku na promocji można je złapać za mniej niż 20 zł, więc aż tak nie bije po kieszeni, nawet, jeśli słabo z wydajnością.

słodkie jeżyny

Jeśli miałabym opisać Vibrant Fruity jednym słowem, byłoby to "słodki!". Wyraźnie można w nim wyczuć kwiatowe nuty i delikatne jeżyny, jednak poziomem słodyczy mógłby zabić niejednego cukrzyka.
Myślę, że dobrze sprawdzi się jako zapach dla młodych dziewczyn na ciepłe dni, jednak nie polecam go nikomu, kto nie chce pachnieć jak landrynka.

energizujący, owocowy zapach

owocowo-kwiatowa kompozycja, bardzo przyjemna, idealna na czas wiosenno-letni, nie jest ciężka, nie przytłacza, nie męczy, wręcz przeciwnie, energizuje i, w moim wypadku, pozytywnie wpływa na nastrój,
zapewne ten zapach, jak i cała seria jest bardziej dedykowany dziewczynom i młodym kobietom, jednak wg mnie i dojrzałe kobiety czułyby się w nim znakomicie, jeżeli lubią owocowe, radosne, lekko słodkie nuty,

jest to woda toaletowa, utrzymuje się kilka godzin, zapach przyjemnie się rozwija i nosi się go komfortowo, na promocji mozna kupić za kilkanaście do 20zł - cena adekwatna

Całkiem przyjemny

Dojrzałe jeżyny, kwiaty jabłoni i aromat drzewny. Całkiem przyjemna kompozycja. Niby owocowo-kwiatowa kompozycja, ale ja bym chyba tu postawiła na owoce, a to chyba sprawka tej jeżyny. Po doświadczeniach z kwiatem jabłoni przekonałam się, że dodaje on mocnej świeżości i orzeźwienia. Przyjemny, słodki oraz świetnie sprawdzający się na wiosnę-lato zapach. Beztroski, bardzo kobiecy i przetkany nicią subtelności. Lekkość tej kompozycji powoduje, że ani nas nos nie zaboli, ani głowa. Spotkałam się już wcześniej z zapachami z serii Scent Essence i nie byłam z nich zadowolona, bo były zbyt proste, monotonne, nie rozwijały się oraz były nieprzyjemne. Tutaj ku mojemu zaskoczeniu jest kompletne przeciwieństwo i zrobiło to na mnie mocne wrażenie. Jednak nie spodobała mi się tutaj strasznie trwałość tego zapachu. Krótkotrwały i szybko znika niezależnie od tego czy używamy go na ubraniach czy na skórze. Na tym traci również wydajność za co drugi minus. Przy okazji jeśli chodzi o intensywność to moim zdaniem kompozycja jest bardzo przywiązana do skóry i "nie ciągnie się" za nami. Cena uważam, że w tym przypadku jest za wysoka, bo szybko ten zapach kończy się i znika z półki.

Zapach jest całkiem przyjemny, ale również ulotny. Myślę, że kompozycja znajdzie swoich fanów, ja natomiast szukam czegoś bardziej długotrwałego i intensywnego.

Słodkości.

Najsłodsze z perfum, jakie stoją na mojej półce. Zapach typowo dziewczęcy, ale delikatny i lekki. Są długotrwałe, co równa się z ich wydajnością.

+delikatne.
+dziewczęce.
+słodkie.
+zapach nie dusi.
+długotrwałe.
+wydajne.

Przepiękne

Rzadko kiedy aż tak zachwycam się perfumami Avonu, ale właśnie nadszedł ten moment. Vibrant Fruity doskonale pasuje jako nazwa tego zapachu, perfumy pachną owocami, bardzo mocno, żywo, intensywnie. Idealne na lato, na plażę, na grilla, takie beztroskie, infantylne do bólu. Radosne, pozytywne. Będą najodpowiedniejsze dla nastolatki, ale z powodzeniem mogą ich używać także i dojrzałe kobiety, Nie zaryzykowałabym ich używania do pracy, ale na kawę po pracy porą letnią - czemu nie?

Bardzo słodkie, a poza tym owocowe, wręcz killer.
Czuję bardzo mocno i wyraźnie jeżyny, a poza tym nie potrafię wyróżnić poszczególnych składników kompozycji, trochę malina, trochę brzoskwinia.
Słodko, lekko i przyjemnie.

Taki nijaki

Używałam go kilka miesięcy temu i w tej chwili nawet nie jestem w stanie przypomnieć sobie dokładnie jego zapachu, musiał więc być mało interesujący... W serii Scent Essence bardzo podobają mi się te flakoniki - niewymyślne oraz wygodne w użyciu i transporcie ;) dlatego wypróbowałam wszystkie zapachy - z lepszym lub gorszym skutkiem... Vibrant Fruity denerwował mnie swoją trwałością, a raczej jej brakiem, więc po zużyciu 1/4 flakonika oddałam go córce znajomej. 11letniej dziewczynce się spodobał, miała "zabawkę" na wakacje i psikała nim wszystkie ubrania :D Marzena46 napisała: "Letni zapach dla bardzo młodych dziewczyn- taki wakacyjny- na wakacje na wieś do babci." - i jest to puenta idealna!
Podsumowując:

ZALETY:
:) opakowanie - 4/5 (Proste, wygodne, brak zamknięcia zupełnie w niczym nie przeszkadza, ale "spinka" zabezpieczająca mogłaby być z materiału innego niż plastik)
:) cena - 5/5 (Biorąc pod uwagę ceny wód toaletowych ogółem, często jest w promocji)

WADY:
:( zapach - 1/5
:( intensywność - 1/5 (Przez pierwsze kilka minut jest intensywny, później zapach szybko znika)
:( trwałość - 0.5/5
:( wydajność - 0.5/5 (Szybko się ulatnia, więc trzeba często odświeżać)
:( cena - 1/5 (Biorąc pod uwagę cenę TEGO produktu konkretnie)

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: Pół

Milutki, lekki odświeżaczek

To kolejny z tej serii i jest całkiem do przyjęcia w czsie letnich upałów. miły sympatyczny zapach . Słodkie dojrzałe jerzyny fikuśnie mieszają się z kwiatem jabłoni. Po jkimś czasie włanczają się drzwene aromaty i dalej jest przyjemnie. Trwałość nie jest powalająca, ale latem zawsze cęściej się odświeżamy, więc może być. Mału,zgrabny pojemnik zachęca do wrzucenia do torby lub torebki. Cena jest niska, wię trudno wymagać rewelacji. Ja kupiłam w cenie katalogowej w zestawie z balsamem do ciała Skin So Soft za 20pln. Z innych zródeł nie interesuja mnie kosmetyki. Mam pewność, ze produkt jest świeży i nie podrobiony.

Używam tego produktu od: od 2tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

Delikatny świeżaczek.

Na początku bardzo intensywny zapach alkoholu, dosłownie bije po nosie. Potem jest faza kwaskowa i w końcu spokojnieje:)na skórze i czuć kwiatuszki i owocki-jest lekko, zwiewnie i przyjemnie-zapach na codzień-nie ma w sobie niczego fajnego i intrygującego.Lubię się nim psiknąć po domku, gdy mam dzień kapciowy:)odświeża i pachnę sobie nim tak nijak, ale pachnę i mi lepiej:)Trwałość jak na edt i Avon dobra-kilka godzinek utrzymuje się na skórze, na ubraniach nie wiem, nigdy nie wychodziłam w nim z domu.Letni zapach dla bardzo młodych dziewczyn- taki wakacyjny- na wakacje na wieś do babci.Cena katalogowa:((, ja kupiłam za 15 zł na Allegro i tyle może jest wart.Ogólnie nic ciekawego.

Używam tego produktu od: ukazania się w katalogu
Ilość zużytych opakowań: męcze jedno 50 ml.