NYX, Invincible Fullest Coverage Foundation (Mocno kryjący podkład do twarzy)

NYX, Invincible Fullest Coverage Foundation (Mocno kryjący podkład do twarzy)

Nowy podkład marki NYX Invincible Fullest Coverage Foundation zapewnia niezwykle mocne i długotrwałe krycie, a jednocześnie wygląda bardzo naturalnie. Mocno napigmentowana formuła podkładu pomoże ukryć nawet najbardziej wymagające niedoskonałości, takie jak mocne przebarwienia skóry. Po aplikacji, skóra jest aksamitnie gładka, matowa i nieskazitelna.

Krycie
mocne
fluidy
kryjące, matujące
w tubce

Kryjący nie matujący

Dostałam ten podkład w prezencie do przetestowania. Pierwsze wrażenie jakie na mnie sprawił było dość pozytywne. Jest bardzo gęsty i kremowy co zapowiada dobre krycie. Krycie faktycznie jest ale do tego lekko wilgotne, kremowe wykończenie. Podkład nie zastyga na naszej twarzy, dlatego trzeba go zaraz obficie przypudrować aby nie ślizgał się oraz nie powchodził w zmarszczki. Ja mam cerę mieszaną i z moją skórą ten podkład nie za bardzo się polubił, miałam cały czas uczucie "podkładu" na twarzy i takiej tłustej warstwy. aczkolwiek krycia nie można mu odmówić. Nie chciałabym uznać go za generalnie zły podkład, raczej nie dostosowany do mojego typu skóry. Pewnie na skórze suchej zachowywałby się dużo lepiej.