For Your Beauty, Janin, Haarbänder (Gumki do włosów)

For Your Beauty, Janin, Haarbänder (Gumki do włosów)

Pojemność 2 szt

For Your Beauty gumka do włosów sprężynka, która nie ciągnie i nie wyrywa włosów. Nie posiada metalowych spojeń, więc jest bezpieczna dla włosów.

gumki
Wykonanie
plastikowe
Kształt
okrągłe

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Fajne, bo nie wyrywają włosów

Nie wyrywają włosów. Są idealne do zawiązania warkocza np. po wtarciu maski albo podczas zabiegu olejowania. Alternatywa dla tradycyjnych gumek, które strasznie się rwą.

Nie lubię tych gumek

Gumki te kompletnie nie trzymają moich włosów, zdarza sie że włosy potrafią splątać się w te gumeczki ale są dobrze wykonane nie niszczą się po tylu szarpaniach które wykonałam :D

Moje ubione

Jako posiadaczką kręconych włosów zawsze bardzo cierpię kiedy gumka do włosów we włosach właśnie mi się zapląta. Nie jest to mile uczucie. Próbowałam już kilku rodzajow6tych gumowych sprężynek, ale te okazały się najlepsze. Po zdjęciu z włosów bez problemu wracają do poprzedniego kształtu, nie plączą się we włosach i nie ciągną ich przy zdejmowaniu, co chroni je przed uszkodzeniami i wyrywaniem. Wykonane są z dobrej jakości gumy, mam od kilku miesięcy i są jak nowe.

Super

Gumki te są bardzo świetne, wszesniej używałam zwykłych gumek do włosów,teraz nie wyobrażam sobie powrotu do nich. Te gumki są naprawdę fajne, świetnie trzymają włosy,czy to w koku czy w kucyku, włosy się nie wyrywają, nie wplątują w gumkę,co czasami mi się zdarzało przy zwykłych. Ja jestem niech bardzo zadowolona;)

Zależy od fryzury

Mam włosy kręcone, szorstkie, i zniszczone. Bardzo łatwo je splatac...
Gumki sprawdzają się przy kucykach i nie skomplikowanych fryzurach. Gorsza sytuacja powstaje, gdy chcemy zrobić koczek i inne przeplatance. Rozwinięcie potem takiego koczka graniczy z cudem. Nie wspomnę o przrklenstwach i łzach. No i gratis wyrwane włosy.
Gumki na dodatek po pewnym czasie się rozciągają i mają odkształcenia.

O nieee!

Zdecydowanie nie dla mnie, gumki tylko ładnie wyglądają, ale wcale nie sprawdzają się. Gumeczka rozciąga się i słabo trzyma, a przy ściąganiu ciągnie włosy. Wiązała nią koczki i potrzebowałam dość mocnego rozciągnięcia więc sprawdziły się, po kilku użyciach nie wracają do poprzedniego stanu.

Ok

Są tanie, a ja jeszcze kupiłam je na promocji ;) Szczęściara ze mnie ;)
No moim zdaniem są jak najbardziej ok. Zawsze wracają do swojego pierwotnego kształtu, Po czasie jednak trochę nie rozciągnęły i szarpią włosy, ale tylko wtedy gdy zdecyduję wyszarpać ją z włosów niczym dzik ;)
Za taką cenę dwie gumki? Warto kupić

Niewypał

Gumki ciągną i wyrywają włosy jak każde inne.Poza tym szybko się rozciągają. To teoretycznie tylko kilka złotych, ale i tak irytuje. Zapewne w tej cenie nie znajdzie się "sprężynek" o lepszej jakości.

Jednorazówki.

Gumki trzymają włosy w miarę "ściśle" i przylegająco najwyżej do 1-2 użyć.
Potem gumka znacznie się rozciaga i w praktyce nadaje się co najwyżej do bardzo luźnego i niedbałego trzymania włosów (włosy mam do łopatek i w miarę grube).
Na trzeci dzień od stosowania miałam już gumkę rozciągnietą prawie dwa razy do stanu w którym była zakupiona.
W efekcie przeznaczone są co najwyżej do niedbałego, domowego looku, gdy wystarczy spiąć włosy byle czym by nie przeszkadzały.
Do fryzur w którym liczy się dobre "spięcie" i "trzymanie" włosów oraz ogólny estetyczny wygląd, choćby to był zwykły koński ogon te gumki w mojej ocenie się w ogóle nie nadają i nie spełniają swojej roli.
Plusem jest to, że można je stosować w kąpieli, gdyż nie moczą się tak jak klasyczne gumki z materiału.

ZALETY:
-gumki dobrze trzymają fryzurę
-nie zostawiają śladu na włosach
-nie wyrywają włosów
-można stosować jako ozdoba
-nie ciągną włosów
-są bardzo wygodne
WADY BRAK

dobre

Lubie je za idealne utrzymanie wlosow w kucyku. Wlosy nie wychodza ani nie opadaja. Nie wyrywa wlosow ani ich nie placze. Nie wyobrazam sobie juz zycia bez tych gumek :)

Super trzymają włosy

Są to jedyne gumki, która utrzymują moje włosy. Jestem posiadaczką gęstych, długich włosów i ciężko je utrzymać czymkolwiek. Te gumki spełniają swoje zadanie. Świetnie sprawdzają się w utrzymaniu codziennego koka. Jak dla mnie są trochę za grube. Rozciągają się po jakimś czasie ale nadal dobrze działają.