Sante Naturkosmetik, Family, Glanz Shampoo Orange & Kokosnuss (Szampon do włosów zniszczonych `Pomarańcza i kokos`)

Sante Rodzinny szampon z bio - olejekiem z pomarańczy i z bio - kokosem, o świeżym cytrusowym zapachu. Dzięki specjalnie wyselekcjonowanym tenzydom pochodzenia roślinnego, dokładnie oczyszcza włosy i skórę głowy. Pielęgnacyjna formuła tego szamponu, zawierająca sok z bio - aloesu, inulinę* i ekstrakt z kokosa, dodaje włosom energii i objętości. Osłabione, matowe włosy stają się bardziej elastyczne i pełne blasku.

Nie podzielam entuzjazmu koleżanki...

Dla mnie 1 z najgorszych szamponów, jakie kiedykolwiek używałam. Jestem wręcz zdziwiona opinią poprzedniczki. Bo ten szampon to naprawdę tragedia. Kupiłam, będąc w Niemczech. Dobrze, że najmniejszą pojemność :) Szampon jest niewydajny, bardzo dużo trzeba go zużyć na 1 mycie głowy. Plus za zapach. I na tym plusów koniec. Średnio się pieni. Włosy są po nim okropne, twarde. Miałam ogromny problem, by je rozczesać. Sporo włosów wyrwałam razem ze szczotką, która też się popsuła podczas tej męki rozczesywania. Nie zauważyłam, by włosy lśniły. Nie polecam nikomu, naprawdę.

Najlepszy!

Szampon występuje w 3 pojemnościach 200/500/950ml w cenach odpowiednio ok. 18/32/45zł.
Od szamponu nie oczekuję cudów: ma odpowiednio myć włosy.
Jednak ten szampon jest jedynym przy którego użytkowaniu ludzie komplementują moje włosy a dokładniej, że mają piękny połysk :). I jest to ewidentnie sprawką tego szamponu a nie masek czy odżywek (sprawdziałam).
To sprawia, że ten szampon jest moim hitem ale oprócz tego ma też wiele zalet :).

Na plus:
+ delikatne lecz dokładne oczyszczenie włosów i skóry głowy
+ BLASK po użyciu
+ skład (obecność SLS nie jest wg mnie minusem)
+ nie podrażnia i nie uczula
+ zapach
+ opakowanie (duże zawiera pompkę)
+ konsystencja (żelowa, dobrze się pieni)
+ wydajność (dzięki konsystencji wystarczy niewielka ilość)
+ cena (patrząc na ile on starcza to nie jest wygórowana)

Na minus:
- ciężko z dostępnością. W DM dostępny tylko w pojemności 200ml.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania po 950ml