Avon, Planet Spa, Herbal Steam Bath, Body Scrub (Wygładzający peeling do ciała)

Avon, Planet Spa, Herbal Steam Bath, Body Scrub (Wygładzający peeling do ciała)

Wygładzający peeling do ciała Avon Planet Spa Herbal Steam Bath Body Scrub z ekstraktami z drzewa cedrowego i eukaliptusa usuwa martwy naskórek, odświeża i dodaje skórze energii. Przywraca jej jedwabistą miękkość i gładkość.

uwielbiam!

Mój absolutnie ukochany produkt do peelingu ciała (mam nadzieję że Avon pozostawi go w stałej ofercie).
Ma piękny zapach, jest on może nieco specyficzny, ale kojarzy się z czymś naturalnym, spa, taką eko - pielęgnacją.
Konsystencja jest przyjemna, drobinki nie są zbyt agresywne, przede wszystkim jest odpowiednio gęsty i nie spływa od razu z mokrej skóry jak niektóre peelingi.
Stosowałam też na suchą skórę przed prysznicem i również dobrze się sprawdzał.
Nie podrażnia skóry, zostawia ją świeżą i oczyszczoną - bardzo, bardzo udany produkt, polecam z pełnym przekonaniem, wart swojej ceny.

W końcu normalny peeling

Bardzo dobrze ściera-ale też nie drastycznie
Delikatne drobinki
Skóra wygładzona
Konsystencja akurat jak do ciała nie za rzadka nie za gęsta
Zapach trochę przypomina mi "delikatną mięte" lekko pobudzający
Opakowanie bardzo fajne i z otworu nic się nie leje po mimo tego,że stoi "do góry nogami"
Nie podrażnia
Ładnie się pieni-co mnie zdziwiło pozytywnie
Cena 17,99 za 200 ml-ale warto!

Używam tego produktu od: ok.2miesięcy

Dodaje energii

Bardzo dobry produkt. Ma mila zielona konsystencję, z mnóstwem drobinek. Nie są zbyt agresywne, ale działają zdecydowanie. Wytwarza miłą kremową pianę,, która przyjemnie łagodzi ścieranie. Zapach jest bardzo ładny. Aromat drzewa cedrowego dominuje i dosyć długo się utrzymuje. Po takim peelinguje skóra nabiera odżywienia i gładkości. Jest pracy tym nawilzona , nabiera zdrowego kolorytu a cale ciało nabiera energii. Czuje się cudownie zrelaksowana. Zamkniettyy w zielonej miękkiej tubce z odchylanym korkiem. Warto wypróbować.

Używam tego produktu od: od 2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: zaczete pierwsze opakowania