Yonelle, H2O, Infusion Hydrolipid Cream (Hydrolipidowy krem infuzyjny)

Yonelle, H2O, Infusion Hydrolipid Cream (Hydrolipidowy krem infuzyjny)

Yonelle H2O Infusion Hydrolipid Cream to krem na dzień i na noc o rewelacyjnie szybkich efektach nawilżających i odmładzających wygląd skóry. Zaraz po użyciu pojawia się uczucie liftingu i nasycenia skóry wilgocią. Cera poprawia się niemal z dnia na dzień. Następuje wypełnienie i redukcja zmarszczek nawet o 30% po 2 tygodniach. Skóra zyskuje młodzieńczą świeżość i koloryt, staje się zachwycająco gładka i jędrna. Tajemnicą kremu Yonelle H2O Infusion Hydrolipid Cream jest użycie ceramidów i hexapeptydu-37 oraz innowacyjny mechanizm wielopoziomowego nawadniania, tworzący w skórze swoistą zasadzkę na wodę. Dzięki niej poprawa nawilżenia naskórka jest długotrwała i rekordowo wysoka, nawet o 100%.

krem
w słoiczku
<50ml
uniwersalne

Rewelacyjny

Nie znoszę kupować kremów i balsamów, bo rzadko który daje zadowalające efekty i przynosi ukojenie mojej wyjątkowo suchej skórze. Ten krem był strzałem w dziesiątkę. Przynosi natychmiast ukojenie napiętej skórze, dogłębnie i wspaniale nawilża na długo, nie na chwilę jak większość kremów. Mimo potężnej dawki nawilżenia - nie pozostawia skóry tłustej i błyszczącej i sprawdza się wspaniale pod makijaż. Zdecydowanie polecam - świetny krem!

No i nareszcie...

...coś satysfakcjonującego.
Po wyjściu spod prysznica moja skóra jest natychmiast ściągnięta, od razy "wypija" kremy lekkie i nic się nie zmienia. Za to tłuste nie chcą się wchłaniać i powodują mocne zaczerwienienia w miejscach przesuszeń.

Ten krem jako pierwszy dał mi wrażenie faktycznej ulgi. Ma bardzo lekką konsystencję, bardzo fajnie się rozprowadza i jest wyjątkowo wydajny. Szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu, idealny pod makijaż. Krem się prawie całkowicie wchłania, ale skóra przestaje być napięta. Po kilku tygodniach stosowania widzę wyraźne złagodzenie zmarszczek mimicznych, które u mnie generowała głównie bardzo sucha i wrażliwa skóra.

W składzie jest kilka składników komedogennych, ale na sobie nie zauważyłam niepożądanych reakcji, zachowanie odpowiedniej higieny powinno rozwiązać problem. Zauważyłam, też że w ciągu dnia buzia mniej się błyszczy, co przypisuję temu, że krem faktycznie reguluje poziom nawilżenia w głębszych warstwach.