Blistex, Lippen Balsam (Balsam do ust)

Blistex, Lippen Balsam (Balsam do ust)

Natychmiast pomaga spierzchniętym ustom. Powleka usta naturalną powłoką ochronną i wygładza skórę. Krem bardzo dobrze się wchłania i daje natychmiastowy wyczuwalny efekt na spierzchniętych i podrażnionych ustach. Blistex zawiera kamforę, tymianek i czysty olejek miętowy. W porównaniu z innymi tego typu produktami, Blistex ma wysokie właściwości nawilżające i kremową konsystencję. Daje się łatwo nakładać na powierzchnię ust, dzieki specjalnemu aplikatorowi. Bez środków konserwujących. Z filtrem słonecznym 10. Testowany dermatologicznie.

Świetny balsam

Używam go o każdej porze roku przyjemnie chłodzi usta latem a zimą nie pozwala pierzchnąć.

Cudo!

Po używaniu zwykłych pomadek moje usta były bardzo wysuszone. Koleżanka poleciła mi Blistex i okazało się to dla mnie zbawieniem!

Przy pierwszym użyciu, miętowy zapach i smak nieprzyjemnie dawał się we znaki, a na dodatek usta trochę szczypały. Ale nie zmyłam, chciałam dać mu szansę - i opłaciło się. Usta były bardzo nawilżone, nawet na kilka godzin.

Stosowałam dwa razy dziennie ok. przez miesiąc i moje usta wróciły do normalności - są gładkie, nawilżone. Mimo tego, że Blistex używam już tylko 2/3 razy w tygodniu usta są nadal w bardzo dobrej kondycji.

Podsumowując:
Plusy:
- bardzo dobrze nawilża na kilka godzin
- przy regularnym stosowaniu regeneruje usta
- bardzo wydajna, starcza na bardzo długo
- łatwo się rozsmarowuje
- niska cena

Minusy:
- przy pierwszym użyciu intensywnie czuć miętowy zapach i smak, ale myślę, że to kwestia gustu, ponieważ nie przepadam za miętą.
- po aplikacji usta czasem szczypały, ale tylko na 1/2 minuty

Zdecydowanie polecam!

Używam tego produktu od: ok. 4 miesięcy

porazka

Niestety nie widzę w ogóle powodu do zwachwytu. Kupiłam go bo liczyłam na tą magiczną reklamowaną moc, która zbawi moje usta. Tymczasem nawet najmniejszego nawilżania nie widzę.

Konstytencja była niczym pasta do zębów, zapach też. Kamfora jak ktoś zauważył wręcz podrażniała. Usta były suche, produkt pozostawiał dziwną matowo-białą powłokę, która bardzo szybko znikała. Opakowanie było małe i niewydajne.

Carmex to przy tym prawdziwe cudo i pięknych zapachach.

Raczej się skuszę się więcej na nic z tej serii.

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

Świetne działanie za dość wysoką cenę

Zmagam się z odwiecznym problemem suchych ust. Zajady pojawiają się u mnie bardzo często. Najgorzej jest zimą. Próbkę produktu dostałam w prezencie od mojej dentystki:) Działanie zaskoczyło mnie bardzo pozytywnie już po pierwszym użyciu. Usta nie były ściągnięte, Czuć było na nich maksymalne nawilżenie. Kąciki ust przestały boleć i szczypać już po pierwszym dniu stosowania. Problem z zajadami zniknął całkowicie po kilku dniach. Przy regularnym stosowaniu zapomina się o problemie spierzchniętych ust. Konsystencja balsamu kremowa, zostaje na ustach dość długo i daje leciutki połysk. Tubka jest mała i starczyła mi na 2 tygodnie (stosowałam go ok. 3 razy dziennie). Jedyna rzecz, do której mogę się przyczepić to cena(za to pół gwiazdki). W Rossmannie nabyłam go za prawie 12 zł. Teraz wyczekuję promocji, żeby móc go kupić w bardziej przystępnej cenie.

Nie dla popękanych ust !

Na jednym z forum o leczeniu Izotekiem doczytałam,że pomaga na spierchnięte usta więc wypróbowałam. Jedyny lek który pomaga na ten okropny bół,który jest skutkiem ubocznym antybiotyku!Często usta pękały do krwii,nie można było jeść,śmiać się i pić.Miód pomagał na chwilę.
Polecam Blistex,który spełnia obietnice producenta w danym opisie!
Nakładam go w dzień i przed snem a poprzebudzeniu nadal go czuć :)

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

gorąco polecam! nie pożałujesz!

Balsam kupiłam kiedy dopadł mnie problem suchych, popękanych i bolących ust, a wszystkie inne pomadki, kremy, balsamy nie dawały rady.
Naprawdę bardzo polecam Blistex, ponieważ już po dwóch aplikacjach zauważyłam ogromną poprawę! Jeszcze nic tak szybko mi nie pomogło. A do tego to uczucie \'chłodzenia\' po aplikacji, bardzo przyjemne.
Cena jak na taki balsam również przystępna.
Naprawdę warto wypróbować.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: jedno, rozpoczynam drugie

Balsam, który trzeba mieć

Balsam wpadł mi w ręce przypadkowo, ale już pierwsze użycie bardzo poprawiło stan moich ust. Po użyciu tego balsamu usta robią się nawilżone i miękkie, nie potrzeba błyszczyku ;) Pozostawia śmieszne uczucie zimna. Generalnie jest świetny, jedyne co, mógłby utrzymywać się na ustach trochę dłużej (dość szybko się wchłania).

Na pewno jest wart zakupu.

Używam tego produktu od: 1 rok

Ratunek na spierzchniete usta

Raczej nigdy niemialam problemów z ustami i moja pielegnacja raczej ograniczla sie do stosowania zwyklej pomadki lub nawet błyszczyku w ochronie przed zimnem a w sytuacji pokryzysowej posmarowania ich gruba warstwa nivea na noc i to wystarczalo. W zeszłym roku w zimie juz pierwszego dnia po przyjeździe do Niemiec(ach te Niemieckie powietrze) usta zaczely mnie szczypac i pekac probowalam je ratowac nivea, kremem(woskiem) z oriflame czy miodem a bylo chyba jeszczegorzej bo porobila mi sie tak jakby skorupa przez co kosmetyk zostawal na tej skorupie nie wchłanial sie do skory warg. Probowalam usunac ta skorupe najpierw delikatnie potem troche mniej to zeszla kosmetyk sie wchlonal ale problem powracal. Ratunkiem byl wlasnie Blistex kupilam w ciemno ale nie zaluje. Mimo mojego przerazenia kiedy zorientowalam sie ze chlodzi bo przciez byl srodek zimy ale mrowienie oznaczalo ze sie wchlania i dziala. Niespecjalnie podoba mi sie zapach taki mentol kojarzacy mi z lekami ale dzieki temu go niezlizywalam i dluzej trzymal sie na ustach. No i jest bardzo wydajny. to opakowanie mam juz prawie rok i kupie kolejny. Plusem jest tez to ze niema koniecznosci ciaglego stosowania uzywam go raczej do regeneracji niz do pielegnacji, choc zime bede go stosowac regularnie.

Używam tego produktu od: prawie roku
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Ideał

Dostałam ten balsam w prezencie,dlatego,że zawsze od kiedy pamiętam miałam bardzo suche i spierzchnięte usta,często pękały i bolały. Wcześniejsze balsamy czy pomadki nie sprawdzały się u mnie ,więc co mi szkodzi?
Po pierwszym użyciu byłam zachwycona!
- głęboko nawilża
- koi usta
- daje uczucie chłodu
- długo się utrzymuje na ustach
jedynym minusem to jest cena - u mnie w Rossmanie kosztuje aż 12 zł! ale naprawdę warto!

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

ukojenie dla spierzchniętych ust

Rewelacyjny balsam do ust, na który trafiłam przypadkowo,ale w odpowiednim momencie. Jego zaletami są natychmiastowe efekty w postaci nawilżenia i wygładzenia suchych, popękanych ust oraz niwelowania uczucia dyskomfortu. Balsam łatwo rozprowadza się na ustach, wyciskając z małej, odpowiednio wyprofilowanej tubki. Można go aplikować w zależności od potrzeb. Jedyną wadą jest mocny, mentolowy zapach,za którym akurat nie przepadam. Jednak korzyści biorą górę nad zapachem. Warto polecić.

Bez niego ani rusz

Blistex odkryłam dzięki mojej pani Stomatolog, kiedy to po jednej z wizyt uraczyła mnie garścią próbek tego specyfiku. Kiedy użyłam go po raz pierwszy wiedziałam że się polubimy. Postanowiłam więc zaopatrzyć się w pełnowymiarowe opakowanie.

Z natury mam przesuszone i wrażliwe usta. W pracy muszę przez cały dzień mówić a do tego dochodzi nawyk ciągłego oblizywania warg przez co wieczorem szczypią i wyglądają po prostu strasznie. Ten balsam na prawdę mnie ratuje.

Produkt zamknięty jest w miękkiej tubce, ma półpłynną konsystencję i białawy kolor. Pachnie wyraźnie i miętowo, co odrobinkę mi przeszkadza. Balsamik łatwo się wyciska i dozuje, i mimo że nie przepadam za tą formą opakowania to jestem z niego zadowolona.

Po nałożeniu na usta od razu czuć chłodzenie i lekkie mrowienie, które po chwili przeradza się w poczucie wielkiej ulgi. Bardzo szybko nawilża i odżywia. Skórki znikają już po pierwszej aplikacji. Nałożony na noc sprawia że rankiem usta są piękne, zdrowe i wspaniale miękkie. Produkt trochę bieli usta, dając efekt a\'la krem nivea, jednakże szybko się wchłania
i problem sam znika.

Wydajność jest dobra, w mniej więcej pół roku zużyłam 3/4 tubki.
Dostępny jest w wielu sieciach drogeryjnych, cena około 12 złotych, więc za to kolejny plusik.

Podsumowując polecam więc osobom które borykają się z problemem suchych i spierzchniętych ust. Bardzo pomaga.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Podstawowy kosmetyk

Blistex wpadł mi w ręce przez przypadek ;-) Dostałam kilkanaście próbek od koleżanki. Wiem, że gdy mi się skończą, pobiegnę go kupić w aptece ;-) Produkt rewelacyjny.

Natychmiastowy efekt
Miły, jakby ziołowy zapach
Wydajny
Usta są mięciutkie i nawilżone

Można stosować kilka razy na dzień, w zależności od potrzeby. Ja codziennie używam go na noc. Wysmaruje usta, rano cieszę się efektym. Są gładkie i mięciutkie ;-) Polecam

Ilość zużytych opakowań: kilka próbek