Nivea, Long Repair, Odżywka odbudowująca, włosy łamliwe, rozdwajające się lub długie

Nivea Long Repair odżywka odbudowująca z olejkiem babassu i płynną keratyną - produkt do włosów długich, łamliwych, rozdwajających się. Wwzmacnia włosy już od nasady, chroni końcówki włosów, odbudowuje strukturę włosów i ułatwia rozczesywanie.

Do zniszczonych wlosow

Kiedy probowalam naprawic moje wycieńczone wlosy, czesto jej używałam i miło wspominam. Oczywiscie to tylko odzywka,a nie maska ale mimo to dzialala super. Dawno nigdzie jej nie widziałam a wydaje mi sie, ze przyniosłaby wiele dobrego rowniez teraz

ulubieniec

Moja ulubiona odżywka do włosów. Jedna z lepszych jakie miałam, działa co jest od razu widoczne przy rozdwojonych końcówkach włosów. Do tego ładnie pachnie - zapach utrzymuje się na włosach po ich wysuszeniu.

Mój hit !

Zdecydowanie jedna z najlepszych odżywek do włosów ! Dociąża włosy a nie obciąża. Włosy są po niej gładkie, błyszczące. Po upływie kilku godzin od zastosowania moje włosy nie wydają się być tłuste jak to niestety mam po niektórych odżywkach .. Nigdy nie zamienię jej na inną. Zdecydowanie widać,że jest to odżywka, która naprawdę działa ! Polecam :)

I tak i nie

Jak nałożę jej ogromną ilość we włosy to tak, rzeczywiście są miękkie i przyjemne w dotyku. No ale w takim razie jest w ogóle niewydajna. Jest gęsta, ma zbitą konsystencję przez co ciężko ją pod koniec wydostać z tego opakowania. To graniczy z cudem. Nienawidzę tego.... Mam wrażenie, że 20% produktu się marnuje. Ogólnie trzeba użyć nie małej siły, żeby ją wycisnąć. Na początku jest ok ale potem nie daję rady posługiwać się jedną ręką i muszę użyć dwóch, co jest kłopotliwe, bo wyciskam sobie produkt na rękę. Dziwnie się ją nakłada również na włosy bo jest taka jakaś glutowata. W dużych ilościach faktycznie włosy są mięciutkie, do tego ładnie pachnie ale błagam was, zróbcie coś z tymi opakowaniami bo nienawidzę jej używać.

Bardzo fajna

Kupiłam ją na początku włosomaniactwa i bardzo mi się podobała, ale co drugie mycie. Przy codziennym stosowaniu może trochę wysuszać. Pięknie pachnie i szybko działa, polecam

Jedna z lepszych

Odżywka naprawdę konkretna. Bardzo fajnie wygładza włosy, ułatwia rozczesywanie, nawilża. Po myciu włosy są dociążone, ale nie obciążone. W dodatku pięknie pachnie. Z wydajnością troszkę gorzej. Cena w promocji jest do zaakceptowania przy wielkości 200ml.

Najlepsza na kołtuny

To jedna z najlepszych odżywek dla osób, które mają problem z rozczesywaniem kosmyków. Moje wlosy niesamowicie się plączą, a ta odzywka pozwala rozczesywac je bez utraty polowy włosów.

Opakowanie jest wygodne i poręczne. Cena mogłaby być chociaż o te 2-3 zł niższa, ale nie narzekam, bo warto. Wydajność standardowa, przy codziennym używaniu wystarczy na prawie miesiąc.

Mój „must have”!

Dowiedziałam się o niej jako początkująca włosomaniaczka, przeglądając blogi. Uwielbiam firmę Nivea, dlatego bez chwili wahania włożyłam ją do koszyka podczas zakupów w Rossmannie. „Long repair” uwiódł moje włosy już przy pierwszym użyciu! Pokochały go, tak po prostu. Często jest tak, że to co odpowiada jednym, drugim zupełnie nie służy, ale tutaj mamy wyjątek – nie bez przyczyny!

Za 200 ml produktu zapłacimy ok. 8 - 12 zł. W przypadku tej odżywki widziałam kilka cen, w zależności od drogerii i obowiązujących promocji. Opakowanie jest dość twarde i jeśli kosmetyku jest już na dnie, to ciężko go wydostać. Odżywkę widziałam we wszystkich najpopularniejszych drogeriach i kilku kioskach osiedlowych, więc dostępność można nazwać rewelacyjną.

Odczucia po zastosowaniu odżywki:
• nie obciąża włosów;
• nawilża;
• sprawia, że włosy są sypkie;
• nabłyszcza włosy, dokładnie tak samo jak stara wersja Long Repair - blask jest naturalny;
• już podczas spłukiwania włosy są wyraźnie wygładzone, po zastosowaniu odżywki mogę przeczesać je palcami;
• włosy są równocześnie wygładzone, odpowiednio nawilżone i puszyste - nie oklapują,
• dużo emolientów w składzie;
• produkt pięknie pachnie, jest wydajny;

Minusów nie stwierdzam, na moich włosach sprawdza się świetnie. Po jej użyciu moje włosy są dokładnie takie jak lubię - nieobciążone, zachowują objętość i są równocześnie gładkie i błyszczące, umiarkowanie nawilżone i natłuszczone. Jestem bardzo zadowolona! Najczęściej odgrywa u mnie rolę pierwszego O. Trzymam ją wówczas około 30 minut na włosach, później myję tylko skórę głowy i nie nakładam już niczego. Nazajutrz włosy wciąż są olśniewające!

Solidny skład:
Stearyl Alcohol - emolient
Cetyl Alcohol - emolient
Stearamidopropyl Dimethylamine - substancja antystatyczna, wygładza i zmiękcza włosy
Dimethicone - silikon łatwo zmywalny
Hydrolized Keratin - keratyna hydrolizowana
Orbignya Oleifera Seed Oil - olej babassu
Silicone Quaternium-18 - łagodny silikon
Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride - substancja antystatyczna

Nivea Long Repair to jedna z nielicznych odżywek drogeryjnych, które z całego serca polecam. Produkt działa rewelacyjnie i w punkt odpowiada potrzebom moich cienkich oraz zniszczonych włosów.

Dobra

Odżywka ma bardzo przyjemny zapach, charakterystyczny dla kosmetyków Nivea. Fajnie wygładza włosy, dzięki czemu łatwiej się rozczesują. Jest tania i łatwo dostępna. Dosyć wydajna i nie obciąża włosów. Nie zrobi krzywdy. Fajnie odświeża włosy.

Wracam do niej od lat

Odżywki używałam jeszcze gdy była dostępna w starej wersji .Była i nadal jest odżywką do której wracam od lat.
Plusy:
- dobrze nawilża . wygładza i nabłyszcza włosy
- dobrze sie po niej rozczesują ]
- gęsta konsystencja
- jest wydajna tania i łatwo dostępna
- posiada bardzo przyjemny zapach

Minusów nie zauważyłam . Bardzo polecam dla długich gęstych włosów

Nie zachwyciła

Słyszałam o tej odżywce dużo dobrego, więc postanowiłam ją wypróbować.
Jednak na moich włosach się nie sprawdziła.
Mam długie, falowane i dość placzące się włosy i od odżywki oczekuje prfzede wszystkim, że je nawilży i ułatwi mi rozczesywanie.
Niestety po regularnym stosowaniu moje końcówki włosów wciąż były suche a włosy splątane.

Na plus cena, dostępność i poręczne opakowanie.
Wydajność dość słaba- przy stosowaniu 2 razy w tygodniu odzywka wystarczyła na około 2 miesiące.

Świetna

Skłoniłam się do zakupu pod wpływem pochlebnych recenzji Anwen i nie żałuję. Odżywka jest bardzo tania i na długo wytrzymuje. Moje włosy po niej się bardzo łatwo rozczesują i lśniące. Niestety zdążyłam zauważyć, że kilka godzin po wysuszeniu i rozczesaniu zaczynają się sklejać i nie są już tak miękkie.
Mimo wszystko bardzo polecam.
Zapach jest delikatny, bardzo przyjemny, Opakowanie jest małe, a wystarcza na długo.