Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Isana, Hair, Ansatz & Spitzen, Spulung (Odżywka pielęgnująca włosy od nasady aż po końce)

Isana Odżywka pielęgnująca włosy od nasady aż po końce Ansatz & Spitzen zawiera formułę z ekstraktami z limonki i aloesu, która odświeża tłustą nasadę włosów, intensywnie pielęgnuje końce włosów i przyczynia się do zapewnienia im równowagi wilgoci. Wartościowy pantenol i witamina B3 efektywnie działają na włosy, wspomagają ich rewitalizację i zwiększają ich odporność. W efekcie włosy uzyskują od nasady aż po końce dodatkowy impuls świeżości i lśniący połysk, a ponadto dają się szczególnie łatwo rozczesywać.

hmmmm

Ciężko coś mi napisać o takim produkcie. Nie obciążał to jedyne co robił. Nie ułatwiała ta odżywka rozczesywania włosów. W zasadzie nic nie robiła. Niewydajna, lejąca konsystencja. Jedyny plus to chyba lekki, przyjemny zapach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1476411].usefull || 0 }}% pomocna.

świetna

+ cena
+ zawiera w składzie zawiera w składzie m.in. witaminę B3, aloes
+ dobrze emulguje olej
+ nawilża
+ wygładza
+ włosy są błyszczące i dociążone

Oj, coś czuję, ze to będzie jedna z moich ukochanych odżywek do włosów, moje pasma na prawdę się z nią polubiły, nieważne jak często bym ją używała zawsze działa tak samo świetnie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1389396].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo sympatyczna odżywka do włosów cienkich

Szukałam lekkiej odżywki do cienkich włosów. I ta odżywka się do tego idealnie nadala :)

Moje włosy są bardzo trudne w pielęgnacji. W stanie naturalnych (czyli bez jakichkolwiek zabiegów chemicznych) były ciężkie, często miały efekt „naleśnika” czyli włosów przyklejonych do głowy. Dodatkowo przetłuszczające się bardzo mocno – ŁZS, co powoduje dodatkowo problemy na tle podrażnień, łupieżu alergii. Dlatego przeszłam wiele zabiegów chemicznych by choć trochę zmusić je do układania. Miałam wielokrotnie farbowane – od czerwieni (bakłażan, wiśnia), przez brąz po po raz kolejny czerwień – obecnie farbowane na brąz z czerwonymi pasemkami (w planach bordo / wiśnia). Dodatkowo niestety przeszły bardzo ciężki zabieg – trwała ondulacja – niestety został wykonany bardzo źle – za dużo wylanego płynu do skręcania przez co były spalone. Przez to dostały efektu „puchu” co utrudnia jeszcze bardziej pielęgnację. Przez to wszystko lubią lekkie sylikony i inne polimery (jednak w ograniczonej ilości, bo lubią on podrażniać skórę głowy). W stylingu akceptują wyłącznie żele, gumy i pasty oraz lekkie lakiery - pianek nie cierpią (choć ostatnio je testuję i są dni gdy je akaceptują). Kochają bezgranicznie aloes, zioła i proteiny - najbardziej kreatynę i jedwab + glicerynę jako humektant. Nie lubią żadnych olei stosowanych przed myciem, ale w kosmetykach oleje kochają (najbardziej arganowy).

Odżywka jest pakowana w wygodne opakowanie 'do góry nogami' Poprzednie odżywki Isany by,ły pakowane w ciężki, mocny do ściskania plastik. Tu tego nie ma. Jest ywgodnie.

Odżywka ma kremową sympatyczną konsystencję. Nie ścieka z włosów. Jest wygodna w użyciu. Faktycznie włosy są po niej świeże. Ale jednocześnie gładkie. Zapach jest delikatny, nie przytłacza. Ułatwia roczesywanie, nie daje efektu przyklapu. Włosy są po niej bardzo sympatyczne., puchate, pełne życia, a jednocześnie nawilżone. Także odżywka idealnie nadaje się nadaje do włosów mieszanych.

Poza tym cena odżywki jest niska, dostępna w każdym Rossmanie, także jest dobrze. :) No i wydajność w normie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1388691].usefull || 0 }}% pomocna.

Botox na włosy Lucyny

W tej cenie - świetna.

Za taką cenę nie spodziewałam się jakichś cudów, a tu proszę!
Plusy :
- ułatwia rozczesywanie,
- ma bardzo dobry skład,
- fajnie wygładza włosy,
- ładnie pachnie,
- jest tania,
- nie odbiega niczym od droższszych produktów,
Minusy :
- opakowanie mogłoby być bardziej miękkie,
- czasem jej po prostu nie ma w Rossmannie.
Ogólnie polecam. Na pewno nie można się nią rozczarować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1362936].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem spoko

Jak za taka cenę to warto kupić. Aloes jest wysoko w składzie i tym mnie skusiła.
Pachnie przyjemnie, choc zapach znika szybko,ułatwia rozczesywanie i jest bardzo wydajna (choc ja mam krótkie włosy ,więc zwykle odzywki i szampony mam długo)
Od odżywki nie wymagam cudów i ta jest taka"normalna", w dobrym tego słowa znaczeniu, w fajnej cenie i łatwo dostepna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1283671].usefull || 0 }}% pomocna.

Jednak przetłuszcza

Zużyłam już sporo balsamów do włosów Isany, ten mam po raz pierwszy. Pozostałe balsamy były przeznaczone do intensywniejszej pielęgnacji i nic złego się nie działo. Ten balsam jest dedykowany włosom tłustym u nasady - a tu takie zaskoczenie, bo u mnie wzmaga niestety przetłuszczanie. W związku z czym przestałam go używać na całą długość włosów - omijam skórę głowy. Tak stosowany kosmetyk ułatwia rozczesywanie, wygładza i nieco zmiękcza, bez obciążania.
Jest przyjazny w użyciu dzięki odpowiednio gęstej, ale jednocześnie lekkiej konsystencji, świeżemu zapachowi oraz wygodnej butelce.
Cena również jest bardzo przyjazna.

Pozostaję jednak rozczarowana - myślałam, że znalazłam balsam, którym będę mogła odżywić także i skórę głowy, a nie tylko włosy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1267153].usefull || 0 }}% pomocna.

Byłoby pięknie, gdyby nie alkohol izopropylowy

Za taką cenę żal nie spróbować, więc nabyłam sobie tę lekką odżywkę. Zachęcił mnie szczególnie panthenol, który zwykle fantastycznie nawilża moje włosy, keratyna, której często potrzebują i świetnie znoszą oraz niacynamid, który elegancko łagodzi mi objawy alergii na skalpie. Mam włosy wysokoporowate i suche z natury, więc domyślałam się, że mimo wszystkich dobroci, szału może nie być, bo większość odżywek ze śladem alkoholu w składzie nie pozwala mi nawilżyć włosów.

Działanie: Lekka odżywka, która nadaje naprawdę ładny wygląd włosom. Super połysk,lekkość, zero zjadania objętości. Z rozczesywaniem jest tak sobie, niestety również z nawilżeniem (zaznaczam, że moje włosy są nieprzeciętnie suche i zawsze reagują na alkohol w produkcie, bez względu na to, czy to etanol czy izopropanol). Faktycznie łagodzi mi za to skalp i zmniejsza jego swędzenie, nie odejmując przy tym objętości u nasady. Mam też przy tym wrażenie, że pobudza u mnie porost, stosowana w tej formie (prawdopodobnie działanie panthenolu). Tak też jej używam - kładę na górę do ucha, a od ucha w dół coś bez alkoholu i znacznie cięższego.
Aha, nie ma silikonów, ma natomiast ładnie nabłyszczające (choć również ryzykowne z perspektywy nabudowania) poliquaty - z tego względu odradzam osobom, które bardzo unikają kumulujących się na włosach składników.

Na plus:
-nadaje włosom ładną prezencję (połysk i układanie się)
-nie obciąża, objętość jest po niej bez zarzutu
-podejrzewam, że mniej wymagającym włosom na dłuższą metę zapewni naprawdę dobrą pielęgnację polepszającą ich stan
-łagodzi skalp i przyspiesza porost
-cena
-wydajność (nawet w moje włosy nie wsiąka w ogromnej ilości jak większość odżywek ;)
-przyjemny cytrusowy zapach
-opakowanie stosowne do konsystencji - pod odwróceniu do góry denkiem da się wydobyć produkt do końca

Na minus:
- zastosowana kilka razy pod rząd, wysusza mi włosy

Podsumowując: Polecam spróbować - jeśli wiecie, że nie lubicie alkoholu w składzie, to przynajmniej na skalp.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1155051].usefull || 0 }}% pomocna.

Miłe zaskoczenie :)

Kupiłam ją razem z szamponem z tej samej linii w warszawskim Rossmannie(dopiero tam ją znalazłam). Szampon okazał się niewypałem, również odżywki Isany nie zaskarbiły sobie u mnie. Tym razem tytułowa odżywka spisała się na medal :)
Zalety:
+skład (pantenol, ekstrakt z limonki, ekstrakt z aloesu, hydrolizowana keratyna, olejek migdałowy, witamina B3)
+nie obciąża
+wydajna
+tania
+limonkowy zapach
+ułatwia rozczesywanie
+nabłyszcza
+zmiękcza
+nawilża

Wady:
-twarde opakowanie (pod koniec trzeba się nagimnastykować przy wydobyciu kosmetyku)
-nie ma jej w każdym Rossmannie

Używam tego produktu od: 20 lipca
Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1041370].usefull || 0 }}% pomocna.

Lekka i przyjemna

Mam włosy proste i niskoporowate. Kupiłam tę odżywkę, bo szukałam czegoś lekkiego i bez silikonów, przekonał mnie jej skład.

Zalety:
nie obciąża
nawilża i zmiękcza włosy
bogaty skład
wygodne opakowanie

Im dłużej ją stosuję tym lepiej działa. Nie jest to kosmetyk, który po jednej aplikacji da idealny efekt jak z reklamy, ale na co dzień jest dla mnie idealna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1033442].usefull || 0 }}% pomocna.

za tę cenę bomba

Odżywkę stosuję od połowy włosów.
+ ułatwia rozczesywanie
+ są bardzo miękkie
+ nadaje połysk
+ są jakby grubsze
+ super skład, sporo cennych składników
+/- mogłaby bardziej nawilżać, ale może po dłuższym stosowaniu zauważę efekt

Używam tego produktu od: 1 tydzień
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w użytku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1031623].usefull || 0 }}% pomocna.