Isana, Intensiv-Pflege Spülung (Odżywka intensywnie pielęgnująca (nowa wersja))

Isana, Intensiv-Pflege Spülung (Odżywka intensywnie pielęgnująca (nowa wersja))

Isana odżywka Intensywnie Pielęgnująca posiada efekt antystatyczny i pomaga intensywnie pielęgnować zmęczone, suche i zniszczone włosy oraz zapobiegać rozdwajaniu się ich końcówek. Pantenol i witamina B3 efektywnie działają na włosy, wspomagają ich rewitalizację i zwiększają ich odporność. W wyniku intensywnej pielęgnacji włosy wyglądają zdrowo i uzyskują aż po końce lśniący połysk. Tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie.

Przyzwoity produkt w dobrej cenie

Mam włosy w dobrej kondycji, więc odżywki mają je tylko "wspierać". Ta sprawdza się do tego świetnie: używam jej nawet kilka razy w tygodniu, a włosy są po niej błyszczące, miękkie, dobrze odżywione, łatwo się rozczesują. Dodatkowo kosmetyk jest wydajny i łatwo się rozprowadza. Do "5" brakuje mu tylko przyjemnego, długo utrzymującego się zapachu.

Jak dla mnie świetna

Plusy:
-włosy wygładzone, lekkie,
-ułatwia rozczesywanie,
-nie przetłuszcza (nakładam na włosy od połowy długości),
-nie obciąża moich włosów,
-wydajne opakowanie
-nie wiem czy można tu mówić o efekcie nawilżenia, ale włosy są przyjemne w dotyku i miękkie, również nie elektryzują się

nie robi nic

Skusiłam się ze względu na niską cenę, ale i tak nie było warto.

Odżywka ma gęstą konsystencję i delikatny zapach. Dobrze rozprowadza się po włosach. Niestety, pomimo tego, że trzymam ją na włosach około 10 minut nie widzę jej działania. Włosy dalej trudno jest rozczesać, nie błyszczą, są suche w dotyku.

Wielki plus za cenę, dostępność i wygodne opakowanie, ale co mi po tym skoro sam produkt jest do kitu.

Nie kupię nigdy więcej.

Przyjemna!

Kupiłam ją tak po prostu, a że w promocji była za 5-6zł? To się skusiłam. :)
Odżywka ma fajną, nie a gęstą, ale i nie za lejącą się konsystencję. Zapach bardzo przypadł mi do gustu, a poza tym, utrzymuje się na moich włosach nawet kilka dni!
Po jej nałożeniu włosy są miękkie i błyszczące, a w połączeniu z olejkiem macadamia i kolagenem z Biedronki efekt ten utrzymuje się nawet kilka dobrych dni. :) Kolejnym dla mnie plusem jest to, że nie zawiera w sobie silikonów. Moje włosy je całkiem lubią, ale staram się ich unikać, gdyż potem zbyt się do nich przyzwyczająją i nic innego nie chce na nie działać.
Odżywka jak najbardziej na tak. Szału nie robi, ale jak na taką cenę, jest całkiem dobra. :)

Totalna masakra

Kupiłam ją, bo poleciła mi ją koleżanka. Mimo że wydałam na nią dosłownie kilka złotych, to i tak są to pieniądze wyrzucone w błoto.

- włosy po jej użyciu są sztywne, tępe i matowe
- nie ma szans ich rozczesać
- zero nawilżenia
- włosy się puszą
- włosy są niepodatne na jakąkolwiek stylizację, pomimo użycia silnie nawilżającego olejku i tak nie dało się z nimi nic zrobić

Z plusów mogę powiedzieć jedynie, że odżywka w miarę ładnie pachnie i jest tania, ale chodzi przecież o jej właściwości. Tak beznadziejnej odżywki nigdy w życiu nie miałam.

Dobra odżywka

Niewiele spodziewałam się po tej odżywce, jednak zmieniłam o niej zdanie już w trakcie nakładania.

+ wygładza włosy, stają się bardziej śliskie i błyszczące
+ ułatwia rozczesywanie
+ ogranicza puszenie się włosów
+ ładnie pachnie
+ stosunek jakości do ceny 11/10

Na promocji za niecałe 4 zł - cudo za grosze!

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: kilka

Bardzo dobra

Skusiłam się na tę odżywkę podczas wakacji i nie żałuję. Szukałam wtedy jakiejś zwykłej, taniej odżywki i nie spodziewałam się po niej niczego specjalnego. Dopiero po zastosowaniu przekonałam się, że jest to świetny produkt. A co takiego robi z włosami?

- nawilża
- regeneruje
- sprawia, że są bardziej miękkie
- dodaje blasku
- wygładza
- wzmacnia
- zapobiega rozdwajaniu się końcówek
- nadaje im zdrowy wygląd

Minusów nie znalazłam i dodam jeszcze, że odżywka przepięknie pachnie! Biorąc pod uwagę jej działanie i cenę, to szkoda byłoby nie spróbować. :)

Ilość zużytych opakowań: jedno całe