Plenitude, Hydrafresh, krem na dzień do twarzy

Plenitude, Hydrafresh, krem na dzień do twarzy

Mój ulubiony krem na dzień. Jestem posiadaczką wersji dla cery mieszanej i jestem z niego bardzo zadowolona. Efekt matujący co prawda nie zachwyca, ale ma piękny zapach i bardzo dobrze nawilża. Wspaniały na lato, a poza tym bardzo wydajny - mój kończy się dopiero, a mam go już prawie rok.

Skład: aqua, prunus armeniaca, butyrospermium parkii, glycerin, dimethicone, cyclopentasiloxane, alcohol denat, ammonium polyacryl-dimethyltauramide, tocopheryl acetate, perfluoropolymetnyl-isopropyl ether, octyl methioxycinnamate, glyceryl stearate, dimethiconol, panthenol, triethanoloamine, acrylate/steareth-20 methacrylate copolymer, megnesium gluconate, cholesterol, ascorbyl glucoside, citrus dulcis, sodium citrate, calcium gluconate, biosaccharide gum-1, pnehoxyethanol, chlorphenesin, methylparaben, disodium EDTA, butylparaben, ethylparaben, propylparaben, CI 19140, CI 14700, parfum

Cena ok. 35 zł / 50 ml

Używałam w gimnazjum

Ostatnio gdzieś przypadkiem przemknął mi LOreal Plenitude Hydrafresh i zdałam sobie sprawę, że to przecież mój pierwszy "dorosły" krem, którego używałam w życiu. Wspomnień czar:) Używałam go w gimnazjum, nie miałam wtedy problemów z trądzikiem, a jako że nauczyłam się czytać na "Twoim Stylu" stąd wiedziałam, że najważniejsze jest nawilżać skórę jak najwcześniej. Krem pięknie pachniał, miał ładne opakowanie i rzeczywiście nawilżał stąd nie rozumiem tak niskiej oceny. Jeszcze pamiętam też reklamę z Virginie Ledoyen, o ile dobrze pamiętam nazwisko tej aktorki:) Jeśli kiedyś zobaczę Hydrafresh to bez wahania go kupię.

Używam tego produktu od: ponad 10 lat temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

idealny krem matujący i nawilżający

Krem niedostępny w Polsce, sprowadzam zza granicy za cenę dużo wyższą, niż zapłaciłabym parę lat temu w Polsce. Mimo wszystko jest wart swojej ceny. Używam wersji do cery tłustej i sprawdza się idealnie. Bardzo dobrze matuje i nawadnia skórę. Ma miły zapach i żelową konsystencję. W trakcie nakładania na twarz orzeźwia i wprawia w pozytywny nastrój. To mój idealny krem na dzień. Jest wydajny, starcza na kilka miesięcy. Skóra się nie przyzwyczaja, to ogromny plus.

Ilość zużytych opakowań: 9 i pół

A ja tam zawsze do niego wracam

Mam cerę bardzo suchą która potrzebuje bardzo dobrego nawilżenia z którym ten krem sobie naprawdę bardzo dobrze radzi ;)
-dobrze nawilża
-nie uczula i nie podrażnia
-fajna konsystencja
-podkład na nim się nie roluje
-wydajny mi starcza na 1 miesiąc jak każde kremy które stosowałam
-ładne opakowanie
jedynym minusem jest to że troszkę się po nim świece za co odjęłam mu pół gwiazdki

Używam tego produktu od: bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo ;))

Dieta na AZS

Nie polecam.

Skusiłam się na ten krem w strefie bezcłowej, gdzie opakowanie dwóch kremów mogłam kupić za mniej niż 20 euro. Zawsze miałam problemy z nawilżeniem skóry, dlatego pomyślałam, że ten krem mi pomoże. Zwłaszcza, że L\'Oreal cieszy się świetną sławą wśród produktów sklepowych.
Niestety, bardzo się na nim zawiodłam. Wcale nie nawilża (no, chyba, że na 5 minut), w dodatku na twarzy ma trochę lepką konsystencję, twarz nieco się po nim świeci, w opakowaniu ma zbyt lekką jak dla mnie konsystencję - bardziej żelową. Poza tym nie jest wydajny (opakowanie wystarczyło mi może na 2 tygodnie nieregularnego stosowania). W dodatku podrażnił mi moją wysuszoną i alergiczną skórę.
Został mi jeszcze drugi, nieotworzony słoiczek do wykorzystania i nie wiem, czy nie skończy w śmietniku.
Może być dobrym wyjściem dla bezproblemowych cer, które tak naprawdę nie potrzebują pielęgnacji.

Używam tego produktu od: roku, z długimi przerwami.
Ilość zużytych opakowań: Zużyłam jedno, pozostało mi jeszcze drugie.

Szczypał, więc NIE

Jedyny krem, który po zastosowaniu szczypał w buzię. Ponadto nie wchłaniał się i śwecił na twarzy. Mam cerę mieszną i wybrałam krem odpowiedni do cery, więc wszystko powinno być w porządku, ale nie było. Szkoda mi go było wyrzucać, więc szybko zużyłam go do całego ciała (na ciele nie szczypał) i z czystym sumieniem wyrzuciłam pusty słoiczek.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

nie zachęcił mnie

Trafiły mi się próbki-tubeczki, więc przetestowałam. Pierwsze testy wypadły na okres mocno przesuszonej skóry (kwasy), żel szczypał, nie nawilżał w ogóle, wręcz jakby pogarszał - odstawiłam. Ponownie go używałam, gdy moja skóra nie była już tak wymagająca - również szczypał w niektórych miejscach, nawilżenie, jeśli było, to tylko powierzchowne, skóra nie była miła i gładka w dotyku, a raczej chrop0wata. Uważam, że jest dużo lepszych kremów, nawet w niższej cenie.

Plusem jest przyjemny zapach.

Używam tego produktu od: nie wiem, dwa podejścia miałam do niego
Ilość zużytych opakowań: tubeczki

super krem!

Miałam ten do cery mieszanej. Pamiętam jak używałam tego kremu jeszcze w liceum, a potem na początku studiów. Jest świetny, ma konsystencję żel-kremu, idealnie się nakłada i wchłania i pięknie pachnie. Pozostawia skórę matową na 5-6 godzin (przy czym nie jest to idealny mat, jednak skóra się nie świeci). Nawilża dość dobrze jak na taki lekki krem i chyba trochę odżywia (te wszystkie minerały itp.). Skóra po nim jest taka fajna, miękka. Nie tworzą mi się po nim zaskórniki. Dobry krem dla młodej bezproblemowej skóry. Ostatnio przypomniałam sobie o nim i chciałam kupić, ale nigdzie go nie widzę... :(

Używam tego produktu od: używałam przez ok 3-4 lata
Ilość zużytych opakowań: 4-5?

nie dla mnie...

krem dobry dla niewymagającej cery. sprawdzi się w przypadku cery normalnej i ewentualnie lekko-mieszanej.

ciężko mi jednoznacznie określić co jest plusem, a co minusem, więc ograniczę się do uwag.

1. nawilża - ale wcale nie tak intensywnie i długotrwale jak to sugeruje producent. po 30 minutach w ogóle nie czuję, że nałożyłam krem nawilżający.
2. po kilku zastosowaniach zauważyłam, że skóra się po nim świeci.
3. skóra się do niego \"przyzwyczaja\" dość szybko (zazwyczaj zmieniam kremy raz na 3-4 miesiące, w przypadku hydrafresh nastąpiło to po jednym miesiącu).
4. ma dziwny chemiczno-alkoholowy zapach.

cena jest w porządku, jednak na mojej skórze lepiej sprawdził się zwykły krem dla dzieci (babydream/johnson naturals).

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Ja posiadam akurat wersje do cery mieszanej :) Uzywam go od niedawna ale jest swietny :) Skora po nim jest swieza, pieknie pachnie! Idealny na wiosne/lato, lekki, szybko si e wchlania.
Poza tym jest bardzo bardzo wydajny! Polecam :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań:

DOŚĆ DOBRY

Niezły krem dla niewymagającej skóry - ja mam mieszaną - więc po jakimś czasie jak skóra wchłoneła juz wystarczajaco dużo to zwyczajnie przestał działać, ale faktycznie na początku fajnie nawilżał, jakby uspokajał buzię :) a pózniej przestał się wchłaniać i zostawał tłustawy film na twarzy, plusem jest delikatny zapach i niewygorowana cena.

wspomnienia nastolatki...

Pamiętam ten krem, kiedy pojawił sie jako nowość. Znalazłam w gazecie próbkę, użyłam i byłam zachwycona. Namówiłam mamę, aby dała mi na słoiczek i szczęsliwa poszłam kupić to cudo. Krem owszem, nawilżał, ale miał jedną wadę- strasznie się rolował pod podkładem (wtedy używałam podkładów również z Loreala). Musiałam go jakby wklepywać (podkład), aby nie przecierać palcami, bo wtedy wałki kremu gwarantowane... Twarz się swieciła (ale można użyc bibułki), ale wolę to od matu- wtedy patrząc w lusterko czuję się, jakbym była chora. Ogólnie miło go wspominam, oprocz tego wałkowania.

Używam tego produktu od: 2 słoiczki
Ilość zużytych opakowań: parę lat temu (ok 5?)

Goraco polecam ten produkt.

Mam mieszaną cerę,ale typowych kosmetyków do cery mieszanej nie mogę używać,bo bardzo wysuszają moją skórę w szczególności na policzkach...Hydrafresh jest świetny dla mojej cery,świetnie ją nawilża,matujac przy tym czolo i nos...w dodatku ma świetna konsystencje i pieknie pachnie no i niewiele kosztuje.

Od kilku lat z przerwami,od kilku miesiecy nieprzerwanie Hydrafresh