Trendy Colour, Kryjący błyszczyk do ust z prowitaminą B5, witaminą E i filtrem UV

Kryjący błyszczyk do ust zawiera prowitaminę B5 i witaminę E. Jest nowoczesny i trwały. Nadaje ustom głęboki połysk, nawilża je, wygładza i chroni przed promieniami słonecznymi, jednocześnie podkreślając ich wyrazistość i piękno.

Byle co..

Hm.. Miałam go chyba z 5 lat i niedawno wyrzuciłam :P Zapach - okropny, na ustach dawał dziwny efekt, a mianowicie na środku wargi nie było go wcale ale za to na brzegach mnustwo. Bardzo gęsty. Nie podpasował mi...

Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe

Kolor

Jeżeli chodzi o kwestie pielęgnacyjne, zapachowe i smakowe to ten błyszczyk ni bardzo się nadaje...

ale, no właśnie. Wyróżnia go jedna jedyna zaleta spośród innych błyszczyków. Kryje! Mam kolor blady róż i po użyciu błyszczyka moje usta mają kolor dokładnie taki jaki błyszczyk. Nie znalazłam następcy jeżeli chodzi o taki efekt. Szukałam w kosmetykach z wyższej półki, niestety jeszcze nic nie znalazłam. Potrzebuję takiego właśnie błyszczyka, i jak na razie z braku laku wybrałam ten.

Jeżeli ktoś ma wiecznie przesuszone i problematyczne usta to nie polecam.
Do tego błyszczyka trzeba mieć usta bez zastrzeżeń.

Używam tego produktu od: bardzo, bardzo długo, już nawet nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: trochę tego było

taki sobie

kupiłam ten błyszczyk lata temu. Mam kolor prawie zupełnie biały z drobinkami, na ustach połyskuje jakby na niebiesko. NIe byłby taki zły, gdyby nie jego skłonność do rozlewania się, przez co go zjadam. Ma straszliwie chemiczny smak i taki sam zapach.Co do wyglądu nie mam w sumie zastrzeżeń, ale te dwa czynniki są dla mnie bardzo ważne i sprawiają, że go nie lubię.

Używam tego produktu od:5 lat

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

nic specjalnego, raczej słaby

Błyszczyk trzeba kupić i szybko zużyć- zalatuje bazarowym smrodkiem i z czasem ten zapach staje się jeszcze intensywniejszy.

Być może jeszcze go kupię, bo mimo tego smrodku spełnia swoje zadania- daje ładny kolor, błysk po jakiś czasie znika- mi to odpowiada.
Minusem jest to,że potrafi wysuszyć usta i podkreślać suche skórki.
Nie jest to najlepszy z kosmetyków sensique,ani najgorszy błyszczyk jaki miałam.Można spróbować za taką cenę.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

Prawie doskonały

Kupiłam to cudeńko ze względu na piękny, jasny, beżowy kolor, i muszę przyznać że się nie zawiodłam. Świetnie wygląda na ustach, pięknie pachnie, szkoda tylko że jest dosyć krótkotrwały.

sama chemia

Błyszczyk trzeba nałożyć z 5 razy, żeby było coś widać.
Ma ładny zapach ale po około 1,5 miesiąca zaczyna śmierdzieć chemią.
Cena ok, idealna co do jakości błyszczyka.

Używam tego produktu od:pól roku

Rewelacja

Testowałam już wiele błyszczyków ale ten jest zdecydowanie najlepszy.
+Ma dużo kolorów,

-brak

Używam tego produktu od: ok 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: dużoooo

Mój ulubiony !

Kupowałam wiele błyszczyków ale ten jest bardzo bardzo fajny :) Znalazłam doskonały kolor dla siebie jakiego szukałam (jasny róż) i nie jest to jakiś mdły kolor tylko śliczny ;) Nie błyszczy na maxa jak niektóre błyszczyki i długo trzyma sie na ustach

Jedyna jego duuza wada jest brak zapachu i smaku ale za ten kolor jakoś przeżyje ;D

Używam tego produktu od:Pól roku

Kolor idealny

Nie wiem dlaczego pełno tu tak niepochlebnych recenzji nt. mojego kochanego błyszczyka ;] On jeden ma taki inne kolory, nie takie różówy-czerwony-brązowy jak wszystkie. Używam nr 116 i jestem przeszczęśliwa! Odjęłam 1 gwiazdkę za trwałość- niecała godzina. No i może trszkę podśmierduje, ale nieznacznie jak dla mojego nosa..
Bardzo wydajny

Używam tego produktu od:6 miesięcy

Dobre

Faktyczne błyszczyk jest gęsty i nie spływa z ust, ale za to niemiłosiernie się klei. Brokat z błyszczyka bardzo długo zostaje na wargach, ciężko go usunąć, jednakowoż kiedyś się pomalowałam nim i piłam sok, błyszczyk dość długo został na ustach. Kolory bardzo ciekawe, zapachy ładne, przyjemnie się używa, opakowania poręczne nie zajmują dużo miejsca.

Kiedyś te błyszczyki były lepsze teraz się trochę "zepsuły" i jakieś inne są

Ilość zużytych opakowań: ok 5

śliczny kolor ale się zepsuł!

Choć nie darzę tej firmy dużą sympatią.. i miałam kiedyś w przeszłości (2lata temu?) złe doświadczenie właśnie z tym błyszczykiem , to postanowiłam kupić go we wrześniu ponieważ miał śliczny kolor!
Kolor toffi i zapach słodziutki. Kolor na ustach zamieniał się w takiego "cielaczka" i dość dobrze krył!
Był gęsty i nie spływał z ust i do tego tani ALE..

kilka dni temu wsiełam go z łazienki z półki by się nim po kilkudniowej przerwie pomalować i...poczułam przykry - zepsuty zapach! Błyszczyk zepsuł się..mimo iż miał dłuższy czas ważności! :baba:
Za to OGROMNY MINUS!!!! i już nie będę "eksperymentować" kupując tak tanie błyszczyki!

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:kiedyś 1 (oddałam go w połowie koleżance) teraz 2 ....2 miesiące używałam i doszedł do kosza!

bleh

Dostalam ten blyszczyk od znajomej, ktorej nie pasowal kolor - bezbarwny :) Na poczatku blyszczyk wydawal sie fajny - leciutki, ladnie podkreslal kolor ust, swietnie pielegnowal! Za to duzy plus - dziala prawie jak balsam. Niestety zeby uzyskac efekt mokrych ust, trzeba nalozyc kilka warstw. Efekt jest ladny, ale bardzo krotkotrwaly, trzebaby bylo sie malowac praktycznie co 15 minut - znika momentalnie.
Powod niskiej oceny - zapach. Na poczatku pachnial jakims lekarstwem, byl znosny. Po miesiacu stal sie straszny - przypomina jakby zjelczaly tluszcz. I chociaz zachowal swoje wlasciwosci, zapach dyskwalifikuje go z uzywania. A szkoda. Niestety data waznosci zniknela, wiec nawet nie wiem czy jest przeterminowany. Chyba jednak nie dam mu wiecej szans, wole zainwestowac w balsam lub inny blyszczyk o podobnych wlasciwosciach.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: poczatek 1