Oillan, Balance, Krem do rąk intensywnie nawilżający

Oillan, Balance, Krem do rąk intensywnie nawilżający

Olian Intensywnie nawilżający krem do rąk. Bogata formuła kremu zabezpiecza i regeneruje podrażnioną, suchą i łuszczącą się skórę rąk dzieci i dorosłych.
Krem do rąk intensywnie nawilżajacy Olian:
- Intensywnie nawilża,
- Zapobiega utracie wody z naskórka,
- Tworzy ochronny film na powierzchni skóry,
- Wzmacnia barierę ochronną,
- Optymalnie natłuszcza,
- Wygładza naskórek.
Testowany dermatologicznie. Bez parabenów, barwników. Hipoalergiczna kompozycja zapachowa

Nie dla mnie....

Krem po dwóch zastosowaniach spowodował wysyp krostek na dłoniach. Z tego też względu dalsze stosowanie całkowicie odpada.
Zapach w porównaniu do poprzednich recenzentek mi odpowiada, przeciętne nawilżenie.

przeciętny

Krem, który nie zrobił na mnie żadnego wrażenia, ani dobrego, ani złego. Po prostu był i już go nie ma.
Produkt ma odpowiednią, zwartą konsystencję, nie przelewa się, więc i nie marnuje. Standardowa tubka.... to jest o.k. Ale działanie nienadzwyczajne. Po prostu zmiękcza skórę, pozostawiając na niej niewielką powłokę, ale nie klei się i nie jest tłusta, to też dobrze.
Intensywnego nawilżenia nie odczułam, a po umyciu rąk wymagały ponownego smarowania, więc żadnego wpływu na kondycję skóry dłoni krem nie posiada.
Co do zapachu... faktycznie nieco leśny, mnie bardziej przypominał męski kosmetyk, ale nie podrażniał zmysłu węchu, więc ten aspekt również jest do przejścia.
Kramu używałam tylko w domu. Nie nadaję się do ochrony skóry w chłodniejsze dni na zewnątrz. Raczej likwidował jedynie dyskomfot po osuszeniu dłoni, np. po zmywaniu naczyń

Jednym słowem : nic szczególnego, dla niewymagających.

nie dla mnie.

dziwny produkt.
ma zdecydowanie mało damski zapach- taki sosnowy,leśny,męski.
mnie nie odpowiada.

krem jest mocno silikonowy, ręce po aplikacji są bardzo gładkie ale to złudny efekt bo po umyciu nadal sa suche. czyli nie nawilża, nie regeneruje tylko docelowo pokrywa dłonie otoczką która jest gładka i miękka ale to tyle jesli chodzi o ten krem

Krem o sosnowo - leśnym zapachu

Wiem, że według Regulaminu KWC zapach nie może być głównym kryterium w ocenie takiego kosmetyku jak krem do rąk.
Dla mnie jednak zapach ten jest zniechęcający - ostry, sosnowy, leśny.... Nie lubię takich zapachów, a krem kupiłam w ciemno w aptece, bo był tani - ok. 4zł.

Poza tym:

- krem ma małą pojemność - 50 ml, będzie dobry do torebki;

- ma raczej rzadką konsystencję, ale dzięki temu też szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu, ręce nie są oblepione;

- nawilża, owszem, ale aplikację trzeba powtarzać kilka razy w ciągu dnia;

- tubka jest wygodna i miękka, jedynie mogę się przyczepić, że zatyczka nie jest na klik, tylko odkręcana, przez co ma skłonności do ucieczki po podłodze;

- dostępność - widziałam go w aptece, w drogeriach jakoś nie wpadł mi w oczy;

- jest tani;

- nie uczula itp.

Ogólnie - zwykły krem do codziennej pielęgnacji, chcę go szybko skończyć, bo zapach mnie męczy i poszukam jakiegoś słodkiego, kwiatowego kremiku.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego 50 ml

Intensywnie nawilża

Na zakup tego kremu skusiłam się gdy wykupywałam receptę w aptece. Dodatkowo był w promocji. Kremów mam zawsze kilka, ponadto mała pojemność 50 ml idelany do torebki. Jedynie - wolę tubki na "zatrzask" a tu niestety zakrętka. Krem jest wydajny dzięki swojej skoncentrowanej formule, zapach jest delikatny trudny do opisania. Krem dobrze rozprowadza się na dłoniach ale pozostawia lepką warstewkę, dlatego używam go tylko wieczorem. Rano dłonie są jedwabiście gładkie i miłe w dotyku, nawilżone. Polecam.

Używam tego produktu od: około 3 tygodni