Dermofuture Precision, Kuracja ujędrniająca i modelująca biust

Dermofuture Precision, Kuracja ujędrniająca i modelująca biust

Pojemność 1 szt

Tenex Peeling modelujący biust w swoim składzie zawiera kompleks Breastvol, który korzystnie wpływa na rozmiar biustu. Mieści w sobie diosgeninę i trygonelinę, które ujędrniają skórę i stymulują metabolizmu komórek. Wykazuje właściwości ujędrniające, stabilizuje tkankę łączną, wygładza oraz stymuluje regenerację komórek, odżywia, wspomaga produkcję kolagenu, wzmacnia strukturę skóry piersi, zapobiega powstawaniu rozstępów, ma silny efekt liftingu, pomaga przywrócić kształt piersi. Skutecznie, lecz bez podrażnień złuszcza martwy naskórek. Oczyszcza i stymuluje regenerację. Kolagen i elastyna przeciwdziałają wiotczeniu piersi. Skóra jest świeższa, lepiej ukrwiona, dzięki czemu ułatwiona zostaje penetracja przez substancje aktywne.
Maska ujędrniająco-regenerująca biust to wyjątkowo skuteczny produkt wzmacniający i ujędrniający skórę podtrzymującą biust. Zawiera kompleks Breastvol, który powoduje zwiększoną produkcję żeńskich hormonów, w tym hormonu wzrostu, korzystnie wpływa na rozmiar biustu, oraz diosgeninę i trygonelinę – dzięki nim skóra jest odpowiednio ujędrniona. Stymulowany jest także metabolizm komórek, co powoduje wzrost jędrności i elastyczności. Następuje regeneracja komórek, odżywienie, wzmożona produkcja kolagenu, skóra piersi zostaje wzmocniona. Silny lifting pomaga przywrócić kształt piersi i błyskawicznie modelować krągłości.

Używa produktu od: próbka

Szału nie ma ;)

Zakupiłam w dwóch wersjach: liftingującą i ujędrniającą.
Zużyłam póki co tę.
Zestaw składa się z dwóch saszetek- peeling i maska.
Peeling jest średniziarnisty, ale nie podrażnia wrażliwej skóry biustu. Jest go całkiem sporo, no ale wiadomo, musi też wystarczyć na duży biust ;)

Maska to krem , którego jest dość dużo. Może niepotrzebnie użyłam wszystko na raz. W ostateczności wystarczyło na biust i pośladki ;)

Efekt :
po peelingu skóra jest miękka, delikatna, wygładzona.
Po masce nawilżona i tyle.

Kupiłam tę maseczkę na wyprzedaży za 1,64 zł, więc cena w miarę ok.

Nie zachwyca, ale zadowala

Druga kuracja biustu od firmy Tenex, regenerująca, ujędrniająca, modelująca.
Jedna saszetka starczyła mi na trzy razy i muszę przyznać, że skóra stała się wyjątkowa aksamitna, jędrna, napięta. Tytułowego modelowania nie zauważyłam, ale może to kwestia tego, że naturalnie mam już foremne piersi? Pytanie jakby się specyfik sprawdził na biuście o gorszej kondycji, jest to zdecydowanie coś do sprawdzenia.

+ efekt na skórze suchej i podatnej do rozstępów świetny
+ lekka konsystencja, delikatny peeling
+ przyjemny zapach
+ dość wydajny, spodziewałam się jednego, max dwóch użyć

- brak rzekomego push-upa i modelowania
- brak (jak na razie) pełnowymiarowego specyfiku, a szkoda, kupiłabym do regularnej pielęgnacji skóry

Używam tego produktu od: niecałe 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka