Ziaja, Biosulfo, Szampon przeciwłupieżowy do włosów przetłuszczających się i ze skłonnością do łojotoku

Sprawdź ceny produktu

Ziaja Szampon przeciwłupieżowy do włosów przetłuszczających się i ze skłonnością do łojotoku Biosulfo:
- Skutecznie eliminuje objawy i przyczyny powstawania łupieżu;
- Wyraźnie zmniejsza aktywność gruczołów łojowych;
- Intensywnie wzmacnia włosy i zapewnia im zdrowy wygląd.
Ziaja Szampon przeciwłupieżowy do włosów przetłuszczających się i ze skłonnością do łojotoku Biosulfo efekty:
- Włosy znacznie wolniej się przetłuszczają i dłużej zachowują świeżość;
- Są podatne na modelowanie i nie elektryzują się.
Ziaja Szampon przeciwłupieżowy do włosów przetłuszczających się i ze skłonnością do łojotoku Biosulfo właściwości:
- Zawiera delikatne składniki myjące pochodzenia roślinnego;
- Bardzo dobrze się pieni i ma przyjemny zapach.

Dobry

Szampon ma specyficzny zapach, który nie każdemu może się spodobać. Włosy po pierwszym umyciu są szorstkie, jednak po ponownym umyciu jest ok. Szampon faktycznie działa i dobrze myje włosy oraz skórę głowy, przede wszystkim skóra głowy zdecydowanie mniej się przetłuszcza i włosy zachowują świeżość na ok. 3 dni. Co do właściwości przeciwłupieżowych to również są efekty, ale zauważalne dopiero przy dłuższym stosowaniu.

DNO

Nienawidzę tego szamponu i tego, co zrobił z moją skórą. Mam łupież 3x gorszy niż miałam. Podrapałam się przez niego do krwi, bo tak swędziała mnie skóra. Miałam stosować przez miesiąc i napisać opinię, ale po ponad tygodniu nie dam rady stosować tego "szamponu". Nie pieni się db, jest niewydajny, nie podoba mi się konsystencja. Nigdy więcej nie kupię.

pomocny!

Mój problem - wieczny łupież, swędzenie, skłonność do podrażnień, skłonność do zapychań skóry głowy, wypadanie włosów, jakieś białe łuszczące plamki.

Po ogromnej ilości przez lata stosowanych kosmetyków, które nic nie działały postawiłam na dwa preparaty - peeling skóry głowy oraz szampon dla głów z łojotokiem. Strzał w 10...?

Po dobrym miesiącu stosowania szamponu mogę mu wystawić rzetelną, dobrą opinię, ponieważ już nim zaczęłam peelingować skórę widziałam znaczną poprawę.

Uporczywe swędzenie z każdym kolejnym myciem zelżało; łupież znacznie się zmniejszył, nie mówię, że do zera, bo co trzecie mycie stosuję szampon odżywczy w ramach kuracji; wypadanie włosów to ilość naprawdę mała, zawsze jakiś włos tam wypadnie, nawet na zdrowej skórze i tutaj chyba była przyczyna wypadania - zapchane gruczoły, duży łupież; u nasady włosy są odbite; uczucie porządnego oczyszczenia

Sam produkt ma średni zapach, ale uzywając odżywek nic nei czuć,nie wiem czy plącze z racji stosowania póżniej produktów nawilżajacych. Konsystencja i kolor jak olejku - taka sama jak w przypadku olejku z ziaji do ciała do skóry atopowej, bardzo mi się podoba. Produkt jest bardzo wydajny, moze sie nie pieni bardzo mocno, ale pod palcami bardzo czuc gdzie juz jest nałożony. 300ml za ok 9 zł, naprawdę warto, tym bardziej, że może być lekarstwem dla wrażliwej głowy i wypadających włosów tak jak u mnie. Dostępny w wielu aptekach.

Reasumując - teraz nigdy nie zabraknie go w mojej łazience, jest obowiązkowy przy moim typie skóry głowy.

Zwalcza łupież

Jest to szampon dzięki któremu pozbyłam się łupieżu na dobre. Stosowałam wiele różnych szamponów przeciwłupieżowych, kuracji itp jednak dopiero Ziaja pomogła mi uporać się z tym problemem na stałe. Za to wielki plus! i za cene oczywiscie. Jeśli chodzi o zapach to mi nie przeszkadzał, jednak bez użycia odżywki się nie obejdzie. Bardzo plącze włosy. Ja stosowałam szampon tylko u nasady głowy bo wysusza włosy. Proponowałabym używać na zmianę z bardziej łagodnym szamponem.

bardzo dobry

może nikt w to nie uwierzy, ale co tam... dzięki niemu pozbyłam się łupieżu. zaczęłam używać barwy żurawinowej i co? i nadal nie mam z tym problemu. i oby tak zostało. mam włosy mimo że z łupieżem (były:)) to suche. nie zniszczone a suche. tak więc jednego problemu się pozbyłam teraz będę włosy odżywiać, nawilżać, tak żeby były miękkie, zdrowe, mocne itd. ten swoją misję wykonał w stu procentach. tak więc dzięki ziaja :)

Genialny! Tani!

Szampon jest ratunkiem dla moich przetłuszczających się włosów. Jako jedyny jest w stanie spowolnić ich przetłuszczanie. W dodatku fajnie podnosi włosy u nasady. Nie radze nakładać go na całą długość włosów - jest to szampon leczniczy, nie będzie upiększał włosów jak to robi szampon z sylikonami. Ja zwyczajnie nakładam go na skórę głowy, a na resztę włosów odżywkę. ŻEBY SZAMPON DOBRZE DZIAŁAŁ TRZEBA TRZYMAĆ GO PARE MINUT NA WŁOSACH! Co do działanie przeciwłupieżowego nie wypowiadam się, bo nie mam z tym problemu. U mnie na dodatek hamuje wypadanie włosów praktycznie do zera, mimo iż nie jest to jego funkcją ;) Polecam! Zwłaszcza za tę cenę!

Pierwsza pomoc przy łupieżu

Pewnego pięknego dnia, po zmianie szamponu na babydream obudziłam się ze śnieżącą głową. Łupież był wszędzie. Do tego doszedł lekki łojotok i wypadanie włosów. Nigdy nie miałam takich problemów, więc po różnych poszukiwaniach, rekonesansie na forach i w drogeriach pobiegłam po Biosulfo. I bardzo się cieszę z tej decyzji.

Szampon nie daje efektów po pierwszym stosowaniu, trzeba dać mu tydzień-dwa (przy codziennym myciu), ale warto. Łupież zniknął, skóra głowy przestała swędzieć i wydzielać chorych ilości łojotoku.

Plusy:
- likwiduje łupież
- normalizuje łojotok
- likwiduje swędzenie skóry głowy
- cena!
- ładnie się pieni
- ma dobrą pół lejącą konsystencję

Minusy
- zapach może się nie podobać (mi nie przeszkadza)
- bez odżywki ani rusz, plącze włosy
- nie nadaje się do codziennego stosowania, ja używam go co trzecie mycie na zmianę z Alterrą z granatem.

polecam przy ŁZS

Zaczęłam ten szampon stoswać niedawno. Mam ostatnio spore problemy ze skórą głowy, stosowałam przez klika miesięcy ekologiczne szampony i moja skóra głowy ewidentnie nie lubi nawilżających i natłuszczających naturalnych składników. Jednak najlepiej na moje włosy działają tanie szampony typu barwa czy pollena eva za trzy złote.

Ponieważ mam wzmożone przetłuszcanie włosów i ŁZS, chciałam ograniczyć produkcję sebum i oczyścić trochę ujścia gruczołów łojowych. Biosulfo robi to znakomicie. Włosy są po nim dłużej świeże, skóra głowy jest oczyszczona, łupieć znikomy, głowa w ogóle nie swędzi!! I faktycznie ten łój jakiś taki normalniejszy jest i nie robią się mi na głowie krostki częste przy łojotoku.

Szampon jest trochę mniej wydajny niż przeciętne szampony, bo mniej się pieni, ale jest tani, więc nie odczuwa się tego. Nie stosuję go przy każdym myciu, bo wtedy mógłby zbytnio przesuszyć skórę i włosy, ograniczam się do stosowania go raz do dwóch razy w tygodniu i to wystarcza.

Odejmuję pół gwiazdki za to, że odrobinę przyciemnia włosy ze względu na zawartość siarki, a jestem blondynką i nie lubię tego efektu. Przez jego dobroczynne właściwości będę go stosować mimo wszystko.

Fajnie, że jest polski, duży plus za to!

Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

Może być

Szapom stosuje już od dłuższego czasu.
\\nMa ciekawy i łagodny zapach choć nieco chemiczny.
\\n
\\nEliminuje łupież choć dopiero po pewnym czasie. Nie wzmacnia włosów.
\\nMam wrażenie, że moje włosy stały się szorstkie i matowe.
\\nZaczęły się dość szybko przetłuszczać!
\\n
\\nSzampon nie robi wrażenia

Duże zaskoczenie

Bardzo lubię kosmetyki tej firmy, dlatego skusiłam się na zakup tego szamponu do walki z łupieżem. Po pierwszym myciu zauważyłam wielką różnicę, objawy znacznie się zmniejszyły. Umyłam nim włosy jeszcze 2 razy i miałam na kilka miesięcy spokój z łupieżem. Zmora wróciła i ponownie sięgnęłam po ten produkt.
Plusy:
+skutecznie eliminuje łupież,
+włosy wolniej się przetłuszczają,
+nie elektryzują się,
+konsystencja rzadka, łatwo spłukuje się ,
+cena.

Minusy:
-zapach, musiałam się przyzwyczaić, na szczęście nie jest intensywny,
-nie zauważyłam by szampon wzmacniał włosy.

Szampon kupię ponownie bo u mnie dobrze się sprawdził i nie zrobił mi krzywdy.

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Tani i dobry (ale tylko na łupież)

Szampon przyczynił się do zwalczenia łupieżu na mojej głowie. Dobrze się pieni i ma ładny zapach. Cena jest bardzo korzystna (ok 8 zł). Nie sprawdził się u mnie jednak w ograniczeniu przetłuszczania włosów. Stosuję go ok 2-3 razy w tygodniu na zmianę z szamponami niezawierającymi SLS.

Plusy:

+ niska cena
+ zwalcza łupież
+ przyjemny zapach
+ proste opakowanie
+ dobrze się pieni
+ nie powoduje "szorstkości" włosów
+ nie plącze włosów

Minusy:

- nie ogranicza przetłuszczania