Eveline, Nail Therapy Professional, Magical Gel 2 Step System (2 - etapowy system żelowego manicure)

Dwukrokowy system Eveline Nail Therapy Professional Magical Gel 2 Step System dla długotrwałego profesjonalnego manicure. Zestaw składa się z kolorowego żelu oraz utwardzacza. Pozwala osiągnąć piękne żelowe paznokcie bez użycia lampy UV/LED.

Trwałość szwankuje

Kupiłam krwista czerwień w promocji w biedronce. Zmęczona ciągłym robieniem hybryd chciałam spróbować czegoś szybszego i równie trwałego. Zapewnienia producenta zachęcające ale z ich spełnieniem już gorzej.

Kolor piękny ale tylko w opakowaniu. po nałożeniu dwóch warstw ( 2 warstwa bardzo długo schnie ) nałożyłam Top który nie mógł długo wyschnąć. Po aplikacji paznokcie wyglądały ładnie. Niestety bardzo szybko ten efekt marniał i po 2 dniach były już zmatowione i lakier zaczął odpryskiwać na końcach i tak z każdego paznokcia. Niestety ale jestem na nie.

Mogło być lepiej

Nakładanie żelu jest łatwe i przyjemne, skusiło mnie to że nie wymaga użycia lampy. Efekt jest ładny, ale na moich paznokciach nie utrzymuje się zbyt długo. Mimo to, jak na produkt za niewielkie pieniądze dobrze się sprawdza na co dzień i nie żałuję zakupu.

Świetmy

Kupiłam w Biedronce za 9,99 kolor mleczno różowy. Jedna warstwa wystarczy by rozjaśnić płytkę paznokcia. Wielka zaletą jest to że lakier jest mega trwały. Długie moczenie rąk w wodzie podczas mycia naczyń czy czyszczenia innych powierzchni mocniejszymi srodkami nie sprawiło by lakier choć trochę starł się z paznokci. Lakier szybko schnie nie tworzy smug. Uwielbiam za te trwałość.

Średni..

Trafiłam przypadkiem w Biedronce za 9,99 więc się pokusiłam.Znalazłam kolor cielsto-różowy, moja ulubiona tonacja.Nakłada się super, nie zostawia smug. Top niestety nie daje dużego połysku, widać na nim pod światło pociągnięcia pędzelka. Na opakowaniu jest informacja aby nakładać cienką warstwę, tak tez zrobiłam.Zero efektu hybrydy.Połysk słabszy niż najsłabszy lakier...Przyzwyczajona do efektu jaki daje Seche Vite jestem rozczarowana. Poza tym długo schnie(za to ogromny minus) i pomimo upływu 1godziny od pomalowania miałam wrażenie że nie do końca wysechł, powierzchnia lakieru była jakby tępa.

Polubiłam

Kupiłam ten zestaw chyba w głównej mierze pod wpływem chwili. Szukałam czerwonego lakieru, mam dobre wrażenia po Eveline, więc bez zastanowienia wrzuciłam do koszyka ten mały zestaw.

Cały zestaw składa się z odżywki nadającej kolor oraz top coatu. Sama odżywka ma za zadanie zregenerować i odbudować płytkę paznokcia. Dodatkowo uszczelnia, wygładza, a zniszczone paznokcie odzyskują gładką powierzchnię i lśniący połysk. Plusem dla słabych paznokci jest to, że odżywka również ma zabezpieczyć przed pękaniem, łamaniem oraz rozdwajaniem. Top coat natomiast wygładza powierzchnię, utwardza oraz sprawia, że lakier jest odporny na ścieranie czy odpryski. Jestem bardzo zadowolona i bardzo polubiłam ten produkt. Po nałożeniu dwóch warstw mamy do czynienia z bardzo intensywną czerwienią, a jedna warstwa top coatu wystarczy, żeby dobrze utrwalić - wydajność na ogromny plus. Szukałam po opakowaniu ile może odżywka utrzymać się na paznokciu bez większych uszkodzeń, ale nigdzie tego nie znalazłam, więc pozostało tylko patrzeć ile wytrzyma na moich paznokciach i z tego wysuwać wnioski. Byłam bardzo zaskoczona, kiedy szybciej pojawił się odrost niż jakiekolwiek odpryśnięcie, a maksymalnie wszystko wytrzymało... 2 tygodnie. Po tych 2 tygodniach z jednego paznokcia odpadł mi dosłownie cały lakier w jednym płacie. Tak czy siak jestem bardzo zadowolona z trwałości. Co do działania na płytkę paznokcia to trochę ciężko mi to ocenić, ponieważ paznokcie mam w całkiem niezłym stanie. Jednak kiedy korzystałam z tego produktu to nie zdarzyło mi się żeby paznokieć pękł, rozdwoił się czy połamał, ponieważ był bardzo utwardzony (a z natury mam bardzo miękką płytkę i wystarczy nacisnąć lekko, żeby się wygięła). Jak prezentuje się ogólnie cały zestaw na paznokciach? Jak dla mnie rewelacja, bo faktycznie mamy tu do czynienia z czymś co przypomina żelowe paznokcie. Można również zauważyć, że jest gładka powierzchnia, lśniący połysk, brak odprysków oraz piękny kolor. Z dodatkowych rzeczy cena jest w porządku, a z dostępnością nie ma najmniejszego problemu.

Uważam, że ktoś to dobrze przemyślał, zamykając w opakowaniu odżywkę + top coat, bo oba siebie wzajemnie uzupełniają i sprawiają, że kolor na moich paznokciach jest wręcz niezniszczalny przez 2 tygodnie. Na pewno kupię ponownie, bo produkt jest warty swojej ceny.

Przyzwoity zestaw

Kupując ten produkt nie oczekiwałam cudów tym bardziej, że w tak niskiej cenie mamy lakier i coś w rodzaju top coata. Zestaw ładnie zapakowany, mamy 2 buteleczki po 5ml. Mój wybór padł na zestaw z lakierem czerwonym, który to jest intensywny, mocno kryjący, ciemniejszy wraz z kolejnymi nakładanymi warstwami. Lakier używałam wraz z "utwardzaczem" jak i bez. Razem robią naprawdę bardzo fajny efekt paznokci żelowych tudzież hybrydowych. Trwałość średnia powiedzmy ok. 5 dni. Niestety utwardzacz szybko się skończył (używałam go również z normalnymi lakierami i super się sprawdzał).
Sam lakier w kolorze czerwonym - dla mnie bomba! Piękny wyrazisty kolor. Konsystencja idealna, pozwala nawet na poprawki, krycie poprawne - dla mało wymagających starczy jedna warstwa. Pędzelek gruby, nie za miękki nie za twardy - mój ideał. Niestety lakier bez jakiejkolwiek bazy i topcoatu szybko matowieje, kruszy się. Ja jednak zawsze pod lakier używam odżywki i nawet to wystarczy żeby lakier wytrzymał 3 dni, myślę że z top coatem dłużej. Jestem zadowolona z zakupu, mogę polecić ten zestaw dla osób bez wygórowanych wymagań które często zmieniają kolor paznokci :) dodatkowo żel i utwardzać możemy używać oddzielnie za co daje duży +

Super efekt

Właśnie jestem po tygodniu od nałożenia pierwszy raz. Efekt po nałożeniu - super. Troszkę długo schnie, ale finalny wygląd paznokcia jest naprawdę całkiem niezły jak na drogeryjny kosmetyk. Dziś zauważyłam malutki odprysk na palcu wskazującym i widoczny odrost. Wspomnę tylko, że na moich paznokciach lakiery różnych marek wytrzymują max 3 dni a hybrydy max 7dni:( taki model.

Jestem na tak!

Mam właśnie ten produkt na paznokciach i już 5 dzień trzyma się bez problemu- trochę wytarł się na brzegu. Kupiłam zestaw z jasnoróżowym lakierem i chociaż lubię ciemniejsze i bardziej wyraziste paznokcie to mimo wszystko efekt mi się podoba. Topu używałam też do innych lakierów i fajnie kryje. Plus za grube pędzelki

Taki sobie

Zakupiłam go jakiś czas temu. Nie byłam zadowolona z tego lakieru i żelu. Sam żel mam do tej pory. Wykorzystałam tylko lakier czerwony. Sam lakier schnął szybko, ale z dodatkiem żelu szło to dość wolno. Wytrzymałość średnia.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu

Opis producenta jest jak bajka dla dzieci...

Kusi niską ceną za lakier i top-coat w jednym. A miał być zapewne tańszą alternatywą dla Sally Hansen "MG". Jest stratą pieniędzy i czasu! Odpryskuje dosyć szybko, bo już na drugi dzień po nałożoniu, kolor nie jest intensywny, a konsystencja top-coat to jakaś pomyłka!

Używam tego produktu od: Tydzień
Ilość zużytych opakowań: Jedno - wyrzucone do kosza!

GENIALNE!

Nie wiem skąd tak niskie oceny. Jeżeli kolor zostawimy na paznokciach na dłużej (na przykład na noc tak jak ja nakładam trzy warstwy) a dopiero po dokładnym wyschnięciu nałożymy jedną, dwie warstwy Top coat\'u sprawdza się idealnie. zeby przyspieszyć schnięcie traktuję go do wykończenia olejkiem migdałowym. Efekt profesjonalnego żelu utrzymuje się bez uszczerbkowo w przypadku intensywnego używania takiego jak sprzątanie i praca 4-5 dni natomiast nasz rekord to 8 dni a i tak zmyty został ze względu na zmianę koloru. (:
Konsystencja jest przyjemna do nakładania, nie ciągnie się i daje się poprawiać. Trochę za przezroczysty kolor jak na mój gust bo nakładam cienkie warstwami ale druga/trzecia załatwia sprawę. Bąbelki pojawiają się jedynie kiedy kolor nie wyschnie a nakładamy top. Także pozostawiam to do indywidualnego przemyślenia (:

Używam tego produktu od: 2 mcy
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Sprawdza się

Jestem zaskoczona trwałością manicure\'u z wykorzystaniem tego zestawu. Mam miękkie paznokcie, zniszczone żelami. Kolor z top coatem trzymał się tydzień. Bez żadnych odprysków, jedynie trochę wytarł się na brzegach paznokci.

Wart wypróbowania. Szkoda tylko, że nie występuje w jakimś jaśniejszym odcieniu.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc