Inter Vion, Gumka spręzynka

Inter Vion, Gumka spręzynka

Inter Vion Gumki do włosów „Sprężynki”:
1. Bardzo dobrze trzymają włosy, nie ciągną i nie wyrywają.
2. Włosy powracają do swojego kształtu.
3. Nie skręcają się.
4. Nie niszczą struktury włosów.
5. Idealne również na siłownię i basen.
6. Do każdego rodzaju włosów.

Cena: ok. 6zł

okrągłe

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Nie przekonana

Kupiłam z ciekawości tak wszyscy zachwycają się tymi gumkami mnie tam jakoś nie zachwyciły, nie trzymają dobrze włosów a co najgorsze zdarza się że splątują się we włosy czego nie znoszę..

Dobra

Chciałam mieć porównanie z invisibobble, jako że oryginał mnie nie zachwycił do tego stopnia, żeby nabyć raz jeszcze, a pozostała mi ostatnia z zestawu.
Tę gumkę, sztuk 2 w opakowaniu nabyłam w hipermarkecie za około 5 złotych. Różnicę widać od razu, jak przyłoży się do siebie obie wersje to wydają się być zdecydowanie inne. Ale w działaniu o dziwo, właśnie ta gumka nie rozciąga mi się aż tak bardzo. Jest dosyć gruba, grubsza, niż orginał, szersza i generalnie ciut większa. Trzyma włosy ciut mocniej, dla mnie to akurat plus. Nie opada, ani nie zsuwa się tak szybko, dopiero po dłuższym czasie. Przy ściąganiu nie idzie już tak bajecznie łatwo, ale też nie ciągnie, ani nie wyrywa, chociaż mam obawy, że jakbym robiła to szybko to mogło by się tak wydarzyć, że jakiś włos pójdzie. Delikatnie odkształca mi włosy, jeśli noszę ją wiele godzin, ale każda u mnie tak działa. Ogólnie jestem z nich zadowolona. Czy wracają do swego kształtu nie wiem, bo tak jak z każdą gumką robię, nakładam na szeroką nakrętkę jakiegoś kosmetyku lub na przykład na dezodorant, wtedy zachowują pierwotny wygląd. Nie wiem czy nie przerzucę się na frotki, bo niby są zdrowsze dla włosów, ale póki co te mi bardzo pasują i o ile ich nie pogubię to będą mi służyć, nie mam zamiaru się ich pozbywać.

Nie takie jak oryginał, ale mogą być

Kupilam je, bo chcialam sprawdzic, czy dorownuja oryginalnym gumkom. Sa bardzo podobne do nich, cenowo rowniez wychodza tak samo, ale niestety maja wady, dlatego oryginalne Invisibobble sa lepsze.

Obietnice producenta
1. Bardzo dobrze trzymają włosy, nie ciągną i nie wyrywają. -> PRAWDA, sa niezwykle deliaktnie, dobrze sciaga sie je z wlosow i nie szarpia ich
2. Włosy powracają do swojego kształtu. -> moje wlosy z natury sa podatne na ukladanie i czesto sa pozwijane, wiec nie jest to do konca prawda
3. Nie skręcają się. -> w moim przypadku wrecz przeciwnie, gdy trzymam je za dlugo
4. Nie niszczą struktury włosów. -> PRAWDA, to wlasnie zachecilo mnie do zakupu
5. Idealne również na siłownię i basen. -> PRAWDA
6. Do każdego rodzaju włosów. -> PRAWDA

Moge dodać, że
- sa niezniszczalne
- nie sciskaja wlosow za mocno
- mozna je latwo umyc

MINUSY
- szybko sie rozciagaja i niestety nie wracaja do pierwotnego ksztaltu :(

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka