Lancome, Visionnaire Nuit, Beauty Sleep Perfector (Krem na noc przeciw oznakom starzenia)

Lancome Visionnaire Krem na Noc działa podczas snu i zmienia wygląd skóry po przebudzeniu.Niezwykła, bardzo świeża formuła żelu w olejku błyskawicznie wtapia się w skórę dając uczucie komfortu i odżywiając. Visionnaire Krem na Noc sprawi, że nie będziesz się mogła doczekać przebudzenia.

50 – 100ml
na noc
brązujące
w słoiczku
krem

Porażka.

Jak na koncern Lancome ten krem jest jednym wielkim niewypałem.
+ ładne opakowanie
+ wydajność

i na tym plusy się kończą.

- cena
- zapycha skórę
- rano skóra jest tłusta
- nieciekawy zapach
- nie robi kompletnie NIC

Pieniądze wyrzucone w błoto.

super

super krem, bardzo nawilżający i wygładzający
budzę sie rano z promienną skórą i wypoczętą
uwielbiam go
jest bardzo wydajny
mega lekka ale bardzo nawilżająca formuła, zostawia jakby warstwe silikonowa??? nie wiem ale skóra jest bardzo ładna po nim
uzywam go też na dzień odrobinę ;)

Wykorzystała: kilka próbek

ile za ileee? :-)

Cena wbija w fotel! Zużyłam 30 ml produktu w próbkach/miniaturach i niestety, ale nie widzę żadnych efektów poza zapchaną cerą...

Preparat ma formę olejku w ...silikonie. Zostawia na powierzchni lepką, silikonową warstwę. Ładnie pachnie. Jest według mnie mało wydajny jak na taką konsystencję.

Cera rano- bez szału. Nie widzę efektu wow, rewitalizacji czy chociażby porządnego nawilżenia. Formuła olejki plus silikon robi dobrze moim włosom, ale na twarzy mam wrażenie dusichy. Rano moja cera jest zmęczona, a miało być zupełnie inaczej

Dobry krem ale cudów nie czyni

Minął przepisowy miesiąc odkąd używam tego kremu-żelu-olejku (whatever...). Dostałam trzy miniatury produktu jako gratisy (wśród wielu innych) dołączone do większych Sephorowych zakupów.
\\n
\\nPrzyznam, że byłam ciekawa tego kremu-żelu-olejku (whatever). Bardzo cenię sobie bazę 1 Minute Blurr z tej serii, która naprawdę czyni na twarzy cuda (niestety, nie wolno jej używać codziennie).
\\nI tak:
\\n
\\nKrem dostajemy w przepięknym seryjnym słoiczku. Nie bardzo lubię takie opakowania, są mniej higieniczne, niż te z pompką a z każdym otwarciem zawartość ma kontakt z powietrzem. Ale o to mniejsza.
\\n
\\nObawiałam się, że ta konsystencja żel-krem-olejek będzie przekombinowana i przez to ciężka i zapychająca. Na szczęście jest wręcz przeciwnie. Konsystencja jest lekka, śmiga po skórze a skóra pięknie ją przyjmuje. Pozostawia na twarzy lekki film, ale nie żadne lepszcze. To, co mi się podoba to fakt, że krem jest praktycznie niewyczuwalny po nałożeniu w przeciwieństwie do większości kremów nocnych. Zapach jest obłędny, typowo "wizjonerski", czyli pasuje do całej serii. Świeży, powiedziałabym, bez chemicznych nut i ulotny. Produkt ma mlecznawą konsystencję rzadkiego żelu. Aplikacja jest przyjemnością i odprężeniem.
\\n
\\nDlaczego tylko tyle gwiazdek? Cóż. Działanie nie urywa przysłowiowej części ciała. Owszem, krem dość dobrze nawilża skórę, rano budzimy się z uczuciem komfortu i nie lecimy zmywać. Ale istotnego stanu poprawienia i odżywienia skóry raczej nie zauwazyłam. Czegoś w tym kremie brakuje. Mi najbardziej chyba promienności i zdrowego glow, który dobry krem potrafi wydobyć z wnętrza skóry o poranku i pewnego napięcia.
\\n
\\nGeneralnie: to dobry krem dla skór mało wymagających. Jest lekki, nie zapycha, dobrze nawilża. Ale za tę cenę można dostać już o wiele lepiej działający produkt. Kupiłabym go, gdyby kosztował połowę mniej. To byłaby cena adekwatna do jakości.

Używam tego produktu od: prawie 5 tygodni
Ilość zużytych opakowań: dwie i pół miniatury, okolo połowy regularnej zawartości pełnowymiarowego produktu