Rexona, Dezodorant spray MotionSense, Invisible Black & White

Rexona, Dezodorant spray MotionSense, Invisible Black & White

Linia dezodorantów damskich Invisible z nową, ulepszoną formułą. Nie pozostawiają białych ,ani żółtych plam na ubraniach,mają trwały zapach i stanowią niezawodną ochronę przed poceniem.W trzech subtelnych zapachach.

ochronne
w sprayu
100 – 250ml

Ładny zapach, ale nie chroni przed potem

Dezodorant ma bardzo ładny, czysty zapach. Producent obiecuje ochronę przed poceniem i brudzeniem ubrań. Niestety, nie sprawdził mi się ani trochę. Oprócz przyjemnego zapachu nie chroni skóry przed potem, a na ubraniach pozostają ślady, zwłaszcza na czarnych. Nie sądzę, że jeszcze kiedykolwiek po niego sięgnę.

Brak ochrony przed potem

Na ten produkt trafiłam w jednej z drogerii w moim mieście. Skuszona pięknym wyglądem produktu i opisem producenta pobiegłam do kasy fiskalnej. Te cudowne reklamy również zachęciły mnie do tego produktu. Jednakże nie specjalnie mi się podoba. Zapach jest ładny, chroni ubrania i nie pozostawia śladów. Więcej informacji poniżej

Porażka

Wielkie rozczarowanie. Lubię dezodoranty marki Rexona, używałam już kilku wersji i z każdej byłam zadowolona. Niestety wersja "Black & White" jest beznadzieja. Po jej użyciu rano czułam się "nieświeżo" juz po dotarciu do pracy (jakieś 30 min). Nigdy więcej...

Nie polecam

Bardzo zawiodłam się na tym dezodorancie. Nie zapewnia żadnej ochrony przeciw poceniu się. Mam wrażenie, że wręcz je potęgował. Używam go jedynie po domu w formie odświeżenia ponieważ ładnie pachnie. Niestety wychodząc z domu ma się wrażenie jakby się nic nie użyło. Zerowa skuteczność. Nie polecam

To nie to

Niestety, ale zawiodłam się a tym dezodorancie. Nie działa, nie daje żadnej ochrony przed poceniem a do tego pozostawia plamy na ubraniach. Po całym dniu czuję od siebie pot. Na pewno więcej go nie kupię.

Nie zostawia białych ani żółtych śladów

Amtyperspirant, który sprawdza się przy codziennym, średnio intensywnym życiu. Jest wtedy i ochorona przed potem i przed przebarwieniami ubrań. To ogromny plus. Podczas większego wysiłku fizycznego u mnie nie sprawdził się. Zapach delikatny, bardziej neutralny więc nie gryzie się z perfumami. Ogólnie polecam na codzień, do treningu , szaloną imprezę pełną ruchu i tańca raczej nie.

nie dla mnie

Niestety Rexona ostatnio wypada blado na tle Dove czy Adidasa. Bardzo chciałam dać jej szansę, zwłaszcza że posiadałam również wersję w kremie...ale ta jest gorsza moim zdaniem. Niestety nie czuję ochrony nawet przez kilka godzin. Zapach jest średni, cena również nie zachwyca, ale pochwalić można wydajność.
Także powtórki nie będzie.

Najgorszy

Najgorszy dezodorant jaki miałam. Nie działa praktycznie wcale. Po użyciu go nie ma żadnej! ochrony przed poceniem, jedynie naperfumowanie pachy. Po całym dniu człowiek tak śmierdzi potem, jakby nic nie stosował! Odradzam.

Skuteczny

Często kupuję dezodoranty z Rexony.
Ten mam już kolejny raz , ponieważ zapach w moim odczuciu jest przyjemny. To zapach świeżo-pudrowy. Nie gryzie się z moimi pergumami.
Działanie bardzo dobre, nie zawodzi mnie w sytuacjach kryzysowych.
Nie zostawia na ubraniach śladów.
Nie testowałam go przez 48 h więc nie wiem jak się spisuje w tej roli , ale 12-16 h wytrzymuje bez problemu.
Kupuję w promocji , często można go kupić nawet za pół ceny w różnych promocjach.

Moim zdaniem OK

Tylko ten dezodorant sprawdza się u mnie dobrze, choć ideałem nie jest. Co najważniejsze - nie zostawia śladów (białych/żółtych), zapach - kwestia gustu, moim zdaniem jest ok, ochrona/trwałość - średnia.

Najgorszy...

Raz zastosowałam i wyrzuciłam. Moje ubrania były poplamione, a najgorszy z tego wszystkiego był zapach! Dusiłam się i mogłam ledwo oddychać, a w sklepie zapach wydawał się przyjemny, mało trwały.

Nie polecam

Rexona kojarzy mi się z bardziej wartościowymi antyperspirantami jednak od strony męskiej niż damskiej. Znam osoby, które tylko używają Rexony i twierdzą, że innych firm produkty po prostu nie działają. W moim przypadku ten dezedorant kompletnie się nie sprawdził i używałam go w formie odświeżającej jedynie po domu. Na większe wyjścia stosowałam inne produkty (bardziej skuteczne np. Dove), a ten pozostował na wyczerpanie w domu.

PLUSY:
+ Faktycznie nie brudzi ubrań co jest bardzo dużym plusem zwłaszcza latem, (wydaje mi się, że na tym się skupił jedynie producent),
+ Dostępność w wielu drogeriach zarówno tych dużych jak i mniejszych,
+ Nie podrażnia, ani nie uczula,
+ Estetyczne opakowanie.

MINUSY:
- Zerowa ochrona - po jego zastosowaniu wydawało mi się, że ochrona trwa max do 1h, a następnie tragedia,
- Chemiczny, brzydki, nie odświeżający zapach,
- Słaba wydajność produktu,
- Cena nie jest adekwatna co do jakości, ponieważ nie zasługuje on nawet kupna za 5 zł.

PODSUMOWUJĄC:
Nie polecam, produkt nie spełniający wymagań, nie wart kupna!