Avon, Imari Elixir EDP

Avon, Imari Elixir EDP

W związku z 30 sto leciem perfum Imari firma Avion wprowadza wyjatkowa kolekcje zapachów w odswiezonych flakonach. "Imari Elixir" sa zupełnie nową edycją stworzona specjalnie z okazji jubileuszu linii.
Imari Elixir maja charakter orientalno-kwiatowy obejmujacy soczystą, owocową esencje jezyny, absolut rózy i ekstrakt wanilii.

Nuty zapachowe: jezyna, róza, wanilia

75% jesień/zima 25% wiosna/lato

zadowalający :)

Mój Imari ma już denko i piszę to z żalem bo bardzo go polubiłam. Kosmetykiem cieszyłam się ponad rok a na prawdę często po niego sięgałam. Imari miał cudowny, słodki i uwodzący zapach, który można było wyczuć po kilku godzinach od użycia. Mały poręczny flakonik skradł moje serce i na pewno kupię ponownie!

Porażka

Często perfumy z Avon pachną inaczej w rzeczywistości niż w katalogu, ale tutaj to przesada. Obrzydliwie słodki i obrzydliwie duszący. Po jakimś czasie nie da się używać, pachną jak typowe babcine perfumy. Mogłabym się nimi psiknąć w zimowy najciemniejszy wieczór, a i tak byłyby zbyt duszące i mdłe. Nie polecam.

Słodycz

Zapach jest słodki, a zarazem ciepły. Perfumy są intensywne i dość długo się utrzymują. Jak dla mnie jest do dobry zapach.na wyjscia lub na zimową porę. Do pracy jest zbyt wyrazisty. Kupując je za 20 zł mamy dobrą jakość i wydajność oraz zapach, który podoba się otoczeniu.

Przyjemny, długotrwały zapach

Zdecydowałam się na ten zapach dość dawno temu ze względu na niską cenę - 29,99zł.
Spodobał mi się flakon perfum, który wygląda luksusowo, bardzo elegancko, ale złudnie mogą przypominać męski zapach.
Jeśli chodzi o charakter perfum są orientalno-kwiatowe.
Nuty, które jak najbardziej zawsze mi dopowiadają.
Zapach dość intensywny, ale nie duszący i nie mdlący.
Zdecydowanie przyjemny dla zmysłu powonienia.
Zapach słodki, lekko kwiatowy, owocowy , jednakże idący w kierunku wanilii, która wyczuwalna jest po pewnym czasie.
Zapach jest seksowny, intrygujący i w 100% kobiecy.
Działa troszkę jak afrodyzjak - aż chce się... iść na randkę. ;)
Zapach ten jest idealny na wieczór, bo wtedy pobudza wszelakie zmysły.
Od razu po pierwszym psiknięciu perfumami można uzyskać mocny, trwały zapach, który jest bardzo długo wyczuwalny.
Ja zakochałam się w kosmetyki i bardzo Wam polecam.

Seksowne ciepło

Przyznaję się bez bicia, zapach jest słodki i radosny... Ma w sobie coś namiętnego i intrygującego, jakieś seksowne ciepłe nuty sprawiają, że uśmiecham się sama do siebie i mam ochotę wtulic się w swojego męża. Ta słodycz ciemnych owocow, które po przegryzieniu puszczają soki... Czerwone i lepkie.... Urzekające za każdym razem. Po jakimś czasie krystalizuje się.... I dochodzi jeszcze smak waniliowy.
Nie ukrywam, że produkt bardzo mi się podoba. Ma w sobie coś namiętnego i nie wiem czy z zamkniętymi oczami - podejrzewalabym avon.
Butelka bardzo wygodna i idealnie doposowana do ręki, mieści się w kieszonce torebki... Czy mam zastrzeżenia? Niestety tak.... Na mnie ten zapach "lezy" około godziny do dwoch/trzech.... I nic.. Wszystko się urywa i kończy. Żałuję.
Pachnie mocno i intensywnie po aplikacji a później wycisza się. Początek jest mocny jak pocałunek kochanków... Pozostawiają ogon i cieszą otoczenie. Robią furorę wsrod dzieci... Pytają jak zaczarowane-co tak pięknie pachnie... Najwidoczniej też czują tą słodycz... Pyszną słodycz
Trwałość slabiutko, więc wydajność też nie będzie dobra.... Wymaga ponownym aplikacji. Na szczęście kosztuje mniej niż 20 zł. Ja swój upolowalam za 18 zł.
Podejrzewam, że sprawdza się najlepiej w zimne dni i pierwsze prlomyki słońca-wakacje mogą być mordercze.
Chce taką wersję w edp...

powiew luksusu za grosik

Kupiłam, zużyłam i podobało mi się. Perfumy nie kosztują wiele a sprawiają wrażenie wręcz luksusowych. Zaczynają się dość ciężko, potem jest waniliowo i pięknie. Są bardzo trwałe, na ubraniach utrzymują się kilka dni. Flakon jest bardzo estetyczny.

mocne, kobiece, słodkie

Skusiła mnie cena +/- 25 zł.
Zapach na początku wydaje się ciężki, duszący ale długo się rozwija i pozostawia zapach słodyczy. Jest bardzo długotrwały!!! Po 3-4 "psikach" rano jest jeszcze wyczuwalny wieczorem na ciele a na ubraniach utrzymuje się jeszcze dłużej. Spryskany szalik pachnie parę dni. Za tę cenę z pewnością skuszę się na niego jeszcze raz. Dla mnie to zapach na jesień/zimę lub na wieczór.

Super

Zapach jest piękny. Intensywny długotrwały, kobiecy i sprawia wrażenie drogiego. Flakon bez szału, jest po prostu estetyczny. Dozownik sie nie zacina.
Zapłaciłam 30zł, ale warte nawet więcej. Także mocno polecam.

Waniliowy eliksir

Perfum z Avon używa moja mama i to od niej poczułam ten piękny kwiatowo -waniliowy zapach. Nuty kwiatowe nigdy nie były moimi ulubionymi, zresztą tak jak wanilia, ale w tym przypadku zakochałam się w tym zapachu. Jest ciepły, przyjemny( nie duszący) i słodki. Idealny na zimową porę, używam go na dzień i na wieczór, a co najważniejsze jest bardzo trwały. Psiukając się nimi rano, czuje je późnym wieczorem. Flakonik jest klasyczny i elegancki.

Tak sobie

Imari Elixir,woda toaletowa z Avon.
Kupiłam ją w cenie premierowej i zapłaciłam 29,90 zł.
Długo na perfumy nie czekałam.
Kiedy przyszły otworzyłam je i lekko się rozczarowałam.
Wiem,że zapach na kartce może się nieco różnić od tego co dostaniemy.
Zapach był bardzo słodki,duszący.
W katalogu pachniał delikatniej.
Ja przed wyjściem pryskam nim ubrania,albo szalik.
Rozwija się ładnie i po jakimś czasie zapach łagodnieje i pachnie przyjemnie.
Wyczuwalna jest róża,jeżyna i wanilia.
Jest to zapach bardziej na wieczór,ale niestety nie jest trwały.
Mam wrażenie,że po godzinie nie czuć go w ogóle...
Buteleczka prosta o pojemności 50 ml.

Jeżynowo-różany eliksir

Wodę Imari Elixir kupiłam trochę w ciemno. Koleżanki były zadowolone, więc też skusiłam się na swój flakonik.

Zaraz po aplikacji czuć jeżyny, ale w wydaniu dość mocno skoncentrowanym. Mam wrażenie gęstego i ciemnego syropu jeżynowego. Trochę kwaskowatego, trochę cierpkiego, ale jednak pełnego słodyczy. Prawdziwie dojrzałe owoce.
Po czasie do głosu dochodzi róża. Ale nie zielony, wiosenny kwiat. Jest to róża aż bordowa i w pełni dojrzała. Zdecydowanie nie dla osób, które za nią nie przepadają.
Na koniec zapach się wysładza, ale nie jest ulepny. Wanilia w tym wydaniu nie zabija słodyczą, ale tworzy zgarny duet z różą.

Woda jest dość mocna i trwała. Nie nadaje się na cieplejsze dni, bo mogłaby powalić i zadusić. Wydaje mi się, że nie nadaje się też dla bardzo młodych dziewczyn, fanek świeżako-słodziaków lub osób noszących się na sportowo. Pasuje do bardziej eleganckich stylizacji. Dla kobiet dojrzałych i pewnych siebie.
Ja osobiście używam jej w ciągu dnia i do pracy, ale na wieczór też będzie się nadawała.

Flakonik prosty i elegancki, aczkolwiek ten plastikowy korek psuje efekt. Zupełnie nie pasuje do całości.
Swoją wodę kupiłam za ok. 22 zł w promocji, więc trzeba czekać na korzystną cenę. Dostępny u konsultantek.

Imari

Zapach słodki,duszacy i bardzo trwały na lato jak dla mnie zbyt ciezki. Po spryskaniu nadgarstka myśl która przyszła mi do głowy to kobieta w czerni nie wiem skąd taka fantazja :))... ale flakonik postoi i poczeka na chłodniejsze dni moze się do niego przemoge w paskudny deszczowy dzień...dziś mowimy sobie nie...