Garnier, Czysta Skóra Active, Ultrazłuszczający peeling

Garnier, Czysta Skóra Active, Ultrazłuszczający peeling

Ultrazłuszczający peeling Czysta Skóra Active ma kremową formułę, która działa podwójnie przeciw niedoskonałościom oraz przeciw śladom po nich:
- wzbogacona w składnik o właściwościach przeciwbakteryjnych i aktywne mikrogranulki eliminuje zaskórniki,
- dzięki właściwościom złuszczającym i obecności regenerującego składnika aktywnego pomaga złuszczać ślady po niedoskonałościach.
Połączenie składników, które jednocześnie zwalczają niedoskonałości i ślady po nich: Kwas salicylowy. HerbaRepair to składnik aktywny pochodzący z Vaccinium Myrtillus, rośliny o właściwościach regenerujących i odbudowujących.

Cera
w tubce
Struktura
drobnoziarniste

Kocham!

Zacznę od opakowania które jest ładne, bardzo dokładnie jest na nim napisane wszystko to co dotyczy działania produktu i zachęca mnie do kupna w ciemno bo zazwyczaj sprawdzam opinie w internecie a tu była ciekawość i jak się później okazało świetny strzał! Kupiłam go w jakimś osiedlowym sklepie za ok 15zł. Konsystencja jest świetna drobny peeling który świetnie oczyszcza skórę używam go codziennie rano a kiedy czuję że moja skóra jest podrażniona (antybiotykiem w żelu) to używam co drugi/ trzeci dzień naprzemiennie z innym delikatnym żelem do mycia twarzy i jestem bardzo zadowolona. Peeling jest bardzo silny ale skóra po nim jest gładka i dogłębnie oczyszczona. Zauważyłam również że moje blizny potrądzikowe są spłycone i wyglądają dużo lepiej. Warto również dodać że jest bardzo wydajny, wystarczy odrobinę wycisnąć na dłoń żeby dobrze oczyścić twarz. Polecam, produkt jest warty uwagi!

Jedyny niezastąpiony

Używam go od kiedy jest na rynku, czyli ok 7 lat. Nigdy mnie nie zawiódł.
Świetnie oczyszcza skórę - naprawdę czuję i widzę że działa. Mam skórę bardzo tłustą a przed okresem robią mi się ropne pryszcze. Ten peeling świetnie 'ratuje' moja skórę w trudnych chwilach.
Często można go zdobyć na promocjach za 9zl
Jedno opakowanie starczy mi na minimum rok przy stosowaniu 3x w tygodniu

Mocny oczyszczacz

Domestos wśród kosmetyków do oczyszczania. Skąd takie porównanie? Tak mówimy z mężem w domu na ten żel. Jeśli zaniedbamy skórę to on pomaga od ręki, natomiast stosujemy go tylko sporadycznie. Przy codziennym używaniu bardzo mocno wysusza moją skórę. Natomiast w sytuacjach kiedy skóra się produkuje więcej sebum, jest narażona na zanieczyszczenia to on faktycznie pomaga.
Ma dość intensywny alkoholowy zapach, jest ostry po prostu. Twarz po umyciu aż skrzypi z czystości. Wiem doskonale, że nie jest to najbardziej pożądany efekt na skórze, ale czasem naprawdę potrzebne jest porządne szorowanie, przynajmniej u mnie. Po nakładaniu różnych cięższych kremów olejków też trzeba dać skórze trochę lekkości. Zawsze po użyciu bardzo mocno nawilżam twarz i nic się nie dzieje, nie ma wtedy suchych skórek.
Jest bardzo wydajny, ma wygodne opakowanie w tubie. Warto spróbować.

Można polecić jako zwykły piling

Ten piling kupiłam pod wpływem chwili, moja skóra potrzebowała solidnego oczyszczenia. Czy się sprawdził? Mocno odświeża, dobrze oczyszcza, ale podobnie jak inne pilingi. Nie zauważyłam by jakoś szczególnie złuszczał skórę i zmieniał ją w zdrowszą od razu.

Solidne oczyszczenie

Peeling myślę godny polecenia. Jestem posiadaczką skóry mieszanej i jak dla mojej skóry jest całkiem w porządku. Daje uczucie mega świeżości po zastosowaniu, nawet troszkę chłodzi, sprawdza się również tak jak w moim przypadku dla cery wrażliwej. Niestety nie eliminuje wizualnie pozostałości po niedoskonałościach takich jak przebarwienia potrądzikowe jak opisuje producent. Jest to jedyny minus, aczkolwiek nie jest aż tak mocno znaczący przy takim oczyszczeniu jaki daje ten produkt.

Bardzo mocne oczyszczanie

Peeling jest świetną opcją dla osób z zanieczyszczoną, tłustą skórą, jak moja. Bardzo dobrze i głęboko oczyszcza pory, usuwa martwy naskórek, rozjaśnia, wygładza i rozświetla skórę. Niespodzianek wyskakuje mniej, faktycznie częste i regularne stosowanie pomaga rozjaśnić przebarwienia. Jednak nie jest to produkt do codziennego użycia. Najlepiej działa używany co drugi dzień albo dwa razy w tygodniu jako mocniejszy masaż. Doskonale przygotowuje skórę do nałożenia maseczki i dalszej pielęgnacji.
Opakowanie duże, często na promocji, bardzo wydajny.

Okej

Lubię go i tyle. Jakiś spektakularnych działań po nim nie ma, ale lubię go za uczycie zimna jakie daje. Jakoś super nie oczyszcza, nie wpływa zauważalnie na niedoskonałości, średni peeling, taki orzeźwiający :)

Średniak

Produkt raczej przeciętny, dla niewymagającej cery. Wystarczył mi na około 2 lata w miarę regularnego używania, przez ten czas nie zepsuł się, nie zmienił zapachu, konsystencji, ani działania, więc ten skomplikowany, długi skład na coś się przydał...

Plusy:
+wydajność
+cena
+dostępność - większość drogerii
+przyjemnie odświeża i oczyszcza
+nie podrażnia i nie wysusza

Minusy
-słabo złuszcza, nic nie robi z suchymi skórkami
-raczej nie wpływa na niedoskonałości, zaskórniki jak były tak są
-słaby skład - może nie jestem w tym temacie ekspertem, ale według mnie nie ma on nic wspólnego z naturą :\
-efekt chłodzenia - bardzo silny, przyjemny tylko w czasie upałów, a że w naszym klimacie trwają one tylko przez kilka tygodni w całym roku, przez większość czasu efekt ten jest nieprzyjemny

Podsumowując, peelingu raczej już nie kupię, ledwo wykończyłam to opakowanie, a resztkę zużyłam do nóg, bo już nie mogłam się doczekać, kiedy się skończy. Parę razu stosowałam go jako maseczkę, nałożyłam na suchą twarz, trzymałam parę minut, potem zwilżyłam, masowałam i spłukałam, ale efekt i tak słaby, a o pozbyciu się suchych skórek można tylko pomarzyć. Może gdybym go stosowała regularnie co drugi dzień, widziałabym jakiś efekt, ale nie będę kupować kolejnego opakowania tylko po to by się o tym przekonać.

Super

Z tego co się orientuje to jeśli chodzi o ten produkt to opinie są bardzo podzielone. Dla mnie jednak jest to jeden z najlepszych produktów peelingujących. Bardzo ładnie wygładza skórę i nie podrażnia, co przy mojej wrażliwej i alergicznej cerze jest rzadkością. Po niecałym miesiącu stosowania zauważyłam poprawę wyglądu ceru,zaskórników było mniej i nie powstawały nowe. Pozatym,ten peeling w odróznieniu do wielu innych zostawia skórę wygładzoną na długo,a nie jak w przypadku innych produktów na 2-max 3 godziny od zastosowania.Zdecydowanie polecam.

Przeciętniak

Na pewno nie jest to ultrazłuszczający peeling. Raczej delikatny środek do mycia twarzy. Przy regularnym stosowaniu nie obyło się bez innego peelingu. Pozostawia uczucie dobrze oczyszczonej, napiętej skóry.

Plus:
*Dobrze oczyszcza
*Wydajny

Minusy:
*Słaby peeling
*Bez wpływu na zaskórniki i niedoskonałości

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 3 po 150ml