Avon, Clearskin, Blemish Clearing Overnight Treatment (Kuracja z kwasem salicylowym na noc)

Avon Clearskin kuracja na noc z 2% kwasem salicylowym i ekstraktem z zielonej herbaty, działa, kiedy śpisz, wykorzystując naturalny proces regeneracji skóry. Poprawia wygląd skóry, zmniejszając widoczność niedoskonałości oraz śladów po trądziku, a także zapobiega powstawaniu nowych niedoskonałośći. Szybko się wchłania i nie zatyka porów. Testowana dermatologicznie, klinicznie i alergologicznie. Hipoalergiczna.

Nieskuteczny

Produkt może trochę podrażniać osoby o delikatnej cerze. Po jego zastosowaniu efekty były nijakie. Jedyną rzeczą, którą ten krem mógł się pochwalić to przyjemne naciągnięta skóra rano.

Dobry punktowy preparat

Kuracja na noc? Po prostu nakładasz, kiedy idziesz spać i już, zero czekania aż się wchłonie? Brzmi fajnie i chyba to mnie skusiło. Punktowo produkt sprawdza się doskonale, jednak nie wyobrażam sobie nakładania go na całą twarz, chociaż taką opcję w opisie bierze pod uwagę producent. Kuracja bardzo mocno wysusza, więc punktowo ok, ale całościowo nie najlepszy pomysł chyba.

Ok

Na początku stosowania zauważyłam kolosalną różnicę w wyglądzie mojej cery. Niedoskonałości już powstałe były mniej widoczne, a nowych brak. Po dłuzszym stosowaniu działanie było coraz słabsze i musiałam wspomagać się serum punktowym na niedoskonałości. Produkt nie wchłania się aż tak szybko jak inne kremy, nawilżenie jest dobre, ale myślę, że dla osób z suchą cerą będzie nie wystarczające.

naprawde dziala

Kupilam jak tylko pojawil sie w katalogu..
Zuzylam chyba 4 tubki tego rooduktu, uzywalam przez okres jesienny, zimowy i wczesnej wiosny.
Kazda tubka, starczala mi na caly sezon stosowania, co mi odpowiadalo, bo nie musislam ani wyrzucac resztki, ani zostawiac na kolejny okres uzywania.
Krem na konsystencje lekka, zelowa,ktora bardzo szybko sie wchlania.
Jezeli mamy peknieta skore, lub otwarte rany, to moze troche piec, ale to uczucie szybko mija.
Skore jest lekko zmztowiona, ja nakladam cienka warstwe na cala twarz.
Juz rano widac roznice, przebarwienia sa rozjasnione, niedoskonalosci znikaja, znika tez problem z zaskornikami, czy podskornymi grudkami.
Byl to moj ulubieniec, ktory pomogl mi w pierwszym etapie pozbywania sie tradziku, bardzo uspokoil moja skore, dzieki niemu moglam pokazac sie bz makijazu, a niespdoskonalosci pojawialy sie tyylko przed miesiaczka. Dzieki temu produktowi bardzo szybko znikaly!!
Jest swietny, cena nie jest wysoka, a produkt wydajny. Wart zainwestowania

dobre przygotowanie do mocniejszych stężeń kwasowych

Jesień/zima to najlepszy czas na kuracje kwasowe. Z serii Cleraskin kupilam 3 produkty (piankę do mycia twarzy, tonik i krem na noc). Ale skupmy się na kremie:
+ szybko się wchłania
+ nie zauważyłam podrażnienia skóry
+ niweluje drobne wypryski dzięki zawartości kwasu salicylowego
+ skóra była przyjemnie wygładzona
+ ma dość zbitą konsystencję, ale wygodnie się rozprowadza
+ opakowanie w wygodnej tubce (nic się nie wylewa)
+ całkiem wydajny
+ dobrze przygotowuje buzię na przyjęcie mocniejszych kwasów
+ ładnie pachniał
+ tani
W tym produkcie nie widzę minusów, na pewno sprawię go sobie w kolejnym sezonie jesień/zima:)

Zachwycona

Testuję jakieś półtorej tygodnia i widać już dużą różnicę w jakości mojej skóry twarzy , każdego ranka zmiany które wieczorem były wielką czerwoną kulką rano nadają się do usunięcia , cera łatwiej się goi ładniej wygląda. Lekko wysusza ale przecież po to też jest . Nie przeszkadza mi ten efekt za bardzo gdzyż przy mojej tłustej cerze , staje się ona mniej błyszcząca i lepiej zachowuje w ciągu dnia , podkład trzyma się bardziej , nie topi nie spływa.

Wymarzony

Od paru lat z moja cerą dzieją się przeróżne historie wypryski, plamy, gigantyczny rumień...nawet dermatolodzy rozkładają ręce. Krem często jest w super promocji można go kupić już nawet za 7zł, tak też stwierdziłam, a dlaczego nie ... i nie żałuję zużyłam już parę tubek i jest zbawienny dla mojej skóry nawilża, uspokaja, zwalcza powoli kaprysy mojej skóry,nie zatyka, nie obciąża. Skóra moja jest wrażliwa i wiele kremów do walki z niedoskonałościami bardzo mi ją wysusza a tu cera nabiera nawilżenia. POLECAM

Działa i jest przyjemny

Jest to dosyć przyjemny krem, który nie jest jakiś agresywny dla skóry, bo w ogóle nie piecze, nawet stosowany codziennie i to w dużej ilości. Kremu na noc nigdy sobie nie żałuję, więc wykończyłam go w niecały miesiąc - względnie jestem zadowolona. Wypryski na pewno goiły się szybciej, buzia rano była w dobrym stanie. Pachnie średnio, ale może się podobać, to kwestia gustu. Nie roluje się, wchłania się umiarkowanie szybko. Polecam.

Cechy neutralne:
-zapach, mnie się nie podoba, ale nie jest paskudny,
-umiarkowanie szybko się wchłania.

Plusy:
-cena,
-nie podrażnia buzi, nic nie piecze, mimo kwasu salicylowego,
-delikatnie goi wypryski,
-dobra konsystencja, gęsty kremo-żel, dobrze się smaruje,
-wygodna tubka.

Używam tego produktu od: niecały miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Nie sprawdził się

Plusy:
wygodna tubka
wydajny (niestety)

Minusy:
nie działa - rozjaśnienia nie zauważyłam, nie zwalczył problemów z cerą (a nie mam ich tak strasznie dużo)
gdy nakładałam go tyle, ile wydawało mi się, że trzeba strasznie się lepił i nie wsiąkał w skórę

Krem nie zrobił nic. Ani nie poprawił, ani nie pogorszył stanu cery (może odrobinę pogorszył ale być może to wina kremu na dzień). Kupiłam w promocji za 13 czy 14 zł. Wydawał mi się fajną, delikatniejszą i tańszą alternatywą dla acnederm, ale niestety nie sprawdził się.

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Zapychacz

Kupiłam ten krem, bo moja cera miała gorszy okres. Kosmetyk miał pomóc, a jeszcze pogorszył sprawę. Drobne krosty, owszem, zniknęły już po pierwszej nocy, ale pryszcze... Kompletna masakra. Krem działa tak, że wysusza skórę przez co pryszcz nie wyjdzie na skórę, bo "siedzi" pod nią. I w ten sposób całą twarz mamy w cudownych nierównościach. Ani to wyleczyć, ani wycisnąć, no chyba że za pomocą igły, którą przebijemy skórę.

Przy dłuższym stosowaniu zapycha skórę.

Ogólnie nie polecam, chyba że na noc przed wyjściem na ważną imprezę, żeby usunąć maluteńkie krostki.

Używam tego produktu od: kilku tygodni