John Frieda, Beach Blonde, Kelp Help Deep Conditioning Masque (Maska do włosów suchych i zniszczonych)

John Frieda maska do włosów Beach Blonde nadająca zdrowy wygląd włosom suchym, zniszczonym i nie podatnym na stylizację. Unikalna mieszanka lekkich składników odżywczych przywraca włosom niezbędny poziom nawilżenia, olejek monoi i wyciąg z glonów przywracają miękkość i jedwabistość włosom, jednocześnie ich nie obciążając. Odświeżająco pachnie miętą i cytrusami. Odpowiednia dla wszystkich typów i odcieni włosów, w tym farbowanych

Warto kupić od czasu do czasu

- Pierwszą zaletą jest zapach, spodoba się szczególnie miłośniczką mięty. Nadaje świeżości włosom i bardzo długo się trzyma na włosach!
- jestem posiadaczką długich włosów. Kosmetyk faktycznie je nawilżył ale jak zauważyła koleżanka powyżej, nawilżenie ma na poziomie odżywki.
- przyjemna konsystencja.
-raczej wydajna.

głównym minusem jest cena. Warto ją kupić na przecenach w Superpharm.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy

taka sobie

Używałam całej serii do włosów. Maska wypada najgorzej. W sumie działanie ma podobne jak odżywka z tej serii, więc myślę, że nie warto jej dodatkowo kupować.
Konsystencja maski jest średnio - gęsta, ma dość przyjemny zapach. Samo działanie nie jest jakoś specjalnie rewelacyjnie - lekko nawilża i wygładza włosy. Po masce do włosów spodziewałam się głębszej regeneracji i odżywienia.