Laboratorium Pilomax, Henna Wax (Regenerująca maska do włosów ciemnych (nowa wersja))

Regenerująca maska do włosów ciemnych zniszczonych i suchych Laboratorium Pilomax Henna Wax z ekstraktem z henny i zielonej herbaty.
Maska do włosów ciemnych, zniszczonych, matowych i suchych, wypadających. Wzmacnia osłabione włosy, zapobiega utracie wody, pielęgnuje skórę głowy. Wzmacnia cebulkę włosową, przeciwdziała wypadaniu włosów. Zwiększa sprężystość włosów, nadaje im moc i blask.
Laboratorium Pilomax Henna Wax nie zawiera SLS, SLES, parabenów i silikonów.
Sposób stosowania:
- umyj włosy szamponem,
- maskę, w ilości około łyżki na średniej długości włosy, wmasuj w skórę głowy i włosy,
- pozostaw ją na około 10 minut (czas działania maski można przedłużyć do godziny),
- spłucz dokładnie maskę,
- susz i układaj włosy jak zwykle.,
- maskę stosuj co 2-3 mycia do osiągnięcia widocznej poprawy,
- profilaktycznie stosuj maskę raz w tygodniu.

Na ratunek

Miałam włosy bardzo zniszczone przez prostownice, rozjaśnianie i inne stylizacje.
Trochę maski dostałam od koleżanki na próbę i już po 3 użyciu moje włosy były inne w dotyku. Nie były takie suche i o wiele lepiej rozczesywały się. Po 6 - 7 miesiącach używania jej regularnie stwierdzam, że nie ma lepszego ratunku na zniszczone włosy. Po stosowaniu jej struktura włosa poprawiła się, są nawilżone i pogrubione, łatwo rozczesuja się i nie łamią. Polecam wszystkim paniom na zniszczone włosy.

bardzo dobrze regeneruje włosy

Maska dobrze bardzo dobrze regeneruje i pobudza do wzrostu włosów, już po 1-2 użyciach zauważyłam znaczną poprawę, jeśli chodzi o wypadanie włosów - przy długich włosach gubiłam ich sporo, obecnie zbieram włosy praktycznie tylko podczas szczotkowania. Niemal od razu pojawiły się nowe, mocne włoski.

No no :)

Póki co użyłam tej maski raz. Mam wersję w tubce 70 ml za 6zł.
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona! Mam włosy po rozjaśnianiu i farbowaniu. Maska rewelacyjnie je nawilżyła, ale nie obciążyła, mimo, że trzymałam ją prawie godzinę - wręcz przeciwnie dodała im objętości. Włosy zrobiły się sypkie, błyszczące, pełne życia.

NAJLEPSZA

Kilka lat temu, gdy miałam mocno zniszczone włosy, używałam poprzedniej wersji tej maski i byłam zachwycona. Nie bałam się więc spróbować nowej wersji.

Plusy:
+ bardzo wydajna
+ ma śliczny zapach
+ łatwo się rozprowadza
+ nawilża włosy
+ nie obciąża
+ regeneruje
+ zapobiega puszeniu się
+ sprawia, że włosy są gładkie i błyszczące, wyglądają zdrowo

Minusów brak