Body Lotion (Balsam do ciała)

Body Lotion (Balsam do ciała)

Balsam do ciała. Nawilża i zmiękcza skórę. Zapobiega wysuszaniu, szybko się wchłania. Pozostawia skórę odżywioną, nawilżoną i pachnącą na długi czas. Dostępny w kilku wariantach zapachowych, m.in. Vanilla, Shea, Satsuma, Almond.

tylko zapach

Używałam wersji shea. uwielbiam ten zapach, super się przy nim zasypia. Właściwości pielęgnacyjne raczej słabe, jak w jakimś tanim balsamie za 4 złote. dla niewymagającej skóry może być. Raczej nie polecam, sama też nie kupię więcej. Może skuszę się na inny zapach.

Używam tego produktu od:ponad rok temu

Świetny zapach

Lotion o zapachu brzoskwiniowym nabyłam pierwszy raz w okolicach czerwca tego roku w promocji Body Shop. Używałam i nawet jeszcze używam, bo pomimo niewielkiego opakowania jest dość wydajny. Chociaż można mu to także liczyć na minus - nie zużywam go za dużo, gdyż jestem zmuszona stosować go na zmianę z innym, bardziej odżywczym mleczkiem/balsamem.

Zapach balsamu cudowny - rozkrojona brzoskwinka z Grecji ;-)
Konsystencja super - daje miły poślizg, nie maże się, dość szybko się wchłania.
Poprawia wygląd skóry od razu - skóra wygląda na super nawilżoną i zdrową.
Niestety co do ostatniej uwagi, jest ona trochę myląca, bo początkowo skóra wygląda super, ale na drugi dzień jest już w zwykłym stanie. I po nawilżeniu/odżywieniu nie ma śladu. Mam wrażenie, że to ze względu na alkohol w składzie.

Stosowanie tego lotionu na dłuższa metę sprowadza się do doznań zapachowych. Niestety do zadań specjalnych, a nawet podstawowych w zakresie pielęgnacji, niestety się nie nadaje. Nie szkodzi, ale i nie pomoże.

Na plus zdecydowanie zapach, który chwali również otoczenie, gdy wysmaruję się tym balsamem.Używam tego produktu od: 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 4/5 jednego

Bardzo lubię.

Myślę, że pewnie tak to jest już z produktami do ciała TBS, że kocha się je za zapach. Ja uwielbiam balsam o zapachu orzecha brazylijskiego. Jest po prostu wspaniały i dość długo utrzymuje się na skórze; zapach nieco mniej intensywny niż w przypadku masła do ciała, no i pielęgnacja nieco słabsza.

Co do pielęgnacji, to w przypadku mojego balsamu jest zupełnie nieźle jak na lekki balsam o pięknym zapachu. Nawilża dość dobrze, wygładza skórę. Jest delikatny i nie powoduje podrażnień ani szczypania po depilacji. Wchłania się szybko i dobrze, nie pozostawia na skórze filmu.

Ma fajną konsystencję, wygodne opakowanie z pompką. Zapachem już się pozachwycałam na początku.

depilacja zalety

uczula

Mialam wersje Shea. To byl moj pierwszy produkt pielegnacyjny z tej firmy i taka wpada. Byla akurat promocja, a ze brakowalo mi kilku euro zebym mogla dostac stempelek na karcie pani pokusila tym balsamem i maslem grejfrutowym. Maslo mialo zdecydowanie nie moj zapach, wiec skusilam sie na balsam. W kwietku byl mi za lekki, odlozylam na cieple miesiace. Gdy przyszlo lato zaczelam uzywac. bylo dobrze tylko tydzien. balsam mnie uczulil. Nie dowierzalam temu co dzieje sie z moja skora na udach od wewnatrz. tam skora jest najdelikatniejsza i tam objawilo sie uczulenie w postaci swedzacych czerwonych krostek, ktore rozdrapywalam do krwi. Mogla bym przysiadz ze dostalam atopii ( moj synek ma atopowa skore ja nigdy takich problemow nie mialam). Odstawilam balsam, poczekalam jak skora dojdzie do siebie i podjelam kolejne testy. tym razem problem zaczal sie juz po jednym uzyciu. Oddalam produkt kolezance, ktora jeszcze gorzej podraznil. przysiegam, to nie byla osoba ktorej sie nie lubi. bardzo ja lubie i mialam nadzieje, ze skoro mnie nie pasuje to nie znaczy ze i jej nie bedzie. Niestety pech chcial, ze ona jeszcze gorzej zareagowala na ten balsam niz ja.

Używam tego produktu od:maja-czerwca
Ilość zużytych opakowań:napoczete pierwsze i oddane w inne rece

piekny zapach

jak wszystkie kosemtyki z TBS pieknie pachnie, ale chyba to wszystko co ma do zaoferowania, iuzywalam 3 roznych wersji i z przykorscia musze powiedziec ze ani troche nie nawilzaja ani wygladzaja :( nie wiem czy moja jakiekolwiek wlasciwosci pielegnacyjne :( to przykre. bo firma doskonala :(

Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań:3 i pol

Zapach i... rozczarowanie

Uzywalam dwoch balsamow: mango (byl lepszy jesli chodzi o nawilzanie) i satsuma. Zapach mandarynki jak dla mnie zbyt podbity sztuczna, chemiczna nuta. Nawilzanie zaledwie okej, na szczescie produkt wchlania sie dosc szybko, ale zanim to nastapi - po prostu sie lepi - brrr - dosc nieprzyjemne uczucie! Na polkach jest wiele o niebo lepszych balsamow. Rowniez tych, ktore pieknie pachna.

Za ta cene - nie warto.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

nawilża i pachnie zmysłowo

Jak dla mnie balsam jest świetny - nawilża i pozostawia skórę gładką i miekką, a przy tym wcłania się bardzo dobrze. Wydaje się dość wydajny. Efekt nawilżenia utrzymuje się, wbrew pozorom, długo. Zapach wytrzymuje spokojnie kilka godzin, po czym stopniowo stapia się z zapachem skóry. Nie jest nachalny (mam wersję: Mango). Kupię ponownie, bo jest tego wart, a balsam, w przeciwieństwie do masła, nie jest tak tłusty, a efekt nawilżenia i zapach podobny, a nawet bardziej subtelny. Warto, nawet za taką cenę.

Zapach. Nic więcej.

Mam wersję waniliową i satsumę. Oba balsamy mają piękny zapach, wanilia jest lekko pikantna, mam wrażenie, że przetkana cynamonem, satsuma wiadomo - mandarynka ;)
Balsamy się szybciutko wchłaniają, co w czasie rannego smarowania jest dużym plusem. zapach zostaje na ciele przez jakiś czas. Nie zauważyłam nawilżenia, ale przesuszenia też nie.
Myślę, że jeszcze go kupię.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania wanilii, jedno satsuma.

Mierna jakość za wysoką cenę

Do zakupu tego kosmetyku skłoniła mnie renoma firmy The Body Shop. Wybrałam lotion, bo masło kojarzy mi się z czymś co się dosyć trudno wciera. Mój wybór padł na zapach Satsuma i generalnie jedynie na nim się nie zawiodłam. Poza tym produkt to naprawdę duuuży średniak. Bardzo słabo nawilża, po zastosowaniu mam wrażenie "ściągnięcia" skóry, która jest dodatkowo jakaś taka nieprzyjemnie lepka. Jedynie zapach jest intensywny i bardzo przyjemny. Niestety ten produkt już więcej nie znajdzie się na mojej półce z kosmetykami. Za to na pewno znajdzie się tam krem do rąk z konopii tej samej firmy.

Ilość zużytych opakowań:1/2

Absolutna przeciętność

Nic godnego uwagi. Zupełnie przeciętny balsam. Pozotywnie rozczarowała mnie jego dobra wchłanialność czego się nie spodziewałam po bardzo rzadkiej, leistej konsystencji. Z tych samych powodów miłym zaskoczeniem było nawilżenie - przeciętne.
Właśnie, przeciętne jednak, za niezupełnie przeciętną cenę.
Zapach intensywny i długo się utrzymuje na piżamkach;) nie każdemu to musi odpowiadać, mnie akurat bardzo. Produkt niewydajny - jedno opakowanie wystarczyło raptem na 2-3 tygodnie smarowania niecałego człowieka (znaczy mnie).

Używam tego produktu od:używałam przez 3 tygodnie

przeciętniak

Bardzo chciałam mieć coś z The Body Shop, a że akurat kończył mi się balsam do ciała to skusiłam się na lotion "neroli jasmin". Balsam ma intensywny zapach, który nie powiem, jest trwały i po pewnym czasie zaczyna mnie drażnić, ale jeśli chodzi o właściwości pielęgnacyjne to niestety jest przeciętnie. Lotion jest lejący, wchłania się trochę za wolno, nawilża tak sobie. Nie jest źle, ale dla posiadaczek suchej skóry jest jednak za słaby.
Więcej nie kupię.

Używam tego produktu od: ze 2 mce

Wole maselka...

Uwielbiam masla Body Shop. Zdecydowanie bardziej niz balsamy. W sumie balsam kupilam dosc przypadkowo, po prostu okazja na e-bay. Kosztowal moze ze 20% ceny sklepowej wiec sie skusilam.
Zapach mandarynkowy. Cudowny, intensywny, trwaly...To najwiekszy plus balsamu. Poza tym dobrze sie rozprowadza i wchlania, ale wg mnie jest zbyt rzadki.
Nie planuje juz wiecej kupowac balsamu. Wole maslo. Przyjemniejsza konsystencja.

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego