Laboratorium Pilomax, Blonda WAX, Natural Classic (Maska regenerująca do włosów jasnych)

Henna Wax Blonda Laboratorium Pilomax to silnie regenerująca maska do włosów suchych jasnych lub rozjaśnianych, z problemem nadmiernego wypadania. Odbudowuje i regeneruje włosy, przywraca im elastyczność oraz nadaje połysk. Zapobiega łamliwości i rozdwajaniu się włosów. Wzmacnia strukturę włosów oraz zmniejsza ich nadmierne wypadanie.
Po umyciu głowy (najlepiej szamponem głęboko oczyszczającym z serii Wax Henna) należy wmasować maskę (ok. 1 łyżka na średniej długości włosy) we włosy i skórę głowy. Następnie założyć na głowę foliowy czepek i owinąć go ręcznikiem, ponieważ ciepło aktywizuje działanie maski. Po 15 - 30 min. należy włosy spłukać wodą, a potem suszyć i układać jak zwykle. Maskę można stosować co 4 - 5 dni do czasu aż stan włosów będzie zadowalający lub stale raz w tygodniu.
W zależności od stanu włosów, na kurację składać się powinno 6-12 zabiegów wykonywanych co 4 - 5 dni. Stan włosów powinien ulegać stopniowej poprawie już po kilku aplikacjach.
Kurację można powtarzać kilka razy w roku, bądź używać Laboratorium Pilomax Blonda WAX na stałe raz w tygodniu.
Bez SLS, SLES, parabenów.

Dobra

Maskę wax kupiłam z polecenia. Mam suche i zniszczone włosy od rozjaśniania i farbowania. Ciągle się kruszyły przy końcach i trudno było mi je nawilżyć. Maskę stosowałam 2 razy w tygodniu i trzymałam na włosach przez 30 minut. Niestety po takim czasie zastyga ona na włosach, robią się sztywne, ale już po kilku stosowaniach zauważyłam że poprawił się ich wygląd. Są nawilżone, miękkie, nie puszą się, łatwo je rozczesać. Należy jednak uważać by nie nałożyć jej zbyt dużo, bo obciąża włosy i nawet gdy je dobrze spłuczemy wyglądają jakby były lekko przetłuszczone, zbijają się w strąki. U mnie było to bardzo zauważalne szczególnie blisko twarzy, gdzie włosy są rzadsze. Jeśli chodzi o porost włosów nie zauważyłam jakiegoś super zadowalającego efektu. Maska ma przyjemny zapach i białą gęstą konsystencję.

Bardzo dobry produkt.

Tą maskę, raz w tygodniu używam chyba od ponad 8 lat. Czasem kupuję dla ciemniejszych włosów a innym razem dla jasnych, częściej tą drugą. Moje włosy to jasny brąz z blond pasmami, różne odcienie, więc ta dla jaśniejszych włosów odżywka mam wrażenie, że je podkreśla. Ogólnie odżywka jest bardzo dobra, wzmacnia, końcówki, nie rozdwajają się, nadaje włosom zdrowy połysk a i też nie obciąża włosów. I co najważniejsze włosy szybciej rosną i są silniejsze. W aptece polecają ją osobom po chemii, niby bardzo pomaga włosom dojść do siebie. Wierzę w to. Mi pomagała gdy brałam sterydy i pomaga przeżyć włosom branie leków, które powodują , że można ich prawie nie mieć.
Niestety odżywka ma wadę, jest mało wydajna, szybko znika z opakowania. Przy czym może ja tak mam bo jednak moje włosy są długości : tak obwód stanika lub trochę za. Czyli są one długie. Ale na koniec znów plus – odżywka ładnie pachnie :)

Godna polecenia.

Bardzo dobra maska, polecana również kobietom po chemioterapii.
Ma gęstą, perłową konsystencję, lekko mazistą. Przyjemnie pachnie, delikatnie, słodko. Jest bardzo wydajna. Wystarczy używać jej dwa razy w tygodniu, by zobaczyć szybkie efekty. Ma dobry skład. Pomimo tego, że nakładamy ją na całą długość włosów nie obciąża ich. Przyczynia się do zagęszczenia czupryny. Wzmacnia włosy. Bardzo mocno je nawilża i wygładza. Już po pierwszym zastosowaniu widzimy różnicę. Włosy są miękkie, gładkie, błyszczące. Chłodne w dotyku.
Bardzo dobra maska.
Polecam.

TAK!!!

Maskę powinnyśmy stosować maksymalnie dwa razy w tygodniu. Maska jaką posiadam ma za zadanie regenerować zniszczone włosy m.in. wzmacnia je, zapobiega ich nadmiernemu wypadaniu, nawilża je i wygładza. Po opróżnieniu całego pudełeczka, czyli zakończeniu kuracji nasze włosy powinny stać się mocne, lśniące i sprężyste. Maska nie zawiera parabenów, silikonów, MIT i SLS więc tak samo jak i szampon mogą ją stosować również osoby z wrażliwą skórą głowy.

TAK!

Po przeczytaniu kilku negatywnych opinii o tej masce byłam sceptycznie do niej nastawiona. Jednak kupiłam ją w osiedlowej aptece (drogo 25zł za małe opakowanie, bodajże 250 ml), gdyż akurat wszystko mi się pokończyło, a i nadażyła się okazja do wypróbowania ;)
I tu bardzo pozytywne zaskoczenie! Widać moje włosy - z natury puszącesię, lekko rozjaśnione na końcach - kochają taką ilość emolientów. Po jej użyciu są cudownie miękkie i gładkie, niesamowicie miłe w dotyku i dociążone :) Używam jej po myciu na wilgotne włosy, nakładam pod czepek i wełnianą czapkę, następnie trzymam 30 min.

Chyba rzeczywiście różne włosy różnie reagują na te same produkty, dlatego polecam wypróbowanie tej maski.

Dobra :)

Kupiłam tą maskę ponieważ, nie znalazłam swojej maseczki do włosów Biowax 500 ml (cena bardziej korzystniejsza)w aptece powiedziano mi, że maska Blonde Wax była jadną z pierwszych masek które weszły na rynek i właśnie to mnie skusiło.

Maseczki tej używam wraz z żółtkiem, nafta i sokiem z cytryny 1-2 razy w tyg.

Włosy po jej zastosowaniu są miękkie, delikatne, nabrały blasku, nie puszą się oraz delikatnie się zregenerowały.

Jedyny minus jaki zauważyłam to nie wolno jej dużo nakładać na skóre i włosy ponieważ strasznie obciąza, nawet po umyciu dokładnie włosów, są strasznie przyklapniętę, dlatego jeżeli ją kupicie to uważajcie ile jej nakładacie :)

W porównaniu do innych maseczek Wax cena wysoka.
Mimo to polecam :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc