Laboratorium Pilomax, Olamin Wax, Szampon pielęgnacyjny do włosów z łupieżem tłustym (nowa wersja)

Laboratorium Pilomax Olamin Wax to nowoczesny szampon pielęgnacyjny przeznaczony dla osób z problemem łupieżu tłustego oraz łojotokiem skóry głowy.
Składniki aktywne zawarte w Laboratorium Piloma Olamin Wax wykazują działanie przeciwłupieżowe i zmniejszające łojotok, jednocześnie przyspieszając gojenie naskórka i łagodząc uczucie swędzenia.
Sposób użycia: niewielką ilość szamponu nanieść na wilgotne włosy i delikatnie masować do wytworzenia piany. Pianę pozostawić na około 3 minuty, a następnie dokładnie spłukać.
Laboratorium Pilomax Olamin Wax należy stosować 2 razy w tygodniu przez minimum 4 tygodnie. Można go stosować zarówno leczniczo, jak i zapobiegawczo.

Łupież powraca

Mam łupież tłusty. Po pierwszym tygodniu stosowania byłam z niego bardzo zadowolona. Nic mnie nie swędziało. Po paru tygodniach stosowania trudno było znaleźć jakieś oznaki łupieżu. Stosowałam go do końca opakowania i wszystko było wtedy w porządku z moją głową. Natomiast po pewnym czasie łupież powrócił i teraz stosuję inny specyfik na tę przypadłość. Daje mu 4 na szynach.