Yves Rocher, Sensitive Végétal, Creme Hydratante Apaisante (Krem nawilżająco - łagodzący)

Yves Rocher Sensitive Végétal Creme Hydratante Apaisante to krem do cery wrażliwej, zaczerwienionej, swędzącej. Minimalizuje uczucie napięcia i rozgrzania skóry, jednocześnie intensywnie ją nawilża. Zawiera wyciąg z rośliny Sigesbeckia Orientalis. Krem Yves Rocher Sensitive Végétal Creme Hydratante Apaisante działa na skórę jak okład który łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia oraz redukuje uczucie napięcia i rozgrzania. Formuła o wysokiej tolerancji. Bez zapachu, bez barwników, bez parabenów.

Dobry krem

Krem nawilża cerę, zgodnie z obietnicą, ale nie redukuje zaczerwienień albo redukuje w minimalnym stopniu. Używam go rano i wieczorem, stosuję pod makijaż i jestem z niego bardzo zadowolona, mam cerę mieszaną, ale wrażliwą, a krem nie sprawia, że bardziej się błyszczę w strefie T, na noc nawilżenie też jest dla mnie wystarczające.

Nawilża, szybko się wchłania.

Krem kupiłam, ponieważ próbka skradła moje serce. Szybko wchłaniający się produkt o lekkiej, treściwej formule.

Konsystencja: chwilę po aplikacji krem znika z naszej twarzy, pozostawia lekką ochronną, nawilżającą warstwę.

Działanie: próbka jak i sam krem są na prawdę niezłymi kosmetykami. Zachwyciło mnie w nim to jak dba o skórę twarzy. Jest ona gładka, miękka, nawilżona. Jednocześnie nie jest zapchana świństwami czy nie wystąpiła reakcja alergiczna. Jest to dobra opcja jako baza pod makijaż, choć do tego celu używałam kremu sporadycznie. Bardziej służył mi jako krem na noc. Był odpowiedni na upalne dni, nie czułam by twarz pociła się pod nim. Jedyne co to nie lubiłam gdy po nocy miałam świecące czoło, ale nie odejmuję mu za to punktów.

Zapach: praktycznie bez zapachu, wyczuwalny jedynie delikatna, kremowa nuta.

Opakowanie: szklany słoiczek, co jest dla mnie na plus, uwielbiam kremy w szkle.

Dostępność/ cena: swój krem zamówiłam w sklepie online YV, stacjonarnie nie mam u siebie tego sklepu. Cena na promocji to około 25 zł.

calkiem dobry krem

krem dostalam jako probke w trakcie zakupow w yves rocher
lekki, idealny pod makijaz,nie podraznial. mialam wrazenie ze delikatnie nawilzal.
Idealny dla wrazliwej cery.

Jest ok

Próbkę kremu otrzymałam przy zakupach w Yved Rocher, używałam jej przez dwa tygodnie więc mogę już coś o nim powiedzieć.

Krem ma miłą konsystencję, bardzo dobrze rozprowadza się po twarzy i wystarczy niewielka ilość by pokryć całą buzię. Ogromnym plusem jest to że nie ma duszącego, perfumowanego zapachu. Szybko się wchłania i nie pozostawia filtru na twarzy. Ale nie zauważyłam spektakularnego działania tego kremu. Nawilża i łagodzi bardzo delikatnie, prawie niezauważalnie. Co do zaczerwień nie widzę żadnego działania.

Dobry krem

Jestem z niego zadowolona. Nawilża ale jednocześnie działa bardzo delikatnie na cerę, łagodzi również delikatnie, nie czułam jeszcze na mnie spadającej nagle ulgi po jego nałożeniu. Spełnia swoje zadania, bardzo lubię go nakładać rano, a gdy sie wchłonie nałożyć makijaż. Polecam.

delikatne ukojenie

Krem otrzymałam w prezencie do zakupów , i miło mnie zaskoczył , choć brakuje mi zapachu , ale jego działanie odebrałam bardzo pozytywnie .

Opakowanie w formie szklanego , dość ciężkiego słoiczka , ale eleganckie , kobiece i poręczne . Krem nie posiada zapachu , a jego konsystencja bardziej przypomina żel , lub galaretkę niż krem.

Jest bardzo delikatny i lekki , niesamowicie szybko się wchłania ,nie pozostawiając tłustej czy lepkiej warstwy , co pozwala nam zaraz po aplikacji na wykonanie makijażu . Dobrze współpracuje z różnymi podkładami czy bazami , nie warzy się ,
ani nie tworzy grudek. W zasadzie po nałożeniu nie wyczuwalny na twarzy .

Skóra po jego użyciu jest naprawdę dobrze nawilżona , gładka i przyjemna w dotyku . Daje uczucie ukojenia przy jakichkolwiek zmianach czy podrażnieniach .

W zasadzie moja cera jest w dobrej kondycji , więc nie wiem jak się zachowuje przy skórze przesuszonej i wrażliwej , ale u mnie się sprawdził i jestem bardzo zadowolona z jego działania.

Średniak

Krem jest dobry, łatwo się go rozprowadza, chociaż mógłby bardziej nawilżać. Zdecydowanie są lepsze (i tańsze) kremy. Mimo to jest warty wypróbowania.

Lekki żelo krem.

Stosuje go już ponad rok z przerwami na inne kremy. Jest to bardzo dobry krem, bezzapachowy, lekki nadaje się dla osób z wrażliwa cera i dla osób które nie wymagają jeszcze jakiejś liftingującej pielęgnacji. Krem nawilża i uspokaja cerę, nie jest tłusty i gesty ma formę bardziej żelu . Mi odpowiada i konsystencja i to ze nie ma perfum. Bardzo szybko się wchłania i nie zostawia lepkiej warstwy. Opakowanie typowe dla tej serii delikatne różowe kobiece, bardzo estetyczne. Potrzebuje już bardziej intensywnych kremów jednak nadal uważam ze krem jest bardzo dobry.

Nic szczególnego

Krem otrzymałam w gratisie.Szczerze mówiąc nie zauważyłam w jego działaniu nic spektakularnego. To samo wrażenie mam po posmarowaniu się kremem za np.10zł. Nawilża,zmiękcza i chyba tyle. Nie zauważyłam redukcji zaczerwienień,trochę ciężko na niego nałożyć makijaż,dość długo się wchłania w moim przypadku,zostawia nieco tłusty film. I nie odpowiada mi zapach,który niby jest,niby go nie ma,wolę mocniej naperfumowane kremy,choć na pewno nie jest do dobre.

Używa produktu od: próbka

na szczęście tylko próbka

zakładając kartę w Yves Rocher dostałam próbkę kremu lecz jestem strasznie zawiedziona, ani nie nawilża ani nie łagodzi, gdyż w moim przypadku strasznie wysusza moją skórę na twarzy, początkowo myślałam, że to od podkładu lecz nawet jak użyłam tylko tego kremu moja twarz wyglądała jak bym "zrzucała naskórek " dosłownie;/ cała buzia wysuszona. Na szczęście o tylko próbka i wykorzystałam ją do rąk

Super krem!

Ostatnio moja skóra była bardzo wysuszona, czego nabawiłam się przez testowany koreański żel do mycia twarzy. Dodatkowo wyskoczyło mi jakieś uczulenie na któryś z jego składników i ciężko było mi nawilżyć cerę, aż nie zakupiłam tego kremu w drogerii Yves Rocher. Wcześniej czytałam o nim na ich stronie internetowej i miał bardzo dobre opinie. Kupiłam niedawno, może minął jakiś tydzień, a efekty są już widoczne. Mam cerę wrażliwą oraz mieszaną, do tego dochodzą czasem krostki których ostatnio miałam spory wysyp. Krem ma konsystencję bardziej żelową niż kremową, ale jest to na plus. Zapachu praktycznie nie ma, ale nie wszystkie kosmetyki muszą jakoś pachnieć, prawda? Na początku trochę bałam się używania widząc w składzie jakiś alkohol benzylowy ale poczytałam trochę o tym składniku i wyszło na to, że nie wszystko takie straszne jak się wydaje. Nie ukrywając - krem pomógł mi z wysuszoną skórą. Nawilżył, zmniejszył zaczerwienienia i stopniowo moja skóra wraca do początkowego, dobrego stanu. Do tego jest idealny pod makijaż! Z całego serca polecam wszystkim wrażliwcom :)

Pozytywne zaskoczenie

plusy:
+ dobrze nawilża
+ łagodzi podrażnienia
+ przyjemnie chłodzi

minusy:
- nieco za tłusty

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie
- słaba dostępność
- za wysoka cena
+ wysoka wydajność